2 × 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

یک هشدار مهم درباره نرم افزار گرادیانت (Gradiant)

سینا عطایی

نوشته

2 ماه قبل | 5 دیدگاه | برترین‌های ترنجی ، نرم افزار

پنج روز پیش بود که در ترنجی درباره دقت نرم افزار گرادیانت (Gradiant) یا نرم افزار شبیه کدام بازیگرم، مطلبی خواندیم. بیشتر نگرانی ها درباره این نرم افزار، همانند نرم افزار Face App بحث حریم شخصی بود. باید بگویم که هشدار مهم درباره نرم افزار گرادیانت (Gradiant) درباره حریم خصوصی نیست اما درباره پول هست! به نظر می رسد که کاربران زیادی قربانی کسر اعتبار بدون اجازه از حساب کاربری فروشگاه نرم افزاری خود شده اند و این نرم افزار پس از ۳ روز رایگان، مبلغ ۲۰ دلار را از حساب آن ها کم کرده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره یک هشدار مهم درباره نرم افزار گرادیانت (Gradiant) صحبت کنیم.

هشدار درباره نرم افزار گرادیانت (Gradiant)

هشدار درباره نرم افزار گرادیانت (Gradiant)

هشدار درباره نرم افزار گرادیانت (Gradiant)

اگر شما نیز این نرم‌افزار را روی گوشی خود نصب کرده باشید حتما می‌دانید که در ابتدای کار نرم‌افزار به شما چند پلن هزینه را پیشنهاد می‌کند که از هفته‌ای سه پوند شروع شد و تا ماهی ۲۰ پوند ادامه دارد. اما برای آزمایش اولیه شما می‌توانید آن را به مدت سه روز و به صورت رایگان روی دستگاه خود نصب داشته باشید.

اما نکته بسیار مهم در مورد این نرم‌افزار این است که اگر شما در حین نصب، مشخصات حساب مالی متصل به حساب کاربری خود در یکی از فروشگاه‌های اپ استور و یا گوگل پلی استور را را به نرم‌افزار معرفی کرده و به آن اجازه تعامل مالی داده باشید، نرم‌افزار پس از سه روز به صورت خودکار اقدام به کسر از حساب شما کرده و مبلغ ۲۰ پوند (یا ۲۰ دلار) که پنل با بیشترین مبلغ است را از حساب شما کم می‌کند.

این اتفاق در حالتی صورت گرفته که شما به نرم‌افزار تأیید تمایل برای ادامه کار و استفاده از آن را نداده‌اید و تولیدکننده به صورت عمدی کدهای اخذ پول از حساب کاربر بعد از سه روز را درون آن جای داده است.

یک هشدار مهم درباره نرم افزار گرادیانت (Gradiant)

یک هشدار مهم درباره نرم افزار گرادیانت (Gradiant)

پس از بررسی ساده‌ای در شبکه‌های اجتماعی و به خصوص توییتر می‌توان متوجه شد که کاربران بسیار زیادی در سراسر دنیا با این مشکل روبرو شده‌اند و اگر شما هم از جمله این افراد باشید ممکن است مبلغ خرید نرم‌افزار از حساب‌تان کم شده و هنوز متوجه آن نشده باشید.

طبق قوانین موجود در دو فروشگاه گوگل پلی استور و اپ استور، اگر تراکنش مالی از حساب یک کاربر متصل به این دو فروشگاه و توسط نرم‌افزارها و یا خدمات موجود آنها صورت بگیرد تا ۴۸ ساعت فرصت شکایت و اعتراض به تراکنش وجود دارد که در ادامه می‌توان با تماس مستقیم با تیم پشتیبانی و البته صرف کمی وقت، در صورت احراز به عدم اراده شخصی برای تراکنش، مبلغ مسکوره از حساب را عودت داد و اگر از مدت زمان کسر از حساب این اتفاق توسط Gradient افتاده باشد شما می‌توانید مبلغ را به حساب خود برگردانید و در غیر این صورت شما می‌مانید و پولی که از حساب‌تان کسر شده و دیگر قابل بازگشت نیست.

امیدواریم که این اتفاق برای شما رخ نداده باشد اما حتما این مطلب را برای دوستان خود ارسال کنید که قربانی کم شده ۲۰ دلار یا ۲۰ پوند از حساب کاربری خود نشوند!

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Dr. DIM
  Dr. DIMDr. DIM
  ترنجِ نرسیده  7  0

  ما ک نداریم راحت

 2. android 10
  android 10nougat
  ترنجِ رسیده  5  0

  حالا چرا fucking رو سانسور کردین؟؟؟

 3. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری  3  0

  اه بسه دیگه 😐 کاش سرورهای این اپ را مسدود بکنن 😐

 4. Amir galaxy
  Amir galaxyAmir galaxy
  ترنجِ خیلی رسیده  2  0

  من نصبش کردم عکس توالت گذاشتم نوشت ninja 😂

 5. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری  0  0

  فقط عکس ابراهیم زاده رو بینید =))

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 11,173 ترنج
 2. 2# Milad7 - 8,040 ترنج
 3. 3# Peiman - 8,014 ترنج
 4. 4# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 5. 5# Sajad - 7,282 ترنج
 6. 6# _V_ - 6,656 ترنج
 7. 7# Pouya - 5,882 ترنج
 8. 8# m.b - 5,721 ترنج
 9. 9# Chalton - 5,697 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 4,687 ترنج
کانال تلگرام ترنجی