4 × 5 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

حذف شرط پرداخت ۵۰ درصد مبلغ پول در فروش فوق العاده خودرو

نوشته

1 سال قبل | 5 دیدگاه | اخبار داخلی، حتما بخوانید، خودرو

با دستور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیش ثبت‌نام متقاضیان در طرح فروش ویژه خودرو در ایام عید سعید فطر تا چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹ تمدید شد. علاوه بر این، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی از متقاضیان جهت حضور در قرعه‌کشی را نخواهند داشت. در حقیقت شاهد حذف شرط پرداخت ۵۰ درصد مبلغ پول در فروش فوق العاده خودرو هستیم.

حذف شرط بزرگ فروش فوق العاده خودرو

گفتنی است، بر اساس تغییر در برنامه زمان‌بندی فروش 25 هزار دستگاه خودرو، بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام و بر اساس ضوابط تعیین شده از سوی کمیته خودرو، قرعه‌کشی با نظارت دستگاه های امنیتی و نظارتی و در حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی، صورت پذیرفته و صرفا حائزین شرایط مطابق با قرعه‌کشی انجام شده، ملزم به پرداخت وجه خودرو خواهند بود.

لذا در هیچ یک از مراحل ثبت‌نام، متقاضیان خرید خودرو ملزم به پرداخت وجه نخواهند بود و واریز 100 درصد وجه خودرو تنها از سوی افرادی صورت خواهد پذیرفت که بر اساس قرعه‌کشی انجام شده، حائز شرایط تشخیص داده شوند.

یادآور می‌شود شرط نداشتن پلاک فعال و خرید خودرو ظرف 36 ماه گذشته، از جمله شروط اصلی ده‌گانه تعیین شده از سوی کمیته خودرو جهت شرکت در قرعه‌کشی مذکور است.

پیش از این قرار بود حدود 50 درصد مبلغ خودرو در زمان ثبت نام و قبل از آنکه قرعه کشی صورت گیرد، توسط ثبت نام کنندگان به یک حساب واسط واریز شود.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. FinchHelio
  ترنجِ خیلی رسیده
  7
  2

  حالا دیگه هممممممه همه واسه سرگرمی هم شده میرن ثبت نام

 2. Farshad77Farshad77
  ترنجِ نرسیده

  اینطورام نیست دوست عزیز، اینم یه فکری قطعا براش میکنن، ممکنه اگر کسی ثبت نام کنه و اسمش دربیادو تکمیل وجه نکنه واسه فروش فوق العاده بعدی محدودیتی براش قائل بشن، البته بهتر این بود که جای حذف کامل پیش پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه مثلا پنج میلیون تومان برای ثبت نام در نظر میگرفتن تا دیگه کسی هوس مطلبی که شما فرمودین یعنی ثبت نام واسه سرگرمی به سرش نزنه! از اولشم پیش پرداخت پنجاه درصد قیمت خودرو اشتباه بود چون وقتی قراره سود مشارکت نداشته باشه به ضرر مشتری میشد، در هر صورت امیدوارم این فروش های فوق العاده ادامه دار باشه و به همین یکبار ختم نشه، با تشکر

 3. Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  امروز من هم تفننی ی پارس نوشتم 😀

 4. rostamihmrostamihm
  ترنجِ نرسیده

  بزرگترین اشتباه برای ناکار آمد کردن فروش فوق العاده خودرو همین حذف پیش پرداخت بود که عده زیادی رو که متقاضی خرید خودرو نبودن رو تشویق به ثبت نام کرد . دوست من برای بالا بردن شانسش هفت نفر از اقوامش رو ثبت نام کرده که مطمئنا این شانس اون افرادی که متقاضی واقعی خودرو هستند پایین میاره و یک بازار حاشیه ای واگذاری برای افراد منتخب درست میکنه . باید برای اصلاح این فرایند، 24 ساعت قبل از قرعه کشی زمان در نظر بگیرند تا .افراد 50 درصد از مبلغ خودرو رو واریز کنند تا بتونن در قرعه کشی شرکت کنند تا مشخص بشه واقعا چه تعدادی متقاضی خودرو هستند

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,894 ترنج
 2. 2# ahmad - 17,061 ترنج
 3. 3# m.b - 15,529 ترنج
 4. 4# Mahdi - 13,476 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,460 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,449 ترنج
 7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,152 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,787 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی