نه − 5 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سامسونگ زد فلیپ احتمالا بدون نشان گلکسی معرفی شود

سینا عطایی

نوشته

11 ماه قبل | 8 دیدگاه | سامسونگ

نشان تجاری سامسونگ زد فلیپ (Samsung Z Flip) بدون استفاده از برند گلکسی ثبت و باعث شده تا برخی از کارشناسان به این فکر فروبروند که احتمالا سامسونگ این گوشی منعطف تاشو را از زیر چتر برند گلکسی بیرون خواهد آورد. سامسونگ زد فلیپ احتمالا بدون نشان گلکسی معرفی شود و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

سامسونگ زد فلیپ

سامسونگ

سامسونگ

فقط چند ساعت دیگر تا برگزاری رویداد Unpacked 2020 سامسونگ باقی مانده است. اگر به خوبی به ویدیوی تبلیغاتی منتشر شده نگاه کرده باشید٬ شما متوجه نام این دستگاه٬ متفاوت از آنچه تاکنون شنیده بودید خواهید شد. شایعات اخیر همگی تأیید کرده‌اند که این گوشی با نام Z Flip عرضه می‌شود و کاربران نیز فرض را بر این گرفته‌اند که نام کامل آن «گلکسی زد فلیپ» خواهد بود. اما LetsGoDigital اینگونه تصور نمی‌کند٬ چرا که به ادعای این منبع٬ سامسونگ اخیراً یک نشان تجاری به نام سامسونگ زد فلیپ را ثبت کرده است که در آن خبری از عبارت «گلکسی» نیست.

گلکسی، برند همه جانبه‌ی سامسونگ برای محصولات فناوری مصرفی این شرکت است و از زمان عرضه‌ی گلکسی اس تاکنون نیز در نام تمام گوشی‌های این شرکت حضور داشته است. به همین خاطر است که اگر ببینیم این گوشی تاشو جدید از زیر چتر این برند بیرون آمده است٬ شگفت زده خواهیم شد. تقریبا می توان گفت که تا زمانی این برند فقط برای محصولات اندرویدی آن ها بود ولی مدتی بعد حتی ساعت های تایزنی این شرکت هم نام گلکسی گرفتند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید نام گوشی تاشو جدید سامسونگ چه خواهد بود؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. m.b
  m.bm.b
  ترنج لاگژری

  https://www.gizchina.com/2020/02/11/xiaomi-mi-10-heif-format-reduces-file-size-by-50-but-image-quality-remains-unchanged/
  جناب عطایی…

 2. نیما عرفانی
  نیما عرفانیNimaErfani
  ترنج لاگژری

  هرچند که صحت یا رد این موضوع امشب مشخص میشه اما احتمالش زیاده بخواد سری فلیپ رو جداگانه بذاره برای دیوایس های تاشوی خودش و همچنین شاید گلکسی فولد بعدی هم در سبد محصولات این زیر برند از سامسونگ قرار بگیره.

 3. Dr.Nazer
  Dr.NazerArsmdif
  ترنج لاگژری
  2
  2

  مشکلی نیست ما راضی‌ایم!

 4. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری

  فکر نکنم موضوع مهمی باشه

 5. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  میتونه موفق باشه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,744 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,853 ترنج
 3. 3# m.b - 12,525 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,659 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,236 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,431 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,837 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,564 ترنج
کانال تلگرام ترنجی