13 − 10 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

استیکرهای کرونایی واتس اپ را ببینید

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 4 دیدگاه | پیام رسان

محبوب‌ترین پیام رسان دنیا در جهت همیاری در شرایط کرونایی کارهای متفاوتی کرده است. مثلا افزایش ظرفیت تماس صوتی و تصویری واتس اپ به ۸ نفر امروز در نسخه آزمایشی اندروید اضافه شد. همچنین اما واتس اپ استیکرهای جدیدی را برای حمایت از فاصله‌گذاری اجتماعی ارایه می کند. برچسب ها شستن دست، کار کردن از خانه و پاتوق های مجازی را تشویق می کنند. اگر دوست دارید استیکرهای کرونایی واتس اپ را ببینید، فاصله شما با آن ها زیاد نیست.

استیکرهای کرونایی واتس اپ

استیکرهای کرونایی واتس اپ

استیکرهای کرونایی واتس اپ

واتس اپ به ۲ میلیارد کاربر خود یادآوری دیگری در مورد اهمیت ماندن در خانه در طول همه گیری های ویروس کرونا می دهد. این برنامه مجموعه جدیدی از برچسب های “با هم در خانه” را به عنوان بخشی از تلاش گسترده خود برای تبدیل سرویس پیام رسانی به نیرویی برای به روزرسانی های دقیق و مفید، به جای اطلاعات نادرست، روانه بازار کرده است.

واتس اپ می گوید که این کار با سازمان بهداشت جهانی (WHO) روی استیکرها انجام شده است که به ۱۰ زبان موجود است. برچسب ها شستن دست، کار از خانه و سایر مفاهیم فاصله‌گذاری اجتماعی را تشویق می کنند. این به روزرسانی پس از اینستاگرام و استیکر محبوب “Stay Home” برای حمایت از اقدامات دوردست اجتماعی ارایه شد. فیس بوک و مسنجر واکنش های جدید “مراقبت” را نیز اضافه کردند.

فیس بوک پیش از این اعلام کرده است که به دلیل افزایش تعداد کاربران خود مجبور به ماندن در خانه می شوند، پیام رسان آن ها تقریبا اشباع شده است. در عین حال، افزایش استفاده واتس اپ را نیز مجبور كرده است تا از اطلاعات غلط در مورد همه گیری درباره همه گیری محافظت كند.

واتس اپ کنترل های سخت تری را در زمینه ارسال پیام اضافه کرده است و با توسعه دهندگان بیرونی کار کرده است تا ربات های پیام رسانی را ایجاد کند تا اطلاعات به موقع در مورد سلامتی را به اشتراک بگذارد و فریب کاری ها را برطرف کند.

شما می توانید در بخش استیکرهای واتس اپ با جستجو “together at home” به این استیکرها دست پیدا کنید. نظر شما درباره این استیکرهای جدید واتس اپ چیست؟

engadget

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  online_wirelessonline_wireless
  ترنجِ رسیده
  1
  1

  😐

 2. Avatar
  AAAA_.reza._AAAAAAAA_.reza._AAAA
  ترنجِ رسیده
  1
  1

  الان فقط من اینطوریم یا اینا واقعا ربطی به کرونا ندارن؟

  ولی خدایی فقط اون مُشته رو ببینید😂
  این رو معلومه از کشور خودمون کپی کردن ،#ما_کرونا_را_شکست_میدهیم 👌😂

 3. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  استیکرهای واتس بیشتر مسخره هستن 😐

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,290 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,921 ترنج
 3. 3# m.b - 14,111 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,175 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,553 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,978 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,946 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی