5 × 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

چشم انداز سامسونگ برای هدایت آینده صنعت موبایل از زبان مدیرعامل بخش موبایل

سینا عطایی

نوشته

9 ماه قبل | 64 دیدگاه | اخبار رسمی شرکت‌ها، سامسونگ

از زمانی که ۶ ماه پیش هدایت سامسونگ موبایل را برعهده گرفتم، خیلی چیزها تغییر کرده است. چیزهایی که زمانی عادی بودند، مثل رفتن به دیدار یک دوست یا غذا خوردن بیرون از خانه، اکنون فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

من این عصر جدید را «نُرم جدید» می‌نامم و معتقدم فناوری و به ویژه فناوری موبایل، نقش حیاتی در آن خواهد داشت. تنها در عرض چند ماه، شاهد بودیم که زندگی‌مان به شکل غیرقابل تصوری تغییر کرد. آموزش از راه دور، ورزش در خانه، کنسرت‌های آنلاین و خیلی موارد دیگر همه بر بستر فناوری موبایل امکان ظهور پیدا کردند.

ما به عنوان یکی از رهبران صنعت فناوری، مسئولیتی ویژه و البته بسیار فوری، برای کمک به جامعه و در ادامه حرکت رو به جلویش برعهده داریم. یعنی بسیاری روی ما حساب می‌کنند تا روش‌‎هایی نوین برای کار و ارتباط با دیگران برایشان فراهم کنیم.

در مراسم Galaxy Unpack تابستان امسال ما پنج دستگاه جدید معرفی خواهیم کرد. این دستگاه‌ها نشان دهنده چشم انداز ما برای تبدیل شدن به ابداع کننده تجربه‌های موبایلی جدید است که بتواند در هر جایی که می رویم، جریانی مداوم و بدون شکل را حفظ کند. در هر جایی که باشید، داخل خانه یا بیرون و در حال انجام هرچیزی، کار یا بازی، این دستگاه‌ها قدرت و کارآمدی روان را با هم ترکیب خواهند کرد. در عصر «نُرم جدید» با در اختیار داشتن این ابزارها، این قدرت در اختیارتان خواهد بود تا زندگی‌تان را به کامل‌ترین شکل ممکن تجربه کنید.

من در روند تعریف آینده بخش موبایل سامسونگ می‎خواهم اولویت‌های خودم را با شما در میان بگذارم. اولویت‌هایی آینده‌نگر و متهورانه که البته خصوصیات همیشگی سامسونگ هم بوده‌اند. می خواهیم بجای آنکه محافظه‌کارانه عمل کنیم، ریسک کنیم و سریعتر پیش برویم. بجای اینکه منتظر دیگران بمانیم، ما جهت را برای بقیه در ین صنعت مشخص کنیم. حتی در دوران سخت کنونی، من میدانم که این ستون‌ها می‌توانند تمرکز ما را دقیقا همانجایی که باید باشید، یعنی روی نقاط مشترک‌مان، نگه دارد.

نوآوری‌های معنادار

ما در سامسونگ از تک‌ تک نوآوری‌هایمان یک هدف واضح داریم: زندگی‌تان را ساده‌تر و بهتر کنیم. در زمانه‌ای که همه‌گیری، محدودیت‌های زیادی روی همه ایجاد کرده است، فناوری پلی به دنیای بزرگتر خواهد بود. دستگاه‌های موبایل به تنها راه بسیاری از افراد، برای کار از خانه و حفظ ارتباط‍شان تبدیل شده است، یعنی به مسیر واقعی زندگی این افراد تبدیل شده است.

در ۶ ماه گذشته، ما سرمایه‌گذاری هنگفتی در بخش تحقیق و توسعه انجام داده و خط تولیدمان را بسیار تقویت کرده‌ایم. راهکارهای جدیدی را در بازه زمانی بی‌سابقه‌ای در حوزه‌های بهبود فناوری تماس تصویری خلق شده که به کارمندان خط مقدم مقابله با همه گیری کمک‌ می‌کند تا ایمنی‌شان را در سر کار حفظ کنند.

این «نُرم جدید» دوره‌ای از نوآوری‌های متهورانه‌تر خواهد بود. ما فناوری‌های موبایلی را خواهیم ساخت که شخصی‌تر، هوشمندتر، مفیدتر و امن‌تر باشند. ما محصولات تحول‌سازی مانند گوشی‌های تاشوی خودمان را عرضه خواهیم کرد که در این صنعت اولین هستند. از آنجایی که ما انواع دستگاه‌های گلکسی 5G را بصورت گسترده‌تری عرضه خواهیم کرد، این فناوری هم تجربه‌هایی را ممکن خواهد کرد که حتی تصورش را هم نمی‌توانیم بکنیم.

از گوشی‌های تاشو تا 5G ما محصولاتی فوق‌العاده در مسیرمان داریم که برخی از آنها را به زودی به نمایش خواهیم گذاشت. اما من در عین حال هیجان زده‌ام که چطور مردم از این فناوری‌ها برای تغییر زندگی‎شان استفاده خواهند کرد. زیرا تنها در این صورت است که معنادار بودن آن نوآوری واقعیت پیدا خواهد کرد.

 

همکاری شفاف

قدرت کارگروهی از فعالیت تنها، بیشتر است. در ماه‌های گذشته بارها صحت این گفته به من ثابت شده است. داستان انسان‌های بسیاری که برای کمک به همدیگر گرد هم جمع می‌شوند و به شکل باورنکردنی یکدیگر را ارتقا داده و صحت این سخن را ثابت کرده‌اند که جمع همیشه بزرگتر از مجموعه اجزای آن است.

من به شکلی جدید به قدرت شبکه بسیار گسترده شرکای سامسونگ اعتقاد پیدا کرده‌ام. ما همیشه به کار در کنار هم اعتقاد داشته‌ایم تا بتوانیم تجربه‌هایی نو برای مشتریان‌مان خلق کنیم.

همکاری ما با گوگل، مایکروسافت، نتفلیکس و اسپاتیفای را در نظر بگیرید. ما برای بهینه کردن تماس ویدیویی با گوگل همکاری کردیم تا کاربران‌مان بتوانند راحت‌تر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ما همچنین مشارکت خودمان را با مایکروسافت روی گوشی‌های هوشمند گلکسی و کامپیوترهای ویندوزی توسعه دادیم تا بتوانید پیام‌ها، عکس‌ها و قرارهای تقویمی را بصورت آنی به دیگران به اشتراک بگذارید. این همکاری‌ها ادامه پیدا خواهد کرد و با همکاری ما با Xbox به حوزه بازی هم کشیده خواهد شد.

ما همچنین به قدرت مشارکت اعتقاد داریم زیرا می خواهیم همه، از جمله توسعه‌دهندگان استارت‌آپی و جوامع محلی، فرصت رسیدن به رویاهایشان را داشته باشند. برنامه حمایت از استارت‌آپ‌ها موسوم به C-Lab و سامسونگ NEXT تنها چند نمونه از روش‌هایی هستند که ما به کارآفرینان داخل و خارج از شرکت خودمان در مسیر ایجاد، رشد و بزرگ شدن کسب‌وکارشان کمک می‌کنیم.

ما در سامسونگ همچنان به ارائه بهترین ایده‌ها به بازار از سوی هر کسی که باشد، ادامه خواهیم داد زیرا معتقدیم واقعا در کنار هم قوی‌تر هستیم.

چابکی فعالیت

در دنیای امروز که با سرعتی بالا در حال تغییر است، چابکی یک قابلیت بسیار مهم است. روند بسیار پرفشار چالش‌هایی که واقعیت کنونی بر ما تحمیل کرده باعث شده تا نیاز به چابکی در عملیات بسیار پراهمیت‌تر شود: توانایی اولویت‌بندی منابع و کارآمد بودن و همزمان توانایی پیش‌بینی روندها و اقدام راسخ برای آینده. این همه‌گیری امتحانی دشوار بود برای آنکه بتوانیم با سرعت زیاد تغییر کرده و از جوامع محلی خودمان، شرکایمان و کارمندان‌مان حفاظت کرده و در عین حال شفافیت عملیات آینده‌مان را هم تقویت کنیم.

این چابکی همان چیزی است که به ما امکان داد تا ابزارهایی قدرتمند با تجربه‌ای متفاوت ایجاد کنیم که در مراسم Galaxy Unpack معرفی خواهند شد. ما خواست و نیاز مردم به یک ابزار بهینه شده را دیدیم که بتوانند برای کار، بازی و انجام کارهای متفاوت از آن در سبک‌های مختلف زندگی استفاده کنند. تعهد ما به نوآوری، در کنار چابکی ما در فعالیت به این معنی است که می توانیم تجربه موبایلی را بصورتی کامل متحول کنیم.

چابکی عملیاتی همچنین به تغییراتی بنیادین در عرضه تجربه موبایلی از سوی ما منجر شد که شما می توانید کاملا به آن اعتماد کنید. از آنجا که حفاظت از مشتریان اولویت اول ماست، ما در تک تک لایه‌های دستگاه‌هایی که ساخته‌ایم، از چیپ پردازنده تا اپلیکیشن‌های آن، امنیت را ایجاد کرده‌ایم. امروز بسیار مفتخریم که پلتفرم امنیتی ناکس ما که امنیتی در سطح تدافعی داشته و در این صنعت پیشرو است، توانسته از بیش از یک میلیارد مشتری در سراسر جهان حفاظت کند.

دوربین گلکسی S20 اولترا

دوربین گلکسی S20 اولترا

آینده نوآوری در موبایل

در تابستان امسال، این سه اولویت راهبردی، مسیر سامسونگ موبایل را در عصر «نُرم جدید» و پس از آن مشخص خواهد کرد. بر اساس همین اولویت‌ها خودمان را بازسازی خواهیم کرد تا چشم انداز ارائه یک تجربه کاربری نوآور را برای تعداد بیشتری از مردم در سراسر جهان به واقعیت تبدیل کنیم.

ما به توسعه اکوسیستم گلکسی و ارائه تجربه‌هایی ادامه خواهیم داد که به شما کمک خواهند کرد تا با تعداد دستگاه‌هایی کمتر، کارهایی بیشتر انجام داده و دقیقا روی چیزی که برای‌تان مهم است تمرکز کنید. حرف آخر اینکه، مسئله اصلی آن است که شما در مرکز همه تجربه‌های گلکسی ما قرار گرفته و بتوانید زندگی را به کامل‌ترین شکل ممکن تجربه کنید.

می‌توانید خودتان مشاهده کنید که در مراسم Galaxy Unpack در روز 5 آگوست چه محصولاتی را ارائه خواهیم کرد. برای اولین بار ما این مراسم را بصورت زنده از کره‌جنوبی پخش خواهیم کرد که قرار است یک تجربه مجازی هیجان‌انگیز باشد. منتظر اشتراک‌گذاری این تجربه با شما هستیم!

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  wolfstreetwolfstreet
  ترنجِ نرسیده
  3
  14

  یه نواوری از سام رو نام ببرید ؟2نمره

  • Finch
   FinchHelio
   ترنجِ خیلی رسیده
   15
   4

   سوزاندن چینی فن ها

   • Avatar
    wolfstreetwolfstreet
    ترنجِ نرسیده
    8
    11

    به به چه نوآوری اما متاسفانه یا خوشبختانه چینیا از سام جلو زدن فکر نکنم چینی فنا بسوزن . یکیش بهترین دوربینو داره یکیش تو میانرده عالی کار می‌کنه

    • Finch
     FinchHelio
     ترنجِ خیلی رسیده
     14
     7

     یه چیزی بگم؟
     از وقتی لی جون با آیفون پست تویئتر گذاشت یاد مدیرعامل سایپا افتادم که با بنز می‌رفت سرکارش
     همه برند ها با گوشی های ارزون و زیر ۲۰۰ دلاری اومدن تو لیست پر فروش ترین ها
     ولی آیفون و سامسونگ با گوشی های بالای ۱۰۰۰ دلار اومدن تو این لیست
     پس این نشون میده اونایی که بلدن چطوری زندگی کنن چی رو انتخاب میکنن 😊

  • ✓Anti Troll
   ✓Anti TrollSina.sls
   ترنجِ رسیده
   18
   3

   نیازی نیست یه شرکت نواوری داشته باشه که هدایت کننده صنعت موبایل باشه
   همینکه به موقع از ترندای روز استفاده میکنه و نیازای محبوب کاربرا رو برطرف میکنه باعث میشه جایگاه خودشو داشته باشه همیشه بین طرفداراش
   همین الانش معتقدم کامل ترین پرچمدارای اندرویدی بازارو سامسونگ میزنه که بهش کمترین خورده رو میشه وارد کرد
   شاید تو هیچ موردی بهترین نباشه ولی تو هر موردی جزو تاپا هست

  • Mahdi
   Mahdigazambor
   ترنج لاگژری
   11
   5

   نوآوری؟ نوت خودش نوآوریه

  • Avatar
   mostafa3mostafa3
   ترنجِ خیلی رسیده
   6
   3

   امتیاز دوربین v60 ال جی منتشر شد dxo
   در حد میانرده

 2. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  5
  4

  الجی چرا پول نمیده یه جایگاه تو دکسومارک رو بخره ، بیچاره ۱۰۰ گرفته الجی وی۶۰

 3. m.b
  m.bm.b
  ترنج لاگژری
  11
  3

  http://uupload.ir/files/21k6_screenshot_2020-07-23-15-03-32-960_com.android.chrome.jpg

  به دمبل به دستانی که راجب هوشمندی چند وقتیه دیگه ساکت شدن و از یه سری سایت بالا نمیرن!
  الان که همون سایتی که ازش میگفتید کایرین 9905g هوشمندترین پردازنده دنیاست… تازگیا داره میگه دایمنستی 820 تو یه گوشی 300 دلاری حتی از اون گوشی 1400 دلاری هوشمند تره!
  یا دایمنستی 1000 پلاس دو برابر! کایرین 990 5g هوشمندی داره… چه حسی دارید؟ 🤔

  حرف دلشون:
  نه آقا این سایت بی پدر مادره!!! 😂
  ————
  که جدا هم بی پدر مادر هست وقتی به ردمی نوت 10 که هنوز نیومده و مونده تا بیاد! امتیاز هوشمندی داده!
  اما متأسفام براتون که یه مدت ازش بالا میرفتید و الان همه خفه خون گرفتید که مبادا آبروتون بره!
  متأسفام براتون که یه مدت یه سایت رو وقتی میگفتن کایرین عقب مونده با وعده هوشمندترین بودن! مثل خودتون فرض میکردید! و الان که با اسنپدراگون 675! رقابت تنگاتنگی در هوشمندی داره! و به زور 14ام شده خفه‌خون گرفتید رفتید یه گوشه که آب این مطلب از آسیاب بیافته!
  متأسفام براتون!

  • Mahdi
   Mahdigazambor
   ترنج لاگژری

   اینو دو روز پیش دیدم ولی گفتم ارزش نداره بگم چون بعضی طرفدارا حرف حساب حالیشون نمیشه

  • Finch
   FinchHelio
   ترنجِ خیلی رسیده
   3
   1

   داداش چی شد اون چیپستی که از دایمن ۸۲۰ و کایرین ۸۲۰ قوی تر بود؟

    • Finch
     FinchHelio
     ترنجِ خیلی رسیده
     5
     1

     ۱۰۰۰ پلاس جزو سری ۷۰۰ اسنپ قناری محسوب میشه دیگه ؟😂😂😂

    • Mahdi
     Mahdigazambor
     ترنج لاگژری
     1
     4

     ۱۰۰۰ پلاست هم اندازه اسنپ۶۹۰ هم نمیشه میخوامش چیکار

    • Mahdi
     Mahdigazambor
     ترنج لاگژری

     با شما نمیشه صحبت کرد خداحافظ

    • Finch
     FinchHelio
     ترنجِ خیلی رسیده
     5
     3

     آره واقعا اسنپ ۶۹۰ برای افرادی مثل تو که سنگین ترین کارشون چرت و پرتی گفتن تو این سایت هست از دایمن ۱۰۰۰ پلاس بهتره
     واسه مایی که از گوشی کار سنگین مثل بازی با آخرین گرافیک میکشیم دایمن ۱۰۰۰ پلاس از اسنپ ۸۵۵ پلاس بهتره
     معلومه که اینجوری هست
     البته اسنپ واقعا به مزیتی داره
     تو مناطق سرد سیری باعث میشه شریان خون در رگ های کف دست گرم تر بشه 😂😂😂

   • Tahaghazi6
    Tahaghazi6Tahaghazi6
    ترنجِ خیلی رسیده
    5
    1

    768جی. نمیگم قویتره ولی در حدود اونا هست و یا برابرن

    • Finch
     FinchHelio
     ترنجِ خیلی رسیده
     2
     5

     ۷۶۸جی برابر با اون دوتا؟
     تو چه عملیاتی برابره؟
     آره ببخشید واسه کسی که فقط پست میزاره این سایت اسنپ ۴۲۵ تفاوت زیادی واسش نداره تا اگزینوس ۹۹۰ و کایرین ۹۹۰

    • peroozi
     perooziperoozi
     ترنجِ خیلی رسیده
     4
     2

     اصلا طاها برو 768 را ببین فقط دو تا ای 76 داره
     در حالی که رقباش 4 تا

   • m.b
    m.bm.b
    ترنج لاگژری
    3
    1

    اولاً کسی نگفت از دایمنستی 820 قویتره…
    اون موقع این چیپست نبود و دوما گفتیم رقیب کایرین 820 هست…
    خبرش رسید رو چند تا گوشی پیاده شده و تا پایان تابستان میاد…

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری
     1
     1

     اینم خبرش…

     https://www.gizmochina.com/2020/07/06/redmi-k40-to-launch-in-q4-2020-with-snapdragon-775-soc-report/

    • peroozi
     perooziperoozi
     ترنجِ خیلی رسیده

     خب این خصلتشه
     منظور من اینه که اصلا نگاه رقیب نکنه
     چی خوب بزنه حالا ببینیم این 775 یا 770
     را چطوری میزنه…

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری
     4
     1

     من نمیدونم من حرفای شما برام نامفهومه یا املای شما به زیر صفر میل میکنه… جدا انگار دارم با مخلوطی از اردو افغان به همراه عربی حرف میزنم!
     دوست عزیز درست بنویس یکی بفهمه منظورت چیه…

    • peroozi
     perooziperoozi
     ترنجِ خیلی رسیده
     4
     3

     شبیه دکتر ناظر صحبت میکنی
     به قول فنچ میخاین با این کار منو عصبانی میکنی
     اول درست پیام قبلیم را بخون متوجه میشی…
     اقای فارسی میگم جدید بزنه جدید نزنه کوالکام خسیسه
     دلش نمیاد چهار تا a 76 بزنه…
     مگه باید ببینه رقیبش چی میزنن؟خودش باید چی خوب بزنه
     چی خوبی یعنی چند تا سطح بالا
     حالا متوجه شدین؟؟!!..

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری
     8
     2

     🤦‍♂️
     “به قول فنچ میخاین با این کار منو عصبانی میکنی”
     خودت ببین آخه! 🙄
     یا مثلاً:
     “خودش باید چی خوب بزنه
     چی خوبی یعنی چند تا سطح بالا
     حالا متوجه شدین؟؟!!”
     😑

     یه سوال… الله وکیلی سنت رو بدون کم و زیاد میگی بدونیم داداش؟
     این املا واقعاً برای یه سطح تحصیلات راهنمایی هم نیست…
     نمیدونم… شاید کیبوردت مشکلی داره… اما من نمیخوام تو رو عصبانی کنم چون تو حرفی هم نداری بزنی چون خب من یه خبر ساده فرستادم که نمیشه ردش کرد فعلاً…

    • Finch
     FinchHelio
     ترنجِ خیلی رسیده
     2
     3

     های زرت
     تا آخر تابستان قراری اسنپ ۷۰۰ معرفی بشه که در حد کایرین ۳ ماه پیشه سنی با ۶.۷ ماه اختلاف تازه میخاد معرفی کنه که برسه بهش
     .
     .
     راستی داشتم مطالب قبلی رو دنبال میکردم یه تزی دادی که کایرین ۸۲۰ رو گوشی زیر ۳۰۰ دلار (یا یورو) استفاده نمیشه و فلان فلان فلان
     با اون خبر و انر ۱۰ ایکس یادم رفت بزنم تو سرت
     فعلا حال ندارم چون دارم با سامی چت میکنم و تو نوبک هم ارزش نداری که باطری سام رو مصرف کنم برای جواب دادنت
     برو شب بیا یکم مثل قضیه پی ۴۰ لایت و آنر ۳۰ اس و دایمن ۸۲۰ و اسنپ ۶۹۰ بزنم تو سرت
     بای
     در ضمن اسم منم تو کامنتات نیاز حتی برای ریپلای زدن خوشم نمیاد ترول های که زرت از روزت بارشون نیست اسم منو بیارن

    • Mahdi
     Mahdigazambor
     ترنج لاگژری
     3
     2

     حق با فنچه

    • peroozi
     perooziperoozi
     ترنجِ خیلی رسیده

     @m.b
     چه ربطی به سن داره
     خب نمیفهمی مشکل خودته
     سطح بالا جواب بدم فکر نکنم بفهمی…
     @Finch
     تو یه نون به نرخ روز هستی که معلوم نی طرف کی هستی یا نیستی
     یکم مشکل داری منظورم قاطی داری…

    • AWM-NBA
     AWM-NBANasa
     ترنجِ خیلی رسیده

     peroozi :
     نه پیروزی جان ایشون خیلی آگاه هستن و نوه انیشتین هستن و ما پیش این چنین افرادی پشیزی قدرت تفکر و تصمیم گیری نداریم 😉🤭
     ////////////»»»»»»»»»
     کسی که خودشو خیلی عاقل می‌دونه و بیشتر کاربرای سایت رو ترول خطاب می‌کنه ازش بعید نیست سن خودش رو هم یه مزیت بدونه 😉

 4. ArmanBgold
  ArmanBgoldArmanBgold
  ترنجِ نرسیده
  5
  1

  امیدوارم این مدیر جدید یه سری از سیاست های اشتباه سامسونگ رو تغییر بده🙄

 5. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  5
  1

  باشه شکست رو قبول میکنم دایمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس از اسنپدراگون ۲12 قویتره

  • peroozi
   perooziperoozi
   ترنجِ خیلی رسیده
   2
   5

   1000 پلاس خیلی بهتر از اخریش 768 جی است در ضمن
   820 باید مثال میزدم
   حالا به کوالکام بگو بدو قشنگ هم بدود…

   • Finch
    FinchHelio
    ترنجِ خیلی رسیده

    آخرین زور های یک جماعت بیچاره که از ترولی نادان پیروی میکردن رو نظاره گر باش
    مقایسه اسنپ ۲۱۲ با دایمن ۱۰۰۰ پلاس 😉
    یکم دیگه زور بزن یکم بیشتر حرص بخور قانع میشم 😂😂😂😂
    یا نه نه
    دوباره کم بیار مثل اون ۳.۴ هفته همش بنویس حق با توعه
    اون چند هفته خیلی حال کردم چون قشنگ خورد شدن و خار و ذلیل شدنت رو به چشم دیدم تا جایی که رفتی از میت ۳۰ پرو بالا رفتی و بعدش سوتی دادی عکس لومیا ( یا نوبیا _ دقیق یادم نیست ) گذاشتی و گفتی نه این اونه 😂😂😂😂

   • Avatar
    MohammadFarhaadiMohammadFarhaadi
    ترنجِ خیلی رسیده
    2
    1

    یه سؤال!شماهایی که فن مدیاتک شدین جدیدا میشه یه خورده از محصولات خوبش برامون بگید!؟یعنی چند تا محصول عالی و خیلی خوب که تو چند سال گذشته درست کرده و باعث شده شما فنش بشید منظورمه.فقط سری دایمن به اینور رو که کمتر از یه ساله معرفیش کرده نگی.منظورم اینه چیزی بوده از قبل که باعث شده شما بیاین سمتش دیگه درسته!؟تا جاییکه که من یادمه اکثرا چیپستای آشغال و مزخرف برای گوشیای درجه چندم‌میداد.چیزی که مشخصه اینه که شماها جدیدا اومدید تو مبحث تکنولوژی چون جدید اومدیدو در حال حاضر هم کوالکوم و مدیاتک و کایرین تو بورسن تو این اواخر و فقط صرفا جهت دیده شدن تصمیم به شنا برخلاف جهت آب گرفتین!!!اینه که شدین فن مدیاتک.وگرنه تو بیا بگو این چیپستا مثلا رقیب اسنپ ۸۲۰ یا ۸۴۵ بودن شاید ما نمیدونیم!

    • AWM-NBA
     AWM-NBANasa
     ترنجِ خیلی رسیده
     1
     1

     اولا ما توی تکنولوجی فن یا چیزی به اسم فن نداریم .
     دوما تو که خیلی قدیمی هستی از مشکلات و فاجعه اسنپ ۸۱۰ بگو برامون‌.
     بعدشم چه ربطی داره انگار که داریم خرافاتی با موضوعی برخورد میکنیم خب هر وقت که محصولی پیشرفت کرد ازش حمایت کردیم ،بیاد ضعیف و بدرد نخور هم بزنه (اسنپ میان رده) بازم ازش دفاع کنیم؟
     حیف وقتی که برای نوشتن این کامنت برای توی نوب و امثالهم گذاشتم ‌.

 6. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  3
  2

  واقعاً نمیدونم چرا کسایی پیدا میشن که به تقلبتک اعتماد میکنن

 7. Finch
  FinchHelio
  ترنجِ خیلی رسیده
  5
  1

  @نادان پرحاشیه
  مشکل از فهم و درک توعه
  تو تار های عصبی مغزت توانایی رسوندن پیام و تجزیه تحلیلش نداره
  پیروزی چی میگه؟
  بزار ترجمه کنم شاید مخت تونست درک و تحلیل کنه
  پیروزی میگه بنجل دراگون خسیس هست و نمیاد از ۴ تا هسته A76 ( یا A77) استفاده کنه از ترکیب 6+2 استفاده میکنه
  در صورتی که دایمن و کایرین ۸۲۰ هر دو از ترکیب ۴+۴ استفاده میکنن و ۴ تا هسته کرتکس a76 دارن
  .
  .
  .
  .
  @پیروزی
  یادته یه زمانی از این حمایت میکردی بهت هشدار دادم این مثل مار هست یا به قول دوستان (گربه صفت ) هست و تو باور نکردی و برگشتی به من بی احترامی کردی؟
  حالا ببین دنبال چه کسی رو میگرفتی 🙂🙂🙂

  • Mahdi
   Mahdigazambor
   ترنج لاگژری
   2
   1

   حق با توئه

  • peroozi
   perooziperoozi
   ترنجِ خیلی رسیده

   @Finch
   من هیچ وقت بی احترامی نمیکنم
   مگر اینکه طرف خیلی توهین بدی بکنه یا بدور از عقل باشه…
   اگر حرف حق بزنه طرفداری میکنم
   مثلا جایی اسم شما را اوردم گفتم قبلا این حرف را بهم زدید
   که حرف بدی نبود مثال گفتم به قول فنچ اینا میخان عصبانیت کنند
   بعد شما چه حرف نامربوطی به من زدین…

   مثلا ناسا تو بعضی چیز ها تفکراتم اصلا بهش نمیخوره
   و تو بعضی چیز ها بهم نزدیکیم
   و برام فرق نداره بهش ایراد بگیرم و گرفتم
   پس هر که میخاد حمله کنه بزودی با یه عکس همشو میشورم میبرم
   امتحانش مجانیه…

 8. AWM-NBA
  AWM-NBANasa
  ترنجِ خیلی رسیده
  3
  2

  یه بنده خدایی با گذاشتن یه لینک از یه منبع رسماً کار خودشو ساخت😂
  اسنپ ۸۶۵ از دیمن ۸۲۰ توی Ai کمتر امتیاز کسب کرده 🤣
  یعنی در حقیقت رید به خودشو و برند مورد علاقه اش که می ۱۰ پرو که مثلا پرچمدارشه به اشغال کام استیک ۸۶۵ 😂🤦 مجهزه.
  ای دلم دفعه بعد خواستی لینک بزاری به عواقبش هم فکر کن ابله نوب.

 9. Mi
  MiRn8pro
  ترنجِ رسیده
  2
  1

  خورشید، پشتش به ماست.
  ببخشید اشتباه شد
  آقا چرا هی بحث میکنید شماها
  باشه بخدا مدیاتک خوبه خیلی خوبه فقط ولمون کنید اه
  آقا ما بخاری نمیخوایم
  مصرف باتری بالا نمیخوایم
  بریک شدن با کاستوم رام زدن نمیخوایم
  پشتیبانی درحد چس نمیخوایم
  اگه شما میخواید کسی جلوتونو نگرفته برید هرچقد گوشی با مدیاتک میگیرید بگیرید
  ما اسنپ ترجیح میدیم و میگیریم
  حله؟

 10. Mi
  MiRn8pro
  ترنجِ رسیده
  1
  3

  در ضمن یه یارویی با دو اکانت به صورت واضح و مستقیم تو سایت فعالیت داره
  تبریک میگم…
  یازدهمین اکانتت تو ترنجیه این یکی
  خجالت بکش

 11. AWM-NBA
  AWM-NBANasa
  ترنجِ خیلی رسیده
  3
  5

  این بنده خدا احتمالا از سوزش دوتا گوشی گیمینگ که دیروز معرفی شدن و از بیخ و بن ریشه گوشی نه چندان گیمینگ شیاکپی رو تحقیر کردن و عین ماری اومد اول پست کامنت گذاشت که این شارژر ۹۰ واتی نیست و فلان و بهمان و از سوزش بسیار خواست لنوو لژیون پرو رو مسخره کنه تا اینکه پشت سرش راگ فون ۳ معرفی شد و دودمان شیاکپی و بلک چوسه(شارک) رو بر باد داد 🤣😂
  صد درصد ازین که شیاکپی تحقیر شد این مطالب رو می‌نویسه.
  اول که به من گفت ترول بعدش با کاربر نیما عرفانی شروع به بحث کرد و خدا می‌دونه این نوب شیطان صفت قبلش چه کتاب قصه هایی برای نوبای برندای دیگه گفته🤣😂

  • Mi
   MiRn8pro
   ترنجِ رسیده
   2
   3

   چقدر شیرینی تو پسرم

   بیا بریم پارک شطرنج بازی کنیم

   مردک نفهم دیروز هم بهت گفتم که بلک شارک مال 4 5 ماه پیشه و قیمتش نصف راگ فونه چرا نمیفهمی تو؟

   • AWM-NBA
    AWM-NBANasa
    ترنجِ خیلی رسیده
    2
    1

    تو دیگه ورق کدوم کتاب داستانی 😂
    بخواب عزیزم برو تو غارت کلا یدونه گوشی گیمینگ میزنه هر سال ایسوس که رقباشو می‌کنه توی گونی .
    بعدشم دوتا گوشی گیمینگ شیاکپی که معرفی شدن سومی نداره پلش⁦☺️⁩

    • Mi
     MiRn8pro
     ترنجِ رسیده
     1
     3

     بلک شارک 3 اس داره میاد منتظر باش 🙌😉

 12. m.b
  m.bm.b
  ترنج لاگژری
  5
  2

  پی ترول هارو نگیرید…میبینید که مگر مستقیم مثل آدم و کاربر عادی ریپلای کنن جواب میگیرن… وگرنه ترولا حق اینکه چیزی بهشون ثابت بشه هم ندارن… حالا گاهاً ما براشون بیش از حد حق قائل شدیم و مسیر اشتباهشون رو گفتیم…
  از نحوه حرف زدن و مسخره‌بازی ها خودشون رو لو میدن… پس نیازی به ذکر اینکه کیا ترول هستن ندارم و ندارید…
  وقتتون رو تلف اکانت های بی‌بته که ریشه‌ای ندارن نکنید… حقیقت چیزیه که با نفهمی کسی یا حتی جهانی عوض نمیشه…
  موفق باشید…

  • m.b
   m.bm.b
   ترنج لاگژری
   1
   3

   ها راستی… اینکه یه عده عقده گیدا کردن و گاها با الفاظ مشخصی مسخره میکنن و بچه بازی در میارن نشان از دو چیزه…

   1) موفقیت شما در ثابت کردن حرف حق خودتون که چون نتونستن کاری کنن مسخره میکنن

   2) سن عقلی و شعوری بسیار پایین

   پس اینکه دارن آبروی خودشون رو توسایت چوب حراج میزنن مایه خوشحالیه… چون تابت میکنه به همه که با ترول ها طرف هستن🙂

   که اگر نه زورش رو داشتن خلافش و اقایی‌شون رو رو ثابت کنن… متأسفانه هر دو رو ندارن! 🙂
   و این مایه خوشحالیه که حرف درست از نادرست مشخصه و نیازی به شروع موضوعی نداریم… چون ترول ها ارزش ندارن… 🙂

  • Finch
   FinchHelio
   ترنجِ خیلی رسیده
   4
   2

   برو درتو میخ بزن باو
   میای تز میدی فرار میکنی میری
   اسنپ سری ۷۰۰ قوی تر از کایرین ۸۲۰ کووووو؟
   کو لامصب؟
   من جای تو بودم کلا دیتا بیس مجازیم رو پاک میکردم و دیگه آنلاین نمیشدم تو هیچ شبکه یا سایتی

 13. AWM-NBA
  AWM-NBANasa
  ترنجِ خیلی رسیده
  5
  2

  آره عزیزم فقط تو کاربری بقیه همه ترول هستن ‌.
  کاربرایی که اسنپ ۶۹۰ رو میگن از دیمن ۱۰۰۰ پلاس بهتره ما بهشون میگیم نوب عزیزم⁦☺️⁩ تکرار کن عزیزم ن/و/ب چند بخشه؟ 😂🤣😂🤣😂👌
  زوم*یت بخدا اینقدر نوب نداش🤦🤔😂

 14. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  2
  2

  دوستان همه مدیاتک بخرید اینا راحت شن بعد خودتون از واقعیت ماجرا خبردار میشین

  • m.b
   m.bm.b
   ترنج لاگژری
   3
   3

   با حرف امثال گربه سیاه بارون نمیاد… اینا آبروی اسنپ رو با این مسخره بازیا روز به روز بیشتر میکنن…
   مثل چالتون که با مسخره کردن هوآوی فقط ابروی سامسونگ رو میبرد و به اعتبار هوآوی اضافه میکرد! 😂
   مشکل از منو توئه که فکر میکنیم کسی به حرف این ترولا اهمیت میده و تو انتخابش اثر میده! 👌
   که گفتم… با حرف گربه سیاه بارون نمیاد…

 15. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری
  3
  3

  باز که سهامدارا به جون هم افتادن 😛

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,886 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,754 ترنج
 3. 3# m.b - 13,957 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,916 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,426 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,128 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,900 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,897 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,768 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی