پانزده + سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

این شاید هواوی میت ۳۰ (Mate 30) باشد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 5 دیدگاه | هواوی

می دانیم که خانواده هواوی میت ۳۰ حداقل دو عضو پرچمدار دارد که به نام های میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو شناخته خواهند شد. دو روز پیش بود که در ترنجی طراحی هواوی میت ۳۰ پرو را دیدیم. سال های اخیر نشان داده که به جز در ابعاد یا موارد خیلی جزئی، تفاوتی در طراحی دو عضو معمولی و پرو خانواده هواوی میت وجود نخواهد داشت. امسال اما شاید شرایط کمی متفاوت باشد و این شاید هواوی میت ۳۰ (Mate 30) باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

هواوی میت ۳۰ (Mate 30)

همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید به صورت خلاصه می توان گفت که طراحی دوربین هواوی میت ۳۰ با هواوی میت ۳۰ پرو احتمالا متفاوت است. پیش از این ما طراحی دایره ای با یک حلقه رنگی عریض متفاوت برای هواوی میت ۳۰ پرو را دیدیم که مراجع زیادی صحت آن را تایید کردند.

اینجا اما طبق شایعات قبلی که مربوط به قاب هواوی میت ۳۰ می شد، یک دوربین مستطیلی را شاهدیم که می تواند کاملا جذاب ظاهر شود. البته اینکه باید طراحی هواوی میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو تا این حد از یکدیگر متمایز باشد یا نه را نمی دانم اما می تواند جالب باشد.

هواوی میت ۳۰

هواوی میت ۳۰

موضوع دیگر را باید از نمای جلوی هواوی میت ۳۰ و با تمرکز بیشتر روی تصویری که می بینید، استخراج کنیم. همانطور که در تصویر بالا می بینید، یک ناچ نسبتا عریض اما اینجا با دو دوربین دیده می شود. احتمالا بین این دو دوربین برای بلندگوی مکالمه باشد که این ها تفاوت های بین میت ۳۰ پرو و میت ۳۰ است.

به این صورت می توان گفت هواوی تصمیم دارد تا طراحی میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو کاملا متمایز نشان دهد که یک موضوع نو است. نظر شما چیست؟ آیا این طراحی را می پسندید؟ فکر می کنید طراحی میت ۳۰ بهتر است یا میت ۳۰ پرو؟ البته از یاد نبرید که این ها همه فعلا در حد شایعه است و هیچ چیز رسما تایید نشده است.

طراحی هواوی میت ۳۰ پرو را ببینید

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  mostafa3mostafa3
  ترنجِ خیلی رسیده
  11
  3

  شاید هم میت 30 پرو باشد
  شاید هم فیک باشد
  شاید هواوی نباشد

 2. Avatar
  android pie
  ترنجِ نرسیده
  13
  2

  به نظر من این خیلی بهتر از طراحی دایره ای میت 30 پرو هست فقط جای دوربینا یکم به هم نزدیک تر بشن خیلی بهتر میشه در کل خیلی خوبه اگه واقعی باشه😑😑😑

 3. Avatar
  aliasadaliasad
  ترنجِ رسیده
  12
  4

  عجب سر مطلب مزخرفی(این شاید میت ۳۰باشد)😑

 4. vahidms30
  vahidms30vahidms30
  ترنجِ رسیده
  7
  5

  خدا کنه همین باشه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,696 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,835 ترنج
 3. 3# m.b - 12,502 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,633 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,185 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,408 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,818 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,554 ترنج
کانال تلگرام ترنجی