هجده − 9 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آموزش شستن دست ها به صورت کامل برای مقابله با کرونا یا دیگر ویروس ها

یکی از مهم‌ترین راه های پیشگیری از ابتدا به ویروس کرونا شستن دست‌هاست. ما به ویدیو بسیار مفیدی درباره آموزش شستن دست ها به صورت کامل برای مقابله با کرونا یا دیگر ویروس ها برخوردیم که به عنوان مسئولیت اجتماعی خود لازم می دانیم آن را اینجا برای شما به اشتراک بگذاریم، با ترنجی همراه باشید.

آموزش شستن دست ها

آموزش شستن دست ها

آموزش شستن دست ها

برای اینکه به یک ویروس مبتلا شوید باید به صورت فیزیکی وارد بدن شما شود. این یعنی از روی پوست جذب نمی شود و درون هوا معلق نمی ماند. راه های ورودی به بدن انگشت شمار هستند و وقتی بیرون هستید بیشتر از هر چیزی سروصورت شما مستعد ورود ویروس از دهان، بینی، چشم و گوش است.

دست ها ابزار مهمی هستند و در طول روز بارها آن ها را به صورت خود، دهان، چشم ها، بینی و گوش می زنیم و این دست ها هستند که با همه عوامل خارجی تماس دارند.

به همین دلیل شستن آن ها برای حذف ویروس کرونا یا دیگر ویروس ها بسیار اهمیت دارد. امروز می خواهیم با هم ویدیو آموزش شستن دست ها به صورت کامل برای مقابله با کرونا یا دیگر ویروس ها را ببینیم که به بهترین شکل ممکن نقاط احتمالی نادیده‌گرفته‌شده در شستشو را به شما نشان می دهد:

 

همانطور که دیدید، نقاط زیادی وجود دارد باید حواسمان به شسته شدن کامل آن ها باشد. لطفا این ویدیو را از این جا یا از کانال تلگرام ترنجی برای عزیزان خود بفرستید تا این بخش بسیار مهم در پیشگیری از کرونا را صحیح انجام دهند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری  1  0

  مرسی 🙂

 2. Amir galaxy
  Amir galaxyAmir galaxy
  ترنج لاگژری  1  0

  دوستان ۴۰ تا ۶۰ رو فراموش نکنین

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 12,853 ترنج
 2. 2# ahmad - 12,844 ترنج
 3. 3# m.b - 9,489 ترنج
 4. 4# Sajad - 8,850 ترنج
 5. 5# Peiman - 8,025 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,985 ترنج
 7. 7# علی شیخ زاده - 7,498 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 7,268 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 6,949 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 6,344 ترنج
کانال تلگرام ترنجی