نوزده + 6 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جایزه ۱ میلیون دلاری اپل برای هک‌ کردن iCloud

نوشته

1 سال قبل | 7 دیدگاه | اپل

در جدیدترین این برنامه‌ها شرکت اپل برنامه‌ای موسوم به Apple Security Bounty را برگزار می‌کند که ادامه برنامه‌ای است که از سال ۲۰۱۶ و پس از پیدا شدن یک آسیب‌پذیری مهم در آیفون، آغاز شد.  امروز خبر از جایزه ۱ میلیون دلاری اپل می‌رسد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

جایزه ۱ میلیون دلاری اپل

اما در برنامه جدید اپل قصد دارد همه دستگاه‌ها، سرویس‌ها و وبسایت‌های خود را تحت آزمون قرار داده و به همین دلیل اگر شما بتوانید هر یک از خدماتی که توسط اپل ارائه می‌شود را هک کنید، بسته به نوع و درجه نفوذ و هک، شرکت تا یک میلیون دلار به شما جایزه خواهد داد.

مبلغ پایه جایزه برای افرادی که بتوانند این سیستم‌ها را هک کنند نیز بسیار قابل توجه و برابر با 25 هزار دلار است. در این مسابقه شما باید بتوانید ابتدا سیستم مد نظر خود را هک کرده و سپس گزارشی از فعالیت به صورت کامل و با ریز اطلاعات برای اپل ارسال کنید. پس از اینکه گزارش به دست متخصصان اپل رسید، مورد بررسی قرار گرفته و در صورت احراز نهایی صحت ادعای هک، جایزه به شما تعلق می‌گیرد.

بیشترین رقم جایزه برای افرادی خواهد بود که بتوانند به صورت کامل بخش کرنل محصولات را مورد هک قرار داده و این ساختار شامل کلیه ابزارهای شرکت و سرورها خواهد شد.

همچنین افرادی که بتوانند دسترسی کامل و بدون احراز هویت صاحب کاربران iCloud را ترتیب دهند نیز بین 25 تا 100 هزار دلار جایزه از سوی اپل دریافت می‌کنند. این افراد باید بتوانند حداقل دو حساب را با روش ابداعی خود هک کنند و تنها هک یک حساب ملاک هک نخواهد بود.

اگر شما بتوانید به اطلاعاتی که روی دستگاه‌های فیزیکی این شرکت قرار گرفته و با قفل صفحه از آنها محافظت می‌شود دسترسی پیدا کنید نیز مستحق دریافت جوایزی بین معادل 25، 50 یا 100 هزار دلار خواهید بود و در صورتی که بتوانید اطلاعاتی که به آنها دسترسی پیدا می‌کنید را به منابع خارجی ارسال کنید مبلغ این جایزه به 100 تا 250 هزار دلار افزایش پیدا خواهد کرد.

به هر حال حجم جوایزی که اپل برای این مسابقه در نظر گرفته آنقدر بالاست که مسلماً بسیاری از هکرها را بر آن وا خواهد داشت که تمرکز ویژه‌ای روی هک دستگاه‌ها و سرویس‌های این شرکت داشته باشند و در نهایت با رفع این ایرادات می‌توان اطمینان داشت که امنیت محصولات این شرکت بسیار بیش از پیش ارتقا یابد.

فکر می کنید شما بتوانید یکی از برندگان باشید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Mohammad 13759
  ترنجِ نرسیده
  2
  8

  کدوم هکر انقدر احمق که روش هک رو لو بده حتی اگه جایزه میلیارد میلیارد دلار باشه زمانی که میتونه با اون روش به قدری پول در بیاره که حد حساب نداشته باشه

 2. ßÅÐ ßøy
  ترنجِ نرسیده
  7
  3

  امنیت یعنی این 😉🌹🌹

 3. ßÅÐ ßøy
  ترنجِ نرسیده
  4
  6

  🌹🌹Apple is the father of smartphones🌹🌹💋💋💓💓⁦♥️⁩⁦♥️⁩👄👄

 4. Milad7milad7ir
  سوپر ترنج
  3
  3

  امنیت و دیگر هیچ…

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,894 ترنج
 2. 2# ahmad - 17,061 ترنج
 3. 3# m.b - 15,529 ترنج
 4. 4# Mahdi - 13,475 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,460 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,449 ترنج
 7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,152 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,787 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی