3 × 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

واتس اپ برای آیپد به زودی ارایه می شود

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | اپل، تبلت

واتس اپ تا به امروز برای تبلت های اپل منتشر نشده است با این حال اطلاعات جدید به عرضه واتس اپ برای آیپد در آینده نزدیک اشاره می‌کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

واتس اپ برای آیپد

واتس اپ آیپد

واتس اپ آیپد

بنابر دلایل نامشخصی، واتس اپ یک اپلیکیشن مجزا برای تبلت‌های اپل تولید نکرده است. علاوه بر این موضوع، واتس اپ در مک نیز عملکرد مناسبی ندارد و همچنین کاربران برای دسترسی به پیام‌های خود توسط کامپیوتر، باید گوشی خود را به اینترنت متصل نگه دارند. در حالی که کاربران مک به پیام‌های خود دسترسی دارند، کاربران آیپدهای اپل از چنین ویژگی محروم هستند. در این میان کاربران تبلت‌های اپل می‌توانند از نسخه وب این پیام رسان استفاده کنند که البته به نظر می‌رسد در آینده تغییر بزرگی در این موضوع رخ دهد.

 

یکی از منابع آگاه اعلام کرده است:

واتس اپ در حال توسعه یک سیستم جدید بوده که به کاربران اجازه می‌دهد از یک حساب در چندین دستگاه به صورت همزمان استفاده کنند. این سیستم مولتی پلتفرم جدید، کاربران را قادر می‌سازد از حساب اصلی واتس اپ خود در آیپد استفاده کنند، البته باید برای دسترسی به این ویژگی تا عرضه اپلیکیشن مربوطه، صبر کنند.

با عرضه این سیستم جدید، دیگر نیازی نیست برای دسترسی به حساب خود در دستگاه‌های مختلف مجهز به سیستم عامل iOS و اندروید، یکی از آن‌ها را پاک کنید. در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد که می‌توان بدون اتصال گوشی خود به اینترنت، از این پیام رسان در کامپیوتر استفاده کنید.


بر اساس اعلام این افشاگر، واتس اپ عرضه اپلیکیشن آیپد را برای راه‌اندازی سیستم مولتی پلتفرم خود، به تعویق انداخته است. این سیستم جدید، امنیت پیام‌ها را برای ارسال میان دستگاه‌های مختلف افزایش می‌دهد که مسلما برای کاربران یک ویژگی مفید محسوب می‌شود.

به نظر می‌رسد اپلیکیشن واتس اپ برای آیپد توسعه پیدا کرده؛ با این حال این پیام رسان تا عرضه سیستم جدید خود، آن را در اختیار کاربران تبلت‌های اپل قرار نمی‌دهد. در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری از این اپلیکیشن منتشر می‌شود و کاربران می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند. سیستم جدید واتس اپ می‌تواند برای کاربران یک خبر خوشحال کننده باشد، البته در گذشته برخی پیام‌رسان‌ها دارای این ویژگی بودند.

شما آیپد دارید؟ منتظر واتس اپ آیپد هستید؟

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 20,334 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,950 ترنج
  3. 3# m.b - 14,113 ترنج
  4. 4# Mahdi - 12,207 ترنج
  5. 5# Sajad - 11,577 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
  8. 8# Dr.Nazer - 8,986 ترنج
  9. 9# Amir galaxy - 8,964 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی