دو × 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

شرایط فروش اقساطی محصولات ام وی ام اسفند ۹۸

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | حتما بخوانید، خودرو

در ادامه شرایط فروش اقساطی ام وی ام امروز شاهد شرایط فروش جدید این شرکت هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا شرایط فروش اقساطی محصولات ام وی ام اسفند ۹۸ را مرور کنیم.

شرایط فروش اقساطی محصولات ام وی ام اسفند ۹۸

ام وی ام ۳۱۵

ام وی ام ۳۱۵

طبق بخشنامه فروش منتشرشده توسط این شرکت، امکان خرید اقساطی جدیدترین محصول خود یعنی ام وی ام ایکس ۵۵ را در دو نسخه اکسلنت و اکسلنت اسپرت فراهم کرده است و با موعد تحویل ۶۰‌ روزه در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

در شرایط فروش اقساطی مدیران‌خودرو، قیمت ۳۹۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برای نسخه اکسلنت و همچنین قیمت ۳۹۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برای نسخه اکسلنت اسپرت تعیین شده است که اکسلنت با پیش پرداخت ۱۱۷ میلیون و ۵۱۰ هزار تومانی و اکسلنت اسپرت با پیش پرداخت ۱۱۸ میلیون و ۱۱۰ هزار تومانی ثبت سفارش خواهد شد. اما برای هر دو مدل سود مشارکت ۱۳درصد، سود انصراف ۱۲درصد، سود تاخیر ۱۴درصد و یا موعد پرداخت ۱۲، ۲۴، ۳۶، ۴۸ و ۶۰ماهه تعیین شده است.

ام وی ام ایکس ۵۵ (MVM X55)‌ به زودی به بازار می آید

علاوه‌ بر این محصول سایر مدل‌های ام‌ وی‌ ام نظیر ام‌ وی‌ ام‌ ایکس ۲۲ دنده‌ای اکسلنت اسپرت با قیمت ۱۹۸میلیون‌تومان و پیش‌پرداخت ۴۹میلیون و ۵۰۰هزارتومانی، ام‌وی‌ام ایکس ۲۲ اتومات اکسلنت اسپرت با قیمت ۲۲۲میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و پیش‌پرداخت ۵۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومانی و ام‌وی‌ام ایکس ۳۳ اسپرت با قیمت ۲۶۰میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و پیش پرداخت ۶۵ میلیون و ۵۰ هزار تومانی به صورت اقساطی به فروش خواهند رسید.

در این طرح مابقی مبلغ هنگام  صدور دعوتنامه پس از کسر سود مشارکت، به صورت منعطف حداقل ۱۵درصد نقد از مشتریان در قالب پیش‌ پرداخت دوم دریافت خواهد شد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  مبلغ اقساطشون خیلی سنگین هست….

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,238 ترنج
 3. 3# m.b - 14,432 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,569 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,796 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,073 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,064 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
تبلیغات متنی و بنری
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی