2 × یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

استفاده از افزونه حذف تبلیغات یوتیوب موجب محروم شدن حساب کاربری شما از این سرویس گوگل خواهد شد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 3 دیدگاه | گوگل

داستان کاربران و تبلیغات داستان جن و بسم‌الله است. هر جایی که تبلیغات باشد کاربران به فکر حذف آن هستند. حقیقتا وقتی از یک سرویس رایگان استفاده می کنید این تصمیم خوبی نیست و گوگل هم به عنوان صاحب محبوب‌ترین سرویس‌های رایگان دنیا چنین عقیده ای دارد. به تازگی خبر می رسد که استفاده از افزونه حذف تبلیغات یوتیوب موجب محروم شدن حساب کاربری شما از این سرویس گوگل خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

افزونه حذف تبلیغات یوتیوب

افزونه حذف تبلیغات یوتیوب

افزونه حذف تبلیغات یوتیوب

در صورتی که اخیرا هنگام تماشای ویدیو در یوتیوب یا در قالب یک ایمیل، پیامی از طرف یوتیوب در خصوص تغییرات قوانین و شرایط سرویس‌دهی به شما رسیده، بدانید که همه افراد عضو این وبگاه تماشای ویدیو چنین اعلانی را دریافت کرده‌اند.

یوتیوب در راستای تغییر سیاست‌های خود از ابتدای ماه دسامبر ۲۰۱۹ تغییراتی را اعمال خواهد کرد که به مذاق بسیاری از کاربرانش خوش نخواهد آمد. یکی از مهمترین و جنجالی‌ترین تغییرات مذکور، احتمال محرومیت اکانت کاربران در صورت استفاده از افزونه های حذف تبلیغ در مرورگر است. اگر شما از برنامه ادبلاک یا هرگونه برنامه یا افزونه‌ای که مانع از نمایش تبلیغ در یوتیوب می‌شود استفاده می‌کنید، باید احتمال محرومیت دائم اکانت‌تان را مد نظر بگیرید!

در توضیح احتمال محرومیت اکانت در صورت استفاده از افزونه های حذف تبلیغ آمده که اگر یوتیوب به این نتیجه برسد که سرویس‌دهی به کاربر از لحاظ تجاری هیچ منفعتی برایش نخواهد داشت، احتمال دارد اکانت یوتیوب یا اکانت گوگل کاربر تمامی یا قسمتی از دسترسی‌اش به سرویس‌ها را از دست بدهد. پس مد نظر داشته باشید که نه‌تنها احتمال محرومیت از یوتیوب وجود دارد، بلکه ممکن است دسترسی اکانت شما به جی میل، گوگل ادسنس، گوگل ادوردز و تمامی سرویس‌های گوگل قطع شود.

در راستای این تغییرات، به شما پیشنهاد می‌کنیم هرگونه برنامه یا افزونه‌ی حذف تبلیغ در یوتیوب را غیرفعال کنید تا ریسک محرومیت دائم اکانت شما از سرویس‌های گوگل وجود نداشته باشد. شما می‌توانید سایت یوتیوب را در لیست استثناهای برنامه یا افزونه حذف تبلیغ خود قرار دهید و لزوما مجبور به حذف این برنامه از سیستم خود نیستید.

نظر شما چیست؟ از افزونه حذف تبلیغات یوتیوب استفاده می کنید؟‌ فکر می کنید این تصمیم گوگل مناسب است؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  khers khoftehkhers khofteh
  ترنجِ نرسیده
  3
  1

  این تبلیغاتی که وسط کلیپ های یوتیوب میاد رو من با افزونه حذف کردم یه سره پخش میشه منظورش همینا هست یا چیز دیگه ای؟

 2. HM-Royal
  HM-RoyalHM-Royal
  ترنجِ رسیده

  گذاشتمش تو WhiteListء AdBlockPlus

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,258 ترنج
 3. 3# m.b - 14,450 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,595 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,813 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,075 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,064 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
تبلیغات متنی و بنری
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی