11 − 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

روش جدید ثبت نام طرح فروش ایران خودرو به صورت تصویری و مرحله‌به مرحله

شاهد تغییراتی در روش پیش فروش خودرو توسط ایران خودرو و سایپا هستیم. این تفاوت به روش احراز هویت ثبت نام کننده باز می گردد. چند روز پیش با هم روش جدید ثبت نام طرح فروش سایپا را مرور کردیم. امروز اما می خواهیم روش جدید ثبت نام طرح فروش ایران خودرو به صورت تصویری و مرحله‌به مرحله را داشته باشیم. در این روش احراز هویت از سامانه امتا نیاز است.

روش جدید ثبت نام طرح فروش ایران خودرو

شما برای مطلع شدن از اخبار پیش فروش خودرو می تواند در کانال ترنجی (Toranji@) عضو شوید. بسیار خوب، چند مرحله کوتاه را باید پیش از اقدام به ثبت نام طرح فروش ایران خودرو انجام دهید. لطفا توجه داشته باشید که این مراحل چند دقیقه ای زمان می برد و بهتر از مثلا روزهای قبل از ثبت نام خودرو آن را انجام داده باشید تا در روز ثبت نام به مشکل پر شدن ظرفینت برنخورید.

سرویس احراز مشخصات فردی در زمان تعریف کاربری در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو

به اطلاع مشتریان و نمایندگی هاي محترم می رساند شرکت ایران خودرو در راستاي بهبود فرآیند تعریف کد کاربری در سایت فروش اینترنتی و به منظور جلوگیري از مشکلات ثبت اطلاعات شخصی مغایر، از روز دوشنبه مورخ ۲ اردیبهشت ۹۹ سامانه امتا (مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت) احراز اطلاعات فردی متقاضیان را به صورت بر خط (onLine) در سایت فروش اینترنتی انجام خواهد داد که در این خصوص لازم است موارد ذیل مدنظر قرار گیرد.

۱- پس از ورود به سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو “ورود کاربر” و کلیک روی گزینه ثبت نام یا تنظیم رمز، اطلاعات مربوط به ثبت شماره موبایل مشتری در سامانه امتا مطابق با شکل ذیل رویت شده و پس از ثبت شماره موبایل و انتخاب گزینه “ادامه” مشتری به صفحه ثبت نام هدایت می گردد.

نکته مهم: شماره موبایل وارد شده می بایستی متعلق به متقاضی (بنام) بوده و این شماره می بایست فعال باشد. در صورت وجود مغایرت موبایل متقاضی، احراز اطلاعات شخصی امکان پذیر نخواهد بود.

۲- مطابق با شکل ذیل، پس از وارد نمودن کد امنیتی و کلیک روی دکمه “ادامه” مشتري به صفحات بعدی هدایت خواهد شد.

۳- در این صفحه پیامکی برای مشتری با عنوان کد احراز امتا برای شماره موبایل ثبت شده ارسال و مشتری پس از تکمیل دو فیلد کد ملی و تاریخ تولد مطابق با شکل ذیل پس از ثبت و تایید به صفحه بعدي هدایت می شود.

۴- پس از ثبت و تایید، فرم ذیل نمایش داده و پس از کلیک روي گزینه “اعطاي مجوز ورود یکپارچه” اطلاعات شخصی مشتری به صورت خودکار به سایت فروش اینترنتی، صفحه تکمیل اطلاعات شخصی منتقل می گردد.

۵- مطابق با شکل ذیل، مشتری وارد صفحه اطلاعات شخصی شده و اطلاعات مورد نظر را در این صفحه تکمیل می نماید.

نکته: سایر اطلاعات مربوط به اطلاعات شخصی مشتری (تاریخ صدور،آدرس،تحصیلات) بایستی توسط مشتری تکمیل و تایید گردد.

۶- پس از تکمیل نمودن اطلاعات شخصی و ارسال کد اعتبارسنجی و تایید کد، صفحه ای برای مشتری به شکل ذیل نمایش و پس از ثبت کد امنیتی و تایید ثبت نهایی درخواست، ثبت اطلاعات به صورت کامل صورت می پذیرد.

نکته مهم: لازم به ذکر است مشتریانی که قبلا یک بار توسط سایت امتا احراز هویت گردیده اند، در صورت مراجعه مجدد به سایت، مطابق با شکل ذیل، می بایستی پس از دریافت رمز عبور پیامکی، وارد سایت شوند.

۷- و پایان – می توانید وارد شوید.

همچنین بخوانید: روش جدید ثبت نام خودرو سایپا

روش جدید ثبت نام طرح فروش سایپا

ترنجی

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. alimardani
  alimardanialimardani
  ترنجِ رسیده
  9
  4

  دوستان خواهشاً حمله نکنید .
  برای یک بنده خدایی که ماشین نداره و اولین ماشینش هست قصد ثبت نام داشتم . ثبت نام رو با اینترنت سرعت بالا انجام دادم . مرحله پرداخت رو هم انجام دادم . و بعد صفحه به صورت موفقیت آمیز به سایت ایران خودرو از درگاه بانک انتقال داده شد بدون هیچ خطایی . مبلغ پیش پرداخت خودرو هم از حساب طرف کم شد .
  (تاکید میکنم سایت ایران خودرو پس از پرداخت موفقیت آمیز هیچ پیام خطایی نداد و کلمه تایید شد رو نشون داد . حتی تو آدرس بار مرورگر هم کلمه succes و pass رو دیدم . که از موفقیت آمیز بودن ثبت نام مطمئن شدم )
  دیگه از موفقیت بودن ثبت نام مطمئن شدیم .
  بعد از 5 ساعت اصلاحیه بانک اومد که مبلغ برگشت حساب .

  خواستم بگم این ثبت نام به شدت مشکوک هست خیلی هم مشکوک . شاید سرکاری .
  کسای که نوشتن از این طریق برای خیلی وقت پیش بوده و حدود یکسال ثبت نام واقعاً غیر ممکنه .

  فقط به همه بگم این ثبت نام مشکوک هست .

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  الان ثبت نام کاملا شانسی شده….

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,734 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,698 ترنج
 3. 3# m.b - 13,901 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,814 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,380 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,113 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,878 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,863 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,761 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی