یک × 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

استیکر متحرک واتس اپ به زودی ارایه می شود

سینا عطایی

نوشته

5 ماه قبل | 3 دیدگاه | پیام رسان

بله، یک ویژگی دیگر از تلگرام که به واتس اپ می آید. در آپدیت آزمایشی واتس اپ می بینیم که استیکر متحرک واتس اپ به زودی ارایه می شود. البته آنطور که پیداست به کیفیت و نرم بودن انیمیشن‌های نمونه تلگرامی نیست اما به هر حال بهتر از استیکر ثابت به نظر می رسد.

استیکر متحرک واتس اپ

استیکر متحرک واتس اپ

استیکر متحرک واتس اپ

گزارش داده شده که واتس اپ استیکرهای متحرک را آماده عرضه کرده است. دقیقا مانند آپدیت قبلی، ویژگی جدید محدود به نسخه بتا است.

اولین بار توسط WABetainfo ویژگی مذکور را بر روی نسخه بتا برای اندروید (v2.20.194.7) و iOS (v2.20.70.26) گزارش کرده است. کاربران برای به دست آوردن ویژگی باید در برنامه بتا در فروشگاه های برنامه مربوطه خود ثبت نام کرده و در نسخه های ذکر شده در بالا را داشته باشند.

در مورد بروزرسانی، طبق گفته ها این ویژگی دارای سه قسمت است که برچسب های متحرک را فعال می کند. با این حال، آخرین بتا، تنها قسمت اول را فعال کرده است که کاربران می توانند برچسب های متحرک را مشاهده کنند.

از آنجا که گفته می شود این شرکت این ویژگی را در اختیار کاربران انتخابی قرار داده است، ممکن است تعداد کمی از کاربران علیرغم آخرین نسخه بتا، این ویژگی را در داخل برنامه مشاهده کنند. دو بخش دیگر شامل امکان وارد کردن استیکرهای شخص ثالث و بارگیری چند مورد از فروشگاه واتس اپ است.

در حالی که دو ویژگی دیگر ممکن است برای برطرف کردن بتا زمان لازم داشته باشند، نسخه های پایدار برای رسیدن به آنها باید مدتی صبر کنند. بعلاوه، این استیکرها به صورت ممتد نیستند. این بدان معناست که کاربرانی که آن را دریافت می کنند باید هر بار برای پخش انیمیشن روی آن ضربه بزنند.

 

گفته می شود، ارسال برچسب های متحرک به نظر می رسد نادر است و هنوز محدود به تعداد کمی از سازندگان است. از این رو، اگر در نسخه بتا هستید و یکی را دریافت کردید، خود را خوشبخت بدانید.

نظر شما چیست؟ شما طرفدار استیکر متحرک هستید؟

gizchina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  baranbaran
  ترنجِ نرسیده

  پاک کردن واقعی پیام های حذف شده مهم تر از استیکر متحرکه🙄
  هرچند اینم از تلگرام کپی کرده😂

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  هنوز خیلیییییی عقب تر از ت*ل هستش 🙂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,614 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,352 ترنج
 3. 3# m.b - 11,698 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,210 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,357 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 8,788 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 8,712 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,518 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی