1 × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل ارایه شد: هدیه ای با اکراه

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 3 دیدگاه | اخبار داخلی، اینترنت، حتما بخوانید

دیروز در ترنجی و بنابر توییت وزیر جوان خواندیم که ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان تا پایان سال ۹۸ برای کاربران اینترنت ثابت محتمل است. امروز و پس از اینکه درباره فعلا شدن بسته اینترنت هدیه ۱۰۰ گیگابایتی مخابرات و TD-LTE ایرانسل صحبت کردیم، حالا می بینیم که بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل ارایه شده، هدیه ای با اکراه که به نظر می رسد شاتل اصلا از ارایه آن خوشحال نیست. چرا؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل

همانطور که در تصویر بالا می بینید، مشکلی وجود ندارد و بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل با مهلت استفاده ۲۹ اسفند ۹۸ ارایه شده است. تا اینجا همه چیز منطقی و مرتب به نظر می رسد و از خانه نشین شدن کرونایی می توانیم کمی حتی خوشحال باشیم اما موضوع جایی عجیب می شود که نه تصویر بعدی، بلکه تصویر بعدی آن را می بینیم!

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل

در این تصویر می بینیم که گفته شده “بسته ای که تاریخ پایان اعتبارش نزدیک‌تر است، زودتر استفاده خواهد شد.” هر چند همین هم برای کاربرانی که بسته اینترنت آن ها تا پایان ۹۸ به اتمام می رسد جالب نیست و باید ابتدا آن را مصرف کنند تا به این ۱۰۰ گیگ دست پیدا کنند اما اصل ناراحتی جای دیگری است، تصویر بعدی!

با این که بالاتر دیدیم مهلت استفاده بسته ۱۰۰ گیگابایت شاتل ۲۹ اسفند ۹۸ عنوان شده اما وقتی به بخش بسته های فعال مراجعه کنید، تاریخ مصرف ۱۸ اسفند ۹۹ را مشاهده می کنید. اگر این را با گزاره تصویر بالایی همراه کنیم این یعنی کاربران شاتل باید هر بسته ای که تا ۱۸ اسفند ۹۹ دارند ابتدا مصرف کنند تا بسته ۱۰۰ گیگابایتی برای آن ها فعال شود! این حقیقتا رفتار صحیحی نیست، به خصوص وقتی با رقبا مقایسه می شود!

شما کاربر اینترنت ثابت شاتل هستید؟ اوضاع برای شما به چه صورت است؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج
  42
  4

  اون اکراه را خوب اومدی 😛

 2. Avatar
  rhadavirhadavi
  ترنجِ نرسیده
  41
  2

  شرکت شاتل اومده صد گیگ اضافه کرده اما تاریخ انقضاشو زده برای یکسال دیگه ک اول بسته خود مشتریها مصرف بشه با این سیاست بسته صد گیگ اکثر مشتریها دست نخورده باقی میمونه. ایکاش شرکت شاتل از اول این بسته ها رو نمیداد اما ب این صورت ب شعور و شخصیت مشتریها توهین نمیکرد. شاتل واقعا برات متاسفم…………….

 3. Avatar
  albaloalbalo
  ترنجِ نرسیده
  31
  2

  شاتل دفعه قبل هم که به خاطر اغتشاشات اینترنت قطع بود و وزارت ارتباطات دستور ارائه بسته داده بود همین برنامه رو پیاده کرد تازه با کلی منت. اگه نمیخوان کاری رو انجام بدن مثل آدم بگن نمیخوایم. نه اینکه مردم و مشترکینشون رو احمق فرض کنن.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,277 ترنج
 3. 3# m.b - 14,461 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,619 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,828 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,077 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,064 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
تبلیغات متنی و بنری
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی