چهار + 15 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تکنولوژی و صنعت رزرو هتل

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | ریپورتاژ و آگهی

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش تکنولوژی در سراسر جهان و گسترش نفوذ تکنولوژی در انجام تمامی امور این صنعت با قابلیت هایی دارد میتواند باعث پیشرفت در تمامی امور خصوصا رزرو هتل و گردشگری شود. با استفاده از تکنولوژی و رزرو های اینترنتی هتل و هتل آپارتمان و تور در سراسر دنیا میتوان تحولی در این امر مشاهده کرده و سرعت بسیار بیشتری را در امر رزرو هتل تجربه کرد.

امروزه صنعت گردشگری به  عنوان ارکان اصلی خدماتی و اقتصادی جهان معرفی می شود . به نحوی که کارشناسان از ان به عنوان صنعت توسعه پایدار نام می برند . از این رو نمی توان انکار کرد که توسعه گردشگری در روند توسعه و بهبود شهرها و کشور چقدر می تواند موثر باشد . همواره دغدغه مدیران این صنعت جذب توریست و گردشگر و جلب رضایت انها و وفادرای آنها بوده است . که  در چند سال اخیر شاهد اتفاقات خوبی در حوزه گردشگری و توریست بوده ایم . امسال رشد 40 درصدی افزایش توریست و گردشگر خارجی به کشور عزیزمان خصوصا شهر مقدس مشهد داشته ایم . که توسعه کار آفرینی و حمایت از سیاست های خصوصی و عمومی می تواند بسیار امید بخش و تسریع کننده بخش کار آفرینی کشور باشد . مسافرین و گردشگران به عنوان بدنه و از مهمترین عاملان بخش اقتصادی در ایجاد رونق اقتصادی و توسعه پایدار نیاز دارند که از زیر ساخت ها و امکانات خوب استفاده کنند تا این صنعت ادامه دار باشد . و هر سال بر تعداد بازدید کنندگان و گردشگران افزوده شود .

ایچاد مناطق تفریحی و توریستی مناسب با قیمت های مختلف و امکانات خوب و باکیفیت و همچنین ایجاد مناطق اقامتی نظیر هتل ها و هتل  آپارتمان ها در تمامی مناطق شهر می تواند به این روند بسیار کمک کند .

این امر با کمک نهادها برای معرفی بهترین هتل و هتل آپارتمان هایی که در شهر موجود می باشد و کمک به ارتقا آنها و ایجاد رقابت مثبت در جهت خدمت دهی هرچه بهتر مکان های اقامتی در جذب گردشگر و توریست می تواند بسیار موثر باشد . همچنین ایجاد تورهای مختلف کردشی تفریحی زیارتی به مناطق مختلف کشور می تواند در ایجاد شغل و رونق اقتصادی ان منطقه کمک بسزایی داشته باشد . در چند سال اخیر سفر مسافران به مشهد مقدس و تقاضای انها برای مکان های اقامتی مختلف باعث شده است که شهر مشهد بیشترین میزان هتل مشهد و هتل آپارتمان رو نسبت به شهرهای دیگر کشور داشته باشد و در این زمینه رشد چشمگیری داشته است.

و بین هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد  مقدس از این جهت رقابت  بسیارخوبی در جهت جذب مسافر و ارتقا کیفیت در حال انجام است. در این بین انتخاب  نوع مکان اقامتی برای گردشگر و مسافر بسیار اهمیت دارد با توجه به محدود مکان مورد نظر نیاز خود یا سطح قیمت با توجه به نیاز اقتصادی خانواده خود و همچنین میزان خدماتی که هر کدام از مکان های اقامتی اعمم از هتل ها و هتل آپارتمان ها می دهند می تواند بسیار مورد بحث باشد . اطلاع رسانی و نظر سنجی گسترده می تواند در این زمینه بسیار به مسافران برای انتخاب مکان مناسب با سلیقه و بودجه اقتصادی خود کمک کند تا سفر خوشی رو به آن شهر داشته باشند. همچنین رزو و راحت و آسان و مطمئن که گردشگران با خیال راحت بتوانند از اقامت خود لذت ببرند.

همچنین رزرو تور در مشهد هم از امکانات ویژه ای که با کمک تکنولوژی مورد استفاده قرار میگرد و میتوان تور مشهد را بصورت انلاین از طریق سایت به شکل ایده آل رزرو کرد.

در این سایت سعی شده است تا بهرین ها به بهترین و راحت ترین وجه معرفی و در اختیار شما عزیزان قرار بگیرید تا برای رزرو سفر و تور زیارتی سیاحتی خود مشکلی نداشته باشید .  لیست کاملی از هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد و تور مشهد در این وب سایت فراهم شده است و کاربران با مشاهده این لیست میتوانند هتل مشهد و هتل آپارتمان مشهد و تور دلخواه خود را رزرو انتخاب و سپس اقدام به رزرو نمایند و از مشاوره با کارشناسان فروش بصورت تلفنی در وب سایت استفاده نمایند تا انتخاب بهتری را انجام بدهند و از رزرو خود اطمینان حاصل نمایند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 18,801 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,312 ترنج
  3. 3# m.b - 13,258 ترنج
  4. 4# Mahdi - 11,086 ترنج
  5. 5# Sajad - 11,055 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,990 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 9,007 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,803 ترنج
  9. 9# Dr.Nazer - 8,714 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,697 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی