چهارده − 7 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

دورکاری کارمندان گوگل تا پایان سال ۲۰۲۰ ادامه دارد

سینا عطایی

نوشته

11 ماه قبل | 7 دیدگاه | گوگل

گاهی اوقات اینکه ندانید در میان‌مدت شرایط چیست می تواند خیلی اذیت کننده باشد. گوگل تصمیم گرفته به این شرایط کرونایی و دغدغه‌اش برای کارمندان پایان بدهد. این شرکت اعلام کرده که دورکاری کارمندان گوگل تا پایان سال ۲۰۲۰ ادامه دارد.

دورکاری کارمندان گوگل

شرکت گوگل اعلام کرد با توجه به شرایط فعلی دورکاری بیشتر کارمندانش تا پایان سال ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت. مدیرعامل گوگل به کارمندان اعلام کرده که آمادگی دورکاری تا ماه اکتبر و احتمالاً تا پایان سال را داشته باشند. درواقع بیشتر کارگران گوگل پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۱ از خانه کار کنند.

این موضوع فقط در مورد گوگل صدق نمی‌کند؛ فیس‌بوک، یک شرکت املاک و مستغلات آنلاین و یک شرکت بیمه نیز به کارمندان خود اعلام کرده‌اند که می‌توانند کار خود را تا پایان سال، از خانه انجام دهند.

برخی از ایالت‌های آمریکا مشاغل را به بازگشایی مجدد ترغیب می‌کنند اما مشاغل تقریباً به‌اندازه دولت خوش‌بین نیستند. در یک بررسی جدید مشخص شد که ۶۲ ٪ از کارفرمایان قصد دارند تا اعلام رسمی کارشناسان پزشکی مبنی بر وضعیت امن، کارکنانشان به دورکاری ادامه دهند.

گوگل

گوگل

برخی از مشاغل نیز در حال بررسی بازگشایی مجدد دفاتر خود هستند؛ اما از کارکنان خود می‌خواهند که در بخشی از هفته، در خانه به کار خود ادامه دهند. با کاهش تعداد کارمندان در هر زمان، آن‌ها می‌توانند فاصله‌گذاری اجتماعی را در دفاتر حفظ کنند.

همچنین یک بررسی دیگر نشان داد علاوه بر کارفرمایان، ۶۷ ٪ از کارمندان نیز از تصمیم برای دورکاری به‌طور نامحدود حمایت می‌کنند.

یک شرکت تحقیقاتی نیز اعلام کرده حتی پس‌ازاین که ویروس کرونا سرانجام مهار شود، باز هم بسیاری از کارگران به دفاتر کار خود باز نخواهند گشت. به گفته این شرکت بهترین تخمین این است که تا پایان سال ۲۰۲۱، ۲۵ تا ۳۰ ٪ نیروی کار چند روز در هفته از خانه کار می‌کنند.

نظر شما درباره تصمیم گوگل برای دورکاری کارمندانش چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. m.b
  m.bm.b
  ترنج لاگژری

  #طنز

  اِفه اومدن miui 12 برای ios و مشکل همیشگی شیائومی با اپلیکیشن های چینی که miui 12 حلش کرد😂:

  https://imgurl.ir/uploads/m61840_.mp4

  فقط آخرش…🤣

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  ای بابا 😐

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,635 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,662 ترنج
 3. 3# m.b - 13,826 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,725 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,355 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,406 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,096 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,859 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,855 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,755 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی