هفت + سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

طراحی جدید Gmail برای ادغام Chat, Meet

سینا عطایی

نوشته

10 ماه قبل | 3 دیدگاه | گوگل

به نظر می رسد گوگل طراحی جدید Gmail با تغییرات بزرگی در کار دارد که می تواند به شما امکان دهد با همکاران همکاری کنید، در گوگل Docs باشید و بدون اینکه Gmail را ترک کنید، با Google Meet و Google Chat بتوانید با دوستان خود در ارتباط باشید. تصاویر نشت شده از طراحی مجدد Gmail در وب سایت این شرکت برای رویداد آتی گوگل است.

طراحی جدید Gmail

در طراحی جدید، اکنون برگه هایی برای Mail، Chat، Room و Meet وجود دارد. به نظر می رسد که برگه چت شما را به مکالمات خود با افراد می برد، در حالی که به نظر می رسد اتاق ها فضایی برای مکالمات مبتنی بر موضوع هستند، شبیه کانال های Slack. برگه Meet جلسات و پیشنهادات آینده Google Meet شما را برای کسانی که ممکن است بخواهید با آنها ارتباط برقرار کنید نشان می دهد. (ممکن است برگه Meet آشنا به نظر برسد. گوگل قبلاً در ماه ژوئن اعلام کرد که به برنامه های iOS و اندروید سرویس Gmail می آید.)

اسلایدهای دیگر منتشر شده توسط رحمان نشان می دهد که در Gmail می توانید Chat و یک Google Doc را در کنار هم قرار دهید و به شما امکان می دهد تا در این سند همکاری کنید و در آن واحد بحث کنید. ظاهرا حتی می توانید پنجره چت تصویری Google Meet را در حالت تصویر در تصویر بالاتر از همه داشته باشید، به شما امکان می دهد پروژه ها را در یک تماس بحث کنید در حالی که هنوز چت و سند را در مقابل خود مشاهده می کنید:

در ماه ژانویه، گزارش شد که گوگل قصد داشت ابزارهای کار خود و برنامه های پیام رسانی را تحت یک نرم افزار موبایلی متحد کند و به نظر می رسد این اسلایدهای بیرون آمده ثمرات آن کار را نشان می دهد. از ابتدای همه گیری COVID-19، این شرکت به سرعت ابزارهای همکاری خود را تقویت کرده است، از جمله Google Meet، افزودن ویژگی های جدید به Meet (و رایگان برای همه) و تبدیل Hangout چت برای کاربران سازمانی به گوگل چت.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این بهینه سازی های گوگل چقدر در کار شما تاثیر داشته باشد؟

theverge

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Tahaghazi6
  Tahaghazi6Tahaghazi6
  ترنجِ خیلی رسیده
  3
  2

  شیائومی یه گوشی داده مخصوص بازی کودکان با قیمت ۵۰یورو و پشتیبانی از ۴جی باتری با ظرفیت ۱۱۶۰میلی آمپر با صفحه نمایش ۲۴۰در۲۴۰😁🤗😂👏👌

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  خیلی خوب شده 🙂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,290 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,921 ترنج
 3. 3# m.b - 14,111 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,177 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,553 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,980 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,946 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی