دو × 5 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

حذف همزمان چند کامنت در اینستاگرام و قابلیت پین کردن کامنت به زودی ارایه می شود

سینا عطایی

نوشته

2 هفته قبل | 4 دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

مدیریت کامنت‌ها در اینستاگرام برای پست های شلوغ خیلی سخت است. به نظر می رسد که آن ها می خواهند این بخش را سروسامان دهند. در همین راستا قابلیت حذف همزمان چند کامنت در اینستاگرام و قابلیت پین کردن کامنت به زودی ارایه می شود.

حذف همزمان چند کامنت در اینستاگرام

حذف همزمان چند کامنت در اینستاگرام

حذف همزمان چند کامنت در اینستاگرام

اینستاگرام امروز درباره راه اندازی و آزمایش چندین ویژگی جدید خبر داده است که با هدف تبدیل شدن به فضای مثبت تر این پلتفرم انجام می شود. این شرکت می گوید امکان حذف حداکثر ۲۵ نظر به طور همزمان و همچنین مسدود کردن یا محدود کردن چندین حساب همزمان وجود دارد. همچنین آن ها این ویژگی ها را آزمایش کرده و دریافته اند که آنها به ویژه به افرادی که فالورهای بیشتری دارند، کمک می کنند تا “یک محیط مثبت” را حفظ کنند.

این شرکت هم اکنون کنترل بیشتری به افراد می دهد که چه کسی می تواند آن ها را تگ یا منشن کند. افراد می توانند انتخاب کنند که آیا “همه”، “فقط افرادی که آن ها را فالوکرده‌اند” یا “هیچ کس” قادر به منشن کردن در یک نظر، پست یا استوری نباشد. این ابزار از صفحه تنظیمات حریم خصوصی در دسترس است.

پین کردن کامنت در اینستاگرام

پین کردن کامنت در اینستاگرام

پین کردن کامنت در اینستاگرام

علاوه بر این، در حال آزمایش توانایی پین کردن نظرات در بالای یک پست است. افراد می توانند نظرات مختلفی را، مشابه آنچه YouTube اجازه می دهد تا در بالای بخش نظرات در زیر فیلم ها پین شود، پین کنند. این امر به سازندگان این امکان را می دهد تا مکالمات مثبت را برجسته کنند.

همه این ویژگی ها به احتمال زیاد برای افرادی که فالورهای بزرگی دارند که ممکن است مورد سوء استفاده کاربران تصادفی قرار بگیرند، مفید هستند اما این شرکت می گوید این ابزارها همچنین به منظور “مبارزه با زورگویی آنلاین” طراحی شده اند که می تواند هر کسی را تحت تأثیر قرار دهد، نه فقط اینفلوئنسرها با افراد محبوب را.

این شرکت همچنین امروز داده هایی درباره تلاش های حذف محتوا خود در فیس بوک و اینستاگرام به اشتراک گذاشت. در این گزارش آمده است:

این اقدام علیه ۱.۵ میلیون محتوای اینستاگرام در سه ماهه چهارم سال 2019 و سه ماهه اول سال 2020 به دلیل نقض قلدری و آزار و اذیت انجام شد. بیشتر مطالب توسط کاربران گزارش شده است، اما توسط فیس بوک کشف نشده است.

پیشگیری از زورگویی به کانون اینستاگرام تبدیل شده است و برای رفع این مشکل چندین ویژگی ایجاد شده است. به نظر می رسد ویژگی های جدید هم در همین راستا هستند. نظر شما درباره تلاش اینستاگرام در این زمینه چیست؟

theverge

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Finch
  FinchHelio
  ترنجِ رسیده  4  2

  اصلا با اینستا حال نمیکنم نت زیادی مصرف میکنه

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری  0  0

  خیلی خوبه 😀

 3. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری  0  0

  من الان به زور روی ایفون insta+++ نصب کردم تا قابلیت دانلود عکس و استوری ها را هم داشته باشم 🙂

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 12,489 ترنج
 2. 2# Milad7 - 11,832 ترنج
 3. 3# m.b - 8,794 ترنج
 4. 4# Sajad - 8,516 ترنج
 5. 5# Peiman - 8,025 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,934 ترنج
 7. 7# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 6,824 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 6,456 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 6,010 ترنج
کانال تلگرام ترنجی