12 + 15 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

حمایت امریکا از اریکسون برای رقابت با هواوی در زمینه 5G

سینا عطایی

نوشته

10 ماه قبل | 8 دیدگاه | شبکه 5G

هرچند ممکن است اعتراف برای برخی از آن ها سخت باشد، هواوی 5G یکی از پیشرفته ترین جهان است. محصولات این شرکت نه تنها ارزان تر است، بلکه این شرکت تجهیزات بیشتری نیز در زرادخانه خود دارد. به همین جهت شاهد حمایت امریکا از اریکسون برای رقابت با هواوی در زمینه 5G هستیم.

حمایت امریکا از اریکسون

اریکسون

اریکسون

در بازار جهانی تجهیزات ارتباطات از راه دور، هواوی با سهم بازار 28٪ در رده اول قرار دارد. علاوه بر این، تولید کننده چینی سهم 20٪ در حق ثبت اختراعات 5G را دارد. این همچنین بزرگترین شرکت در سراسر جهان است. قدرت هوآوی در توسعه 5G باعث شده تا ایالات متحده احساس تهدید کند. در حال حاضر، ایالات متحده همه تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که تجارت Huawei را خراب می کند. علاوه بر این، به فکر سیاست های مختلفی است که به نفع رقبا هوآوی باشد.

آخرین گزارش ادعا می کند که ایالات متحده به طور جدی در حال حمایت یا خرید اریکسون برای مبارزه با هواوی است. ایالات متحده هنوز قویترین در زمینه علم و فناوری است. می توان گفت تراشه ها و نرم افزارهای مختلفی دارای فناوری ارتباط دو یا دو به ایالات متحده هستند. در حقیقت، در زمینه ارتباطات تقریبا هیچ شرکتی در سطح جهان وجود ندارد كه با فناوری آمریكایی ارتباطی نداشته باشد.

طبق گزارش های تأیید نشده، دولت ایالات متحده در حال حاضر به دنبال راه هایی برای پشتیبانی از رقبا هوآوی است. راه های زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد ، از جمله تهیه صندوق، پشتیبانی حقوقی و مشوق های مالیاتی برای شرکت هایی مانند اریکسون و نوکیا.

این روشها مشکل اساسی را حل نکرده اند. ایالات متحده آخرین مرحله را در نظر دارد و این اجازه را به شرکت های آمریکایی می دهد تا شرکت هایی مانند اریکسون را بخرند. انتخاب مناسب سیسکو برای خرید اریکسون خواهد بود.

با این حال، گفتن اینکه آیا این سیاست قابل اجرا است، آسان نیست. از یک سو، این سؤال وجود دارد كه آیا دولت آمریكا می تواند شركت های آمریكایی را وادار به تصرف خود كند. از طرف دیگر، شرکت های آمریکایی قصد انجام چنین کاری را ندارند. این امر به این دلیل است که بازار تجهیزات ارتباط از راه دور یک صنعت پردرآمد نیست. بنابراین، هیچ علاقه واقعی بسیاری از شرکتهای آمریکایی وجود ندارد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید امریکا موفق می شود در زمینه 5G هواوی را خسته کند؟!

gizchina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Mb.Pcr
  Mb.PcrMb.Pcr
  ترنجِ رسیده
  27
  10

  ای خدا
  آمریکا کم میاری سوت بزن خودتو به هر دری نزن واسه نابود کردن هواوی

 2. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  5
  9

  عاشقتم 5g

 3. Nasa
  NasaNasa
  ترنجِ خیلی رسیده
  22
  13

  اریکسون انگشت کوچیکه هواوی هم نیست توی تاسیسات مخابراتی😊🤟

 4. alone wolf
  alone wolfalone wolf
  ترنجِ نرسیده
  21
  5

  امریکا هر کاری میکنه هواوی سود نکنه

 5. Avatar
  MSKMSK
  ترنجِ نرسیده
  9
  3

  دست کم 2 سال هنوز از هواوی عقبا همشون چه در خط تولید چه در تکنولوژی چه در قیمت آمریکا راهی سختی را در پیش گرفته شاید موبایل بتونه تاثیر بزاره رو هواوی ولی دستگاه های مخابراتی حریف نمیشه

 6. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری
  6
  4

  اونوقت میگن دلیل تحریم هواوی جاسوسیه😅

 7. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج
  4
  1

  یادش بخیر اریکسون 🙁

 8. Avatar
  Amir.HAmir.H
  ترنجِ نرسیده
  3
  1

  ای خدا مثل اینکه هواوی بدجوری خار تو چشم امریکا شده بعد دروغین میگه دلیل تحریم جاسوسی هست کسی نیس بگه مدرکت رو چرا نشون ندادی که هواوی جاسوسه؟ واس فقط یه درگیری اقتصادی هواوی این وسط قربانی شد

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,313 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,931 ترنج
 3. 3# m.b - 14,111 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,190 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,567 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,983 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,957 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی