2 × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت بلید ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد

سینا عطایی

نوشته

10 ماه قبل | 5 دیدگاه | مایکروسافت

قرار بود کنفرانس توسعه‌دهندگان مایکروسافت ۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ برگزار شود. امروز اما خبر می رسد که کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت بلید ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت بلید ۲۰۲۰

کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت بلید ۲۰۲۰

کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت بلید ۲۰۲۰

مایکروسافت امروز در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد به دلیل گسترش ویروس کووید-19 و بیماری کرونا، برگزاری بزرگ‌ترین رویداد فناوری خود یعنی Build 2020 را لغو کرده است و امسال به صورت استثنا این رویداد به شکل اینترنتی و آنلاین برگزار می‌شود.

مایکروسافت جدیدترین شرکت بزرگ دنیای فناوری است که اعلام کرده است از بیم بیماری کرونا در نظر دارد رویداد آینده خود را به صورت اینترنتی و آنلاین برگزار کند تا به این ترتیب ریسک ابتلا و گسترش این بیماری از میان برود.

البته مایکروسافت در طی سال‌های گذشته نیز این رویداد را به صورت آنلاین به نمایش در می‌آورد، اما امسال برگزاری این رویداد از منظر اینکه دیگر خبرنگاران در سالن برگزاری حضور فیزیکی نخواهند داشت تفاوت‌هایی اساسی دارد.

در بخشی از بیانیه منتشر شده از سوی مایکروسافت آمده است: «امنیت و سلامت افراد حاضر در مجموعه ما در بالاترین اولویت قرار دارد. با توجه به توصیه‌های سلامتی منتشر شده در ایالت واشنگتن، ما در نظر داریم کنفرانس سالانه Microsoft Build را به جای برگزاری حضوری، به صورت یک رویداد دیجیتال برای توسعه دهندگان خود برگزار کنیم. در طی روزهای آینده اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر می‌شود».

سایت رسمی رویداد Build 2020، در حال نمایش یک اعلان است که نشان می‌دهد مایکروسافت این روزها مشغول بررسی میزان گسترش و شیوع بیماری کرونا است تا در مورد برگزاری دیگر رویدادهای سال 2020 خود نیز تصمیم‌گیری کند. با توجه به این موضوع می‌توان انتظار داشت که رویدادهای دیگر این شرکت که قرار بود در طی ماه‌های پیش‌رو برگزار شود نیز لغو شود و یا به صورت کامل به شکل آنلاین و اینترنتی برگزار گردد.

در طی سال‌های اخیر، Build بزرگ‌ترین رویداد سالانه مایکروسافت بوده است و این شرکت هرساله در این رویداد جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه سیستم‌های عامل ویندوز، مجموعه نرم افزاری Office و… را به معرض دید شرکای تجاری، کاربران و توسعه دهندگان قرار می‌داد. این شرکت امسال در نظر دارد در این رویداد به معرفی قابلیت‌ها و فناوری‌هایی که قرار است در طی ماه‌های آینده به مجموعه این محصولات اضافه شود اشاره کند. بدون شک معرفی قابلیت‌های جدید و تازه ویندوز 10، یکی از مهم‌ترین بخش‌های این رویداد خواهد بود.

یک کنسلی دیگر به دلیل ویروس کرونا! چه می شود گفت!

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  I love htcIlovehtc
  ترنجِ نرسیده

  چرا این کرونا نابود نمیشه؟؟

 2. Avatar
  I love htcIlovehtc
  ترنجِ نرسیده
  4
  1

  کرونا داداش یا نابود بشو یا اینکه مارو بکش از این مملکت راحتمون کن

 3. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  کرونا بکش بیرون مرسی اه

 4. Amir galaxy
  Amir galaxyAmir galaxy
  ترنج لاگژری

  شهرمون رو بچه ها بستن👍😃

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,840 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,890 ترنج
 3. 3# m.b - 12,596 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,699 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,334 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,478 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,863 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,590 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,589 ترنج
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی