حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آیا نسخه جدید گرادیانت با ویژگی Ethnicity Estimate برای حریم خصوصی ما نگران کننده است؟

نوشته

2 سال قبل | 3 دیدگاه | حتما بخوانید، نرم افزار

دیشب برای شما در ترنجی نوشتیم که اگر بخواهید بدانید شبیه کدام قومیت و نژاد هستید باید از ویژگی جدید نرم فزار Gradient استفاده کنید. یک سوال تکراری و مهم که اینجا پیش می آید این است که آیا نسخه جدید گرادیانت با ویژگی Ethnicity Estimate برای حریم خصوصی ما نگران کننده است؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

نسخه جدید گرادیانت با ویژگی Ethnicity Estimate

نسخه جدید گرادیانت با ویژگی Ethnicity Estimate

نسخه جدید گرادیانت با ویژگی Ethnicity Estimate

با توجه به این که تولیدکنندگان نرم افزار و بازی‌ها همواره نگران کرک شدن محصول خود و استفاده شدن بدون عایدی مالی برای آن ها هستند، تلاش بر این است که محصولات به صورت آنلاین ارایه شوند. نرم افزارهای ویرایش عکس و پیدا کردن شباهت های مختلف ناخودآگاه برای کاربران جذاب است.

یکی از اولین نرم افزارهای آنلاین ویرایش تصویر که همه‌گیر شد، Prisma بود. این نرم افزار با آپلود تصویر شما روی سرور خود، آن را ویرایش می کرد و تصویر ویرایش شده را به شما می داد. پس از آن تقریبا می توان گفت که گرادیانت با تشخیص شباهت شما به بازیگرها و یا شخصیت های مشهور، خیلی همه گیر شد.

پس از همه‌گیر شدن، شاهد یک هشدار مهم درباره نرم افزار گرادیانت (Gradiant) بودیم که درباره موضوع پرداخت بود. ما این موضوع را در معرفی نسخه جدید نرم افزار گرادیانت به شما یادآور شدیم.

کم شدن پول به صورت خودکار از اعتبار Apple ID یا گوگل پلی در صورت عدم لغو تمدید خودکار نرم افزار Gradient

برای جلوگیری از کسر شده هزینه ای از حساب Apple ID یا گوگل پلی خود، آموزش لغو اشتراک نرم افزار Gradient را بخوانید:

هشدار مهم درباره نرم افزار گرادیانت Ethnicity Estimate

نکته قابل ذکری که باید پیش از دانلود بدانید اما این است که در نسخه جدید شما ابتدا و اجبارا باید اطلاعات پرداخت خود را به نرم افزار بدهید تا پس از ۳ روز رایگان آن ها هزینه اشتراک هفتگی یا ماهانه را از حساب کسر کنند. البته پیش از پایان ۳ روز رایگان اگر سفارش خود کنسل کنید، مبلغی از حساب شما کم نمی شود ولی عموما کاربران لغو کردن این موضوع را از خاطر می برند. پس مراقب باشید که هزینه هفتگی نرم افزار گرادیانت از حساب شما کم نشود.

درباره حریم خصوصی نرم افزار گرادیانت نگران باشیم؟

اما نگرانی بزرگ درباره حریم خصوصی است. سازنده نرم افزار گرادیانت “TICKET TO THE MOON, INC” است. این سازنده در حال حاضر فقط هم یک نرم افزار را برای اندروید و iOS ارایه کرده است. با کمی جستجو به اسم Vladislav Urazov می رسیم. در توییتر وی متاسفانه اطلاعات زیادی وجود ندارد و در وب سایت خود شرکت هم درباره محل استقرار دفتر مرکزی صحبتی نشده است. تنها سرنخ را می توان در دامنه .VC سرویس قبلی آن ها که آن هم بر اساس هوش مصنوعی بوده است پیدا کرد. البته این هم گره‌ای باز نمی کند چون متعلق به سنت وینسنت و گرنادین‌ها است، یک کشور جزیره‌ای کوچک در دریای کارائیب!

به هر صورت باید بدانید که چه اطلاعات شما روی گوگل فوتو آپلود شود چه روی سروس گردیانت و چه Prisma، تفاوتی نمی کند؛ شما چه بخواهید چه نخواهید داده های شما برای مقاصد بزرگ‌تر که حال می تواند منفی یا مثبت باشد، مورد استفاده قرار می گیرد.

حالا که می دانید می توانید از مطلب زیر این نسخه جدید نرم افزار Gradient با قابلیت Ethnicity Estimate را دانلود کنید:

شبیه کدام قومیت و نژاد هستید؟ ویژگی جدید نرم فزار Gradient

نظر شما چیست؟ شما نگرانی درباره نرم افزار گرادیانت دارید؟

اشتراک در
اطلاع از
3 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
afsoon

فقط به عکس ها دسترسی داره .من هر برنامه ای نصب میکنم تقریبا به همه چیز دسترسی داره .حالا حریم خصوصی اصلا مگه ما چی داریم …واقع بینانه باشیم هزاران کمپانی و کشور دارن مستقیم جاسوسی میکنن از آدم ها .بیخیال بابا

Milad7

بیخیال آخه عکس ما به چه دردشون میخوره

Amir galaxy

حالا تو که چهار تا عکس از دماغت داری نیاز نیست بترسی جیگر😅😂📿

رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)