دو + 13 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قاب ال جی جی ۹ طراحی لو رفته آن را تایید می کند

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 2 دیدگاه | ال‌جی، شایعات

پنج روز پیش بود که در ترنجی به ال جی جی ۹ (LG G9) سلام کردیم و دیدیم جک ۳.۵ میلی متری هنوز اینجاست. امشب اما قاب ال جی جی ۹ طراحی لو رفته آن را تایید می کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

قاب ال جی جی ۹

قاب ال جی جی ۹

قاب ال جی جی ۹

می دانیم که ال جی جی ۹ (LG G9) احتمالا می تواند بخش موبایل این شرکت را نجات بدهد. این پرچمدار نیمه اول سال ۲۰۲۰ ال جی می تواند یکی از دستگاه های تاثیرگذار بازار باشد البته اگر کره‌ای ها حساب شده عمل کنند.

امروز تصاویر از قاب ال جی G9 منتشر شده که طراحی کلی آن را نشان می دهد. این از نظر ما یک طراحی ساده است که آن چنان که باید در شان یک پرچمدار نیست اما به هر حال نمی توان هم گفت که ایراد بزرگی دارد. حاشیه ها آنقدر کم نیستند و ال جی همچنان به استفاده از یک ناچ قطره ای برای دوربین روی آورده است.

دوربین اصلی چهارگانه است و ال جی اصالت خود را برای طراحی قاب آن حفظ کرده است. قاب مستطیلی افقی دوربین چهارگانه ال جی جی ۹ کشیده است و در انتهای سمت چپ خود لنز بزرگی را نشان می دهد. این شاید یک دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی باشد و شاید هم نه!

ال جی جی ۹

ال جی جی ۹

به نظر می رسد اینجا یک بازگشت دیگر نسبت به طراحی ال جی جی ۸ می بینیم و آن برجستگی دوربین است. البته با توجه به پیشرفت اپتیکی مورد انتظار در دوربین ال جی G9 می تواند منطقی باشد.

حضور جک ۳.۵ میلی متری صدا اینجا هم دوباره تایید می شود. جک ۳.۵ میلی متری هنوز روی لبه پایین پرچمدار ال جی وجود دارد و این آخرین پناهگاه کاربران وفادار به آن است. دکمه های فیزیکی روی لبه های دستگاه دیده می شود و مانند شایعات دیگر دستگاه ها انتظار می رود بدون دکمه فیزیکی معرفی شوند، نیست.

جک ۳.۵ میلی متری هنوز روی لبه پایین پرچمدار ال جی وجود دارد و این آخرین پناهگاه کاربران وفادار به آن است. دکمه های فیزیکی روی لبه های دستگاه دیده می شود و مانند شایعات دیگر دستگاه ها انتظار می رود بدون دکمه فیزیکی معرفی شوند، نیست.

ال جی جی ۹

نظر شما درباره طراحی ال جی جی ۹ احتمالی چیست؟ آن را می پسندید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  اینکه شکل اس دهه 😐

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  حاشیه های صفحه نمایش همچنان زیادن….

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,838 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,734 ترنج
 3. 3# m.b - 13,939 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,877 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,417 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,118 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,891 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,885 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,766 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی