سه − 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

درآمد اینفلوئنسرهای ایرانی از اینستاگرام چقدر است؟ از پوریا پورسرخ تا بهنوش بختیاری

چند روز پیش در ترنجی سلاطین تبلیغات اینستاگرام در سال ۲۰۱۸ را شناختیم، افرادی که به ازای هر پست مبلغی حدود ۱۲ میلیارد تومان دریافت می کردند! شاید برای شما سوال شده باشد که درآمد اینفلوئنسرهای ایرانی از اینستاگرام چقدر است؟ امشب در گزارشی می خواهیم ببینیم که برای تبلیغات در صفحه اینفلوئنسرهای ایرانی از پوریا پورسرخ تا بهنوش بختیاری، چه مبلغی برای تبلیغات باید بپردازید. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

درآمد اینفلوئنسرهای ایرانی از اینستاگرام

حساب Creator Account اینستاگرام

ما هر روز وارد اینستاگرام می‌شویم تا از دنیای دوروبرمان باخبر شویم؛ ببینیم بازیگر مورد علاقه‌مان امروز چه کرده؟ کدامشان حاشیه‌ساز شده و آن سیاستمدار همیشه خبرساز چه گفته یا چه بیانیه‌ای صادر کرده است اما غافل از این‌که خیلی از چیزهایی که مورد پسند ماست، فقط و فقط یک ترفند پول‌ساز است که صفحات اینستاگرامی بعضی‌ها را پرمخاطب یا چندصدهزار لایک عاشقانه را روانه پست مجازی این آدم‌ها می‌کند.

به صورت تلفنی، تلگرامی یا در دایرکت سراغ چندچهره بازیگر، کمدین و خواننده رفتیم و به عنوان یک برند معروف از آن‌ها پرسیدیم که برای یک پست تبلیغاتی داخل صفحه اینستاگرامی‌شان چقدر پول می‌گیرند؟ در ضمن با چند اینفلوئنسر یا شاخ اینستاگرامی هم تماس گرفتیم و رقم پیشنهادی‌شان برای یک پست تبلیغاتی را پرسیدیم .

دنبال این بودیم لایک ها و فالو کردن های ما چقدر می تواند در درآمد زایی چهره ها موثر باشد. لایک هایی که گاهی اوقات بدون دقت و توجه سهم دیگران می شود.

هزینه تبلیغات در صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری

صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری

صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری چقدر فالوئر دارد؟ ۸.۱ میلیون

پست‌های «بهنوش بختیاری» در اینستاگرام حول سه موضوع است. او در اینستاگرام، تولد اعضای خانواده را تبریک می‌گوید، از ازدواج و خبرهای خوب می‌نویسد و درباره موضوعات روز واکنش نشان می‌دهد.

«بختیاری» یک برند جواهرات معروف هم دارد و همین باعث شده بخشی از صفحه اینستاگرامی‌اش، تصاویری از جواهرفروشی لاکچری‌اش باشد. البته چیز دیگری هم هست؛ شما اگر وارد صفحه «بهنوش بختیاری» شوید، اولین موضوعی که به چشم‌تان می‌خورد اطلاعات روی پروفایل اوست که نوشته شده: «حامی ترنس‌ها و …» او در طول این سال‌ها با پیجش از افرادی که ترانسکچوال هستند حمایت کرده است.

البته بختیاری به جز صفحه شخصی، صفحه‌ای با موضوع کتاب خوانی را مدیریت می‌کند که 34 هزار دنبال کننده دارد و این صفحه هم می تواند منبع کسب درآمدی برای خانم بازیگر باشد.

مسئول صفحه «بهنوش بختیاری» در ارتباط با ما هزینه تبلیغ در صفحه او را 20 میلیون اعلام می‌کند. او می‌گوید: «این مبلغ برای حضور ایشان درکنار شما و تهیه یک ویدئوی تبلیغاتی است که به مدت سه روز در اینستاگرام می‌ماند. اما اگر بخواهید خودتان یک ویدئوی تبلیغاتی بفرستید، باید 10 میلیون بپردازید تا 24 ساعت آن را در پست آخر قرار بدهیم.»

 

هزینه تبلیغات در صفحه اینستاگرام پوریا پورسرخ

صفحه اینستاگرام پوریا پورسرخ

صفحه اینستاگرام پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ چقدر فالوئر دارد؟ 2.4 میلیون

شما وقتی وارد صفحه اینستاگرامی «پوریا پورسرخ» می‌شوید اولین چیزی که حس می‌کنید این است که آقای بازیگر یک فوتبالی دوآتشه است. او در صفحه شخصی‌اش عکس یادگاری می‌گذارد، از فیلم و سریال‌های جدیدش می‌نویسد، درباره مسائل اقتصادی، ورزشی و بعضا سیاسی اظهار نظر می‌کند و گاهی هم آگهی تبلیغاتی می‌گذارد.

مدیر برنامه‌های پورسرخ در ارتباط تلفنی با ما می‌گوید که آقای بازیگر برای هر استوری تبلیغاتی مبلغ هفت میلیون تومان می‌گیرد اما شرایط برای پست تبلیغاتی داخل صفحه فرق می‌کند و اگر بخواهید داخل صفحه، پست یا ویدئو بگذارید باید 15 میلیون بپردازید.

مدیر برنامه «پورسرخ» البته پیشنهاد دیگری هم دارد. او می‌گوید: «ما می‌توانیم با آقای پورسرخ هماهنگ کنیم تا جای شما بیایند و ویدئوی حضور ایشان را در استوری اینستاگرامی بگذاریم که در شرایط عادی 25 میلیون هزینه دارد.»

هزینه تبلیغات در صفحه اینستاگرام علی صبوری

صفحه اینستاگرام علی صبوری

صفحه اینستاگرام علی صبوری

علی صبوری چقدر فالوئر دارد؟ 1.6 میلیون

«علی صبوری» قبل از این‌که کمدین باشد یک اینفلوئنسر اینستاگرامی است. درست است که تا قبل از «خنداننده‌شو» به این اندازه شناخته شده نبود اما آقای کمدین همان زمان ویدئوهای بامزه‌ای تولید می‌کرد و در صفحه اینستاگرامی‌اش می‌گذاشت که مخاطبان زیادی داشت. او حالا و بعد از «خنداننده‌شو» بیشتر از یک ونیم میلیون دنبال کننده دارد و هرچند وقت، کمدی ویدئوهایی یک تا چند دقیقه‌ای می‌سازد و کلی لایک می‌گیرد که اتفاقا خیلی هم بی‌حاشیه نیست. از همان اول که «صبوری» با خنداننده‌شو شناخته شد او و دو سه نفر دیگر جزو کسانی بودند که با شوخی‌هایی بعضا منشوری حسابی خبرساز شدند. این قصه فقط به خندوانه ختم نشد و کمدین خندوانه حالا به همراه چندنفر دیگر گاهی اوقات با ویدئوهای طنزآمیز نامناسب همه‌مان را متعجب می‌کند.

مدیر برنامه «علی صبوری» در ارتباط تلگرامی با ما می‌گوید که نفر اول فصل دوم «خنداننده‌شو» برای آگهی‌هایی که در استوری کار می‌شود، حداقل سه میلیون می‌گیرد. البته ما می‌توانیم ویدئوی تبلیغاتی بسازیم و برای او بفرستیم که در این صورت دستمزد آقای کمدین هم متفاوت است. این مبلغ از 30 میلیون شروع می‌شود و با توجه به شرایط ما و مدتی که ویدئوی مد نظرمان در اینستاگرام می‌ماند به این رقم اضافه خواهد شد.

هزینه تبلیغات در صفحه اینستاگرام رامبد جوان

صفحه اینستاگرام رامبد جوان

صفحه اینستاگرام رامبد جوان

رامبد جوان چقدر فالوئر دارد؟ 8.9 میلیون

گاهی غرغر و انتقاد، گاهی خاطره و نوستالژی، گاهی کمک و همدردی و گاهی تصاویر ماندگار خندوانه، جناب خان و … . این همه چیزی است که «رامبد جوان» در صفحه اینستاگرامی‌اش به اشتراک می‌گذارد.

رامبد که بعد از سفرش به کانادا حسابی حاشیه‌ساز شده، چند هزار فالوئر به صفحه اینستاگرامی‌اش اضافه کرده و احتمالا بااین شرایط، نرخ تبلیغات را هم بالا برده است.

رامبد در ارتباط با خبرنگار ما آدرس مسئول صفحه اینستاگرامی‌اش را فرستاد و مسئول صفحه هم اعلام کرد که مجری خندوانه برای هرپست تبلیغاتی داخل صفحه 22 میلیون می‌گیرد که این مبلغ برای یک پست تبلیغاتی 24 ساعته است و اگر بخواهید پست تبلیغاتی را داخل استوری بگذارید، باید 12 میلیون تومان دیگر هم بپردازید.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که این درآمدِ حاصل از محبوبیت آیا ایرادی دارد؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  arshiamt1383arshiamt1383
  ترنجِ نرسیده
  2
  14

  آقای مصطفی من میخواستم بگم که باطری مهمه
  دوربین خیلی مهم نیست
  بيشترم در طول روز یا تو تلگرام هستم یا اينستا بازی هم اگه بکنم بازی های خیلی سنگین انجام نميدم
  شاید مثلا دو روز در هفته پابجي و …
  با گوشی هم فیلم زیاد میبینم و …
  با این تفاسیر 1 و نیم میلیون ارزش داره بیشتر برای mi9 بدم یا همون mi9t. بخرم
  اینم بگم که دیر به دیر گوشی و عوض میکنیم و حداقل 3 تا 4 سال با یه گوشی کار ميکنم

  • نیما عرفانی
   نیما عرفانیNimaErfani
   ترنج لاگژری
   6
   6

   سلام دوست عزیز
   براساس مصرف و نحوه ی استفاده ی شما همون می ۹t مناسب هستش اما فقط به دلیل آخر که گفتین ( اینم بگم که دیر به دیر گوشی و عوض میکنیم و حداقل 3 تا 4 سال با یه گوشی کار ميکنم) می ۹ گزینه ی بهتریِ و با شارژر سیمی۲۷ وات و بیسیم ۲۰ وات و به نسبت حجم باتری که داره رضایت بخشِ و مشکلی از بابت باتری لایف ایجاد نمیکنه و از همه مهم تر در طولانی مدت نیازهای شمارو تأمین می‌کنه.

  • m.b
   m.bm.b
   ترنج لاگژری
   3
   5

   پس mi 9t گزینه بهتری برات باشه احتمالاً…
   قیمتش 3500 هست حدوداً که با رجیستر میشه 3700 حدوداً…
   سایتش هم digi2040.ir یا موب‌ باز…
   قیمت الان رو چک نکردم و برو ببین هر کدوم قیمت بهتری میداد از همونجا بگیر…
   رجیستری از طریق گمرک خیلی آسونه و موقع خرید برات یه آموزش ساده ازش میفرستم که راحت میفهمی چی به چیه و مبلغش هم 140 تا 160 هست…
   فقط باید حواست باشه که کد گذرنامه و کد ملی و سیمکارت مال یک نفر باشه (برات میرم یه تحقیق میکنم که سیمکارت هم باید به نام همون فرد باشه موقع رجیستر یا اینکه نه و میشه با سیمکارت خودت و کد ملی اون رجیستر کنی)…
   اگر خودت هم دوست داری بدونی میتونی بری تو سایت سهاتجارت و تو بخش نظرات همین گوشی این سوال رو بپرسی که “لازمه سیمکارت هم موقع رجیستری به نام همون فردی که گذرنامه داده باشه یا نه؟”ونجا بهت جواب میدن و منم نتیجه رو اینجا میگم بهت…
   بعد از رجیستر شدن میتونی راحت تغییر مالکیت بدی گوشی رو و به نام خودت ثبت کنی تو همتا…
   راجب عملکرد حسگر انگشت داخل صفحه که تو نظر قبلی پرسیدی باید بگم نه سرعت و دقت این دو حسگر فرقی نداره و شیائومی از همون حسگر پرچمداراش در میانرده ها استفاده میکنه…
   فقط با سایز mi 9t مشکلی نداری؟
   مدل گوشی فعلیت چیه؟

   • نیما عرفانی
    نیما عرفانیNimaErfani
    ترنج لاگژری
    1
    2

    گوشی هایی که برای رجیستر به گذرنامه نیاز ندارن ، اگه سیم کارت به نام خودِ شخص باشه باید کارت ملی خودشو بده و اگه سیم کارت به نام خودش نیست باید کارت ملیِ همون فرد رو ارائه بده. بعدش همون‌طور که خودت گفتی از طریق سامانه ی همتا میشه دستگاه رو به نام مالک ثبت کرد.
    درمورد گوشی هایی که به منظور رجیستری به گذرنامه نیاز دارن همون قانون صدق می‌کنه و فقط یه گذرنامه باید باشه که کدشو وارد کنن بعد ادامه ی رویه فعال سازیِ گوشی انجام میشه .
    اینو قبلاً یکی از فروشندگان چارسو بهم گفت.

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری
     2
     3

     من دقیق متوجه نشدم، یعنی اون دوستمون که داره با گذرنامه رجیستر میکنه باید کد ملی و سیمکارت هم برای همون شخصی که گذرنامه داده باشه؟
     آخه من میدونم که کد ملی باید برای اون شخص باشه…
     حالا سیمکارت رو شک داشتم که گفتم باید نگاه کنم…

    • نیما عرفانی
     نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری

     خیر
     فقط مالکیت سیمکارت و کارت ملی دخیلِ

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری
     2
     2

     من حالا بازم نگاه میکنم اما برای اطمینان فکر کنم بهتر باشه هر 3 مال یک نفر باشه…
     در هر صورت بعد رجیستر تغییر مالکیت صورت میگیره…

    • نیما عرفانی
     نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری

     اکثراً که خودشون گذرنامه ندارن ، میرن از اقوام دوستان و سایرین که دارن میگیرن. اگه اونجوری باشه که تو میگی پس خریدار حتماً باید شخصی که مالک گذرنامه هست رو اسیر کنه که بیاد حضوری پیش فروشنده که هم سیم کارتشو بده هم کارت ملیشو تا گوشیِ خریدار اصلی فعال بشه.
     فکر نکنم اینجوری باشه

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری
     1
     2

     من یه گروه تل‌گرامی عضوم که همشون تقریباً همینطوری رجیستری کردن و میرم نتیجه رو میپرسم و اطلاع میدم…

    • نیما عرفانی
     نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری

     خب پس تو تل.گرام فعالی که همش به واعظ میگی فعال نیستی 😅😄

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری
     1
     1

     نگفتم فعال نیستم…
     فعالیتم کمه…

    • Dr.Vaez
     Dr.VaezVaez
     ترنج لاگژری
     1
     2

     من گونا دارم😭

     😂

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری
     2
     1

     نیما جان تو اون گروه هم پرسیدم و گفتن هر 3 باید مال یک نفر باشه…
     و بعد راحت تغییر مالکیت میدی…

    • نیما عرفانی
     نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری

     خب اینجوری بنده خدا اون کسی که میخواد هرسه تارو ارائه بده اسیر میشه برا خاطرِ یه نفر.
     کلاً خرید اینترنتی این دردسرهارو داره ولی اگه خرید حضوری باشه همونجا بدون گذرنامه رجیستری میکنن. قبلاً که اینجوری بود الان رو نمی‌دونم .

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری
     1
     1

     یه روز وقت گذاشتن میارزه که آدم 1.500 میلیون کمتر خرج کنه…

    • نیما عرفانی
     نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری

     یعنی هرکس حضوری خرید کنه ۱.۵۰۰ باید اضافه بر سازمان به جهت رجیستری بپردازه؟ یعنی امثال من که ۳ ماه پیش گوشیو از نمایندگی خریدن و خودِ متصدیِ اونجا رجیستر کرد ۱.۵۰۰ اضافه دادیم؟؟😐

    • نیما عرفانی
     نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری

     فکر کنم منظورت فقط در خصوص اونایی بود که گذرنامه نیاز دارن وگرنه اگه بخوان از گمرک بیارن و ثبت سفارش با احتساب رجیستری بزنن ، باید هزینه ی بیشتری تقبل بشن . درسته؟

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری

     نه نه اشتباه متوجه شدی…
     گوشی هایی که از طریق رسمی وارد میشن بخاطر گمرکی و عوارض و… قیمتشون بالتر میره…
     الان همین اس 10 هم 8 میلیون قیمت دارم من از طریق مسافری…
     اینایی که اینطوری پایین هستن واردات مسافری هستن که اصلاً گمرکی نمیدن و فقط هزینه رجیستری هست…
     همچنین حضوری خرید کردن یعنی اون فروشنده هم بین شما و وارد کننده واسطه هست که این خودش 200-300 تومن سود اون فروشنده رو میاره رو قیمت گوشی تازه اگه واسطه دیگری قبل فروشنده نباشه…
     من مثال میزنم…
     مثلاً همین mi 9t اگر بخواید بدون رجیستر از سایتایی مثل digi2040 بگیرید و رجیستر کنید پر پرش در میاد 3700 اونم با هزینه رجیستر اما اگر همینو بخواید رجیستر شدشو بخرید 4800 قیمتشه…
     فرق دارن این دو با هم…
     منو دوستام همه ترجیح دادیم اینترنتی بخریم…
     چند وقت پیش رفیقمم a30 رو اینترنتی خرید و با پاسپورت خاله رفیقش رجیستر کرد، حالا این دوستمون که پاسپورت مال فامیل خودشه کارش خیلی آسون تره…

    • نیما عرفانی
     نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری

     درسته اما اینم باید درنظر بگیری اگه فروشگاه فیزیکی موجود باشه یه پوهنی که نسبت به خرید اینترنتی داره اینه که میتونی گوشیِ مدنظر رو حضوری ببینی و حتی باهاش کار کنی و اگه مورد پسند واقع شد میخریش اما خرید اینترنتی همش آدم دو دلِ…

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری

     هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن اما ما اینترنتی رو ترجیح دادیم(منو دوستام)…
     والا برای من که کار کردن حضوری با گوشی زیاد مهم نیست چون انقدر تحقیق کردم که همه جانبه بتونم بدونم که گوشی تقریباً چطور هست و حتی 3d هم با mi 9t کار کردم…
     https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi-9t
     رو عکس اصلی که کلیک کنی نمای سه بعدی رو میاره…
     برای من همین مقایسه ها و مشخصات کفایت میکنه که از انتخابم مطمئن باشم…
     گزینه بهتری وجود نداره الا همون mi 9se که شاید اونو گرفتم بسته به شرایط مالی و نیاز ها و…

    • نیما عرفانی
     نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری

     آره قابلیت جذابی بود
     هرچی میگیری مبارکت باشه و امیدوارم ازش نهایت لذت رو ببری🙂

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری

     ممنون…
     والا کار شیائومی معلوم نیست و یبار دیدی نوت 8 یا پرچمدار جدید ردمی زد رو دست همه اینا…
     الان با mi 9se مشکل باتری و پردازنده دارم و با mi 9t مشکل بزرگ بودن(چون من دستم خیلی کوچیکه)…
     اصلاً گیریم به خدا…😅
     موندم بر اساس روال شیائومی تو این چند ماه که با روان همه بازی کرده و هی یه گوشی بهتر از قبلی معرفی کرده و جلوی خرید کابرا رو گرفته که صبر کنن، ببینم تو اگوست چی معرفی میکنه که شاید دلمو گرفت و تا پاییز صبر کردم تا ارزون بشه و بگیرم…
     وگرنه یا همین mi 9se یا mi 9t رو میگیرم تا آخر تابستون…

    • نیما عرفانی
     نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری

     به نظر من صبر کن همون میکرو رآکتور هسته ای رو بگیر 😅😄

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری

     خوبه ما خودمون بهش خندیدیما…
     اگر صرفاً میگفتم شایعه‌ست که لابد روز معرفی میگفتید پس میکرو رآکتور هسته‌ای کو…😂
     حالا این چند روزه بدتر از اونم ساختن…
     خوب شد نفرستادم…
     جدی جدی انتظار میکرو رآکتور هسته‌ای پیدا کردن دوستان…😅

    • نیما عرفانی
     نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری

     آقا خارج از بحث
     پلی استور گوشیم حدوداً یه هفته ای هست که کار نمیکنه یعنی اجرا میشه ولی هیچ اپی رو دانلود و حتی آپدیت نمیکنه . تا حالا شده برات همچین مشکلی پیش بیاد؟ علتشو میدونی؟

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری

     گاهی اوقات برای منم پیش میاد…
     کلیر کش و یا فیلتر شکن رو امتحان کن…

    • نیما عرفانی
     نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری

     ممنون مشکل از دیتا و کش گوگل پلی سرویس بود حل شد

   • Avatar
    arshiamt1383arshiamt1383
    ترنجِ نرسیده
    2
    3

    خیلی ممنون که جواب دادید
    من گوشی ندارم کلا با کامپيوتر بیشتر حال میکنم ولی جدیدا همش بيرونم برای همین میخوام گوشی بگیرم
    الان من دوستم nova 3e. داره سايزش خوبه این چقدر بزرگ تر از اونه

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری
     2
     1

     https://www.phonearena.com/phones/size/Huawei-P20-Lite,Xiaomi-Mi-9T/phones/10808,11192
     قرمز —> p20 lite (nova 3e)
     آبی —> mi 9t
     فقط دقت کن که مهلت 3 ماهه گذرنامه تموم نشده بگیری…
     یادت باشه فرآیند خرید هم 10 روز طول میکشه تقریباً…
     گذرنامه کی سفر داشته؟

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری
     1
     1

     http://bayanbox.ir/download/5366103479173045494/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C.pdf
     اینم طریقه دقیق رجیستری دوست عزیز…
     داخلش گفته گذرنامه و کد ملی و سیمکارت باید مال یک نفر باشه اما فکر کنم سامانه همه رو چک نمیکنه اما بهتره که برای جلوگیری از عواقب بعدی همینکاری که گفته رو انجام بدید…
     در نهایت که رجیستری انجام شد از طریق سامانه همتا انتقال مالکیت میدید و سیمکارت خودتون رو در دستگاه قرار میدید…
     مشکلی نیست؟

    • Avatar
     arshiamt1383arshiamt1383
     ترنجِ نرسیده

     گذرنامه که تازه دو هفته دیگه فامیلمون میره
     انگار تا یه ماه میشه ریجستری کرد
     بازم ممنونم

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری

     تا 3 ماه بعد اینکه برگشت ایران میشه رجیستر کرد دوست عزیز…
     وقت هست پس…
     آرام آرام قیمتا هم داره پایین میاد…
     منم صبر کردم آخر تابستان یه mi 9t یا mi 9se بگیرم…

    • نیما عرفانی
     نیما عرفانیNimaErfani
     ترنج لاگژری

     خب خودت چرا صبر نمیکنی می ۹t پرو بیاد و اونو بگیری ؟

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری

     مشخصات نسخه پرو بیشتر از چیزیه که من میخوام…
     برام همین mi 9t کاملاً کفایت میکنه و در مبحث باتری هم بهتره(پردازنده کم مصرف تر)

    • Avatar
     arshiamt1383arshiamt1383
     ترنجِ نرسیده

     اون 3 ماهو میدونم ولی میگن انگار از وقتی سیمکارت بره تو گوشی 1 ماه بیشتر نمیشه گوشی ریجستر کرد

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری

     آها اینو میگی…
     آره درسته…
     از وقتی که گوشی برای اولین بار راه میافته 1 ماه فرصت داری رجیستر کنی…
     برای تو این مشکل نیست اصلاً…
     چون گوشی رو بعد اومدن فامیلت به ایران میخری و درجا وقتی اومد رجیستر میکنی…
     خوش به حالت من هنوز دنبال پاسپورتم و فکر کنم باید از خاله دامادم پاسپورت بگیرم برای رجیستر…

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری

     ارشیا جان طریقه رجیستری رو که برات فرستادم اما رفتم دقیق اینکه کد ملی و پاسپورت و سیمکارت چطوری باشه رو هم از دو نفر وارد کار پرسیدم…
     هر دو گفتن اصلاً لازم نیست سیمکارت طرف رو بگیری و فقط شمارش نیازه که یه اس ام اس براش بیاد…
     موقع رجیستر کد ملی و کد گذرنامه طرف رو میزنی با یه شماره ای که به نام اون طرف باشه حتماً…
     بعد که کد فعالسازی براش اومد، سیمکارت خودت رو میذاری داخل گوشیت و میری سامانه همتا (#7777*) و اونجا کد فعالسازی رو میدی برای سامانه که دستگاه با سیمکارت خودت که داخلشه فعال میشه و دیگه نیازی به انتقال مالکیت هم نیست اصلاً…
     اگر هر جایی رو نگرفتی بگو که توضیح بیشتر بدم…

    • Avatar
     arshiamt1383arshiamt1383
     ترنجِ نرسیده

     ممنون خیلی خوب بود

   • Avatar
    arshiamt1383arshiamt1383
    ترنجِ نرسیده
    1
    1

    فروشگاه دیجی 2040 چرا همه موجودی هاش تموم شده

    • m.b
     m.bm.b
     ترنج لاگژری
     1
     1

     چون چهارشنبه ها موجود میکنه ارشیا جان…
     به دلیل نواسانات نرخ ارز، چهارشنبه ها موجود میکنه و تا شنبه یا نهایتاً یکشنبه میبنده سفارشات رو و شروع میکنه به خرید و ارسال و بعد چهارشنبه بعدی دوباره با نرخ جدید ارز سفارشگیری میکنه…
     تو کانالش توی تل‌گرام عضو که بشی اونجا همه چیزو اطلاع رسانی دقیق میکنه…

  • afsoon
   afsoonafsoon
   ترنجِ خیلی رسیده

   همون می۹ تی بخر .

 2. Sabe
  SabeSabe
  ترنجِ نرسیده
  2
  6

  انیستگرام مختل شده انگار با فیلتر شکن باز میشه آیا فیلتر شده

 3. دکتر ناظر
  دکتر ناظرArsmdif
  ترنج لاگژری
  4
  5

  سلام دوستان و کاربران عزیز ترنجی؛ امروز من اولین پستِ پیج اینستاگرام جدیدَم به آیدی : “@Dr.Nazer1” رو با موضوعِ “مقایسه Galaxy S10 Plus و Huawei P30 Pro رو با زحمت بسیار آماده کردم و لحظاتی قبل منتشر کردم. امیدوارم که لذت ببرید. راستی اینم لینکِش😅 : https://www.instagram.com/p/B0wA4wHhpbB/?igshid=15o0e231c2oh5

 4. afsoon
  afsoonafsoon
  ترنجِ خیلی رسیده
  5
  6

  هنرمندان واقعی دیده نمیشن 😑افسوس

 5. silver30
  silver30silver30
  ترنجِ نرسیده
  2
  1

  دمتون گرم با این هماهنگیتوون که راجب پست مطلب نذاشتید.مرسییی از همه

  • نیما عرفانی
   نیما عرفانیNimaErfani
   ترنج لاگژری

   این حرف شما ستایش و تمجید بود یا طعنه و کنایه؟درطی پست های مختلف مطالبی که در راستای متن پست گفته میشد به چه جایی رسید ؟ کجای دنیارو گرفت که بخوایم پیرامون موضوع این پست اظهار نظر کنیم؟

  • The Destroyer
   The DestroyerThe Destroyer
   ترنج لاگژری

   آخه ما در مورد مطلب چی چیزی میتونیم بگیم؟ شما خودت یه نمونه رو مثال بزن

  • The Destroyer
   The DestroyerThe Destroyer
   ترنج لاگژری

   باشه چون شما گفتی.
   دم پوریا پورسرخ گرم که 2.4 میلیون فالوئر داره. این رو هم یاد آوری کنم که این سایت سایت تکنولوژی هست و من هم گمون نمیکنم موضوعی که دوستان بالاتر داشتن دربارش صحبت میکردن خارج از بحث تکنولوژی بوده باشه. فقط یه بنده خدایی میخواد گوشی بخره ، دوستان هم دارن راهنماییش میکنن. این کجاش ایراد داره؟

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,840 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,890 ترنج
 3. 3# m.b - 12,588 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,699 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,324 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,469 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,861 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,588 ترنج
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی