یک × 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

کمک اپل به مبارزه با ایدز تا کنون به ۲۲۰ میلیون دلار رسیده است

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | اپل

تیم کوک، مدیرعامل شرکت اپل دیروز به مناسبت روز جهانی ایدز در توئیتر خود اعلام کرد که این شرکت ۲۲۰ میلیون دلار به بنیاد (RED) کمک کرده است. در حقیقت این یعنی کمک اپل به مبارزه با ایدز تا کنون به ۲۲۰ میلیون دلار رسیده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

کمک اپل به مبارزه با ایدز

کمک اپل به مبارزه با ایدز

کمک اپل به مبارزه با ایدز

کوک گفت که با فعالیت‌های (RED) ما بالاخره می‌توانیم نسلی عاری از ایدز داشته باشیم. اپل سال گذشته اعلام کرده بود که این شرکت ۲۰۰ میلیون دلار به بنیاد (RED) کمک مالی کرده است. حالا این عدد به ۲۲۰ میلیون دلار رسیده و کوپرتینویی‌ها را به بزرگ‌ترین حامی مالی این بنیاد تبدیل کرده است.

اپل از ۱۳ سال پیش وارد همکاری با (RED) شد و تقریبا از زمان تاسیس این بنیاد در سال ۲۰۰۶ همراه آن بوده است.

اپل می‌گوید:

به مدت ۱۳ سال، حامیان همکاری ما با (RED) مجموعا بیش از ۲۲۰ میلیون دلار به برنامه‌های اچ‌آی‌وی/ایدز کمک کرده‌اند. خرید هر محصول مرتبط با RED یک قدم ما را به پایان ایدز نزدیک می‌کند. به مبارزه با ایدز بپیوندید.

تیم کوک می‌گوید مرگ‌ومیر ناشی از ایدز از سال ۲۰۰۴ به بعد کمتر از نصف شده و این به معنای اهمیت فعالیت‌های (RED) در سراسر دنیاست.

RED سازمانی است که از توان مردم و شرکت‌ها برای مبارزه با ایدز کمک می‌گیرد. این سازمان با همکاری برجسته‌ترین برندهای جهان به افزایش آگاهی و جذب سرمایه برای صندوق جهانی مبارزه با ایدز، سل و مالاریا کمک می‌کند. صددرصد این سرمایه‌ها صرف برنامه‌های اچ‌آی‌وی/ایدز در آفریقای سیاه می‌شود.
اپل امسال به چند روش مختلف با روز جهانی ایدز همراه شده است. این شرکت لوگوی اپل استورهای خود را در سراسر جهان به رنگ قرمز درآورده، و به ازای هر محصولی که از طریق سرویس اپل پی در فروشگاه‌های اپل، وبسایت اپل یا در اپ استور خریداری می‌شود ۱ دلار به بنیاد (RED) کمک مالی می‌کند.

نظر شما درباره کمک اپل به مبارزه با ایدز چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7milad7ir
  سوپر ترنج
  1
  1

  دمش گرم 🙂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,971 ترنج
 2. 2# ahmad - 17,134 ترنج
 3. 3# m.b - 15,601 ترنج
 4. 4# Mahdi - 13,555 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,518 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,543 ترنج
 7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,161 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,793 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی