دو × 5 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مشکل دوربین چرخان ایسوس زنفون ۶ با آپدیت جدید برطرف می شود

سینا عطایی

نوشته

6 ماه قبل | بدون دیدگاه | آپدیت ، ایسوس

ایسوس می خواهد با ارایه آپدیت نرم افزاری قابلیت های دوربین چرخشی ایسوس زنفون ۶ (Zenfone 6) را افزایش دهند. همچنین گفته می شود که مشکل دوربین چرخان ایسوس زنفون ۶ با آپدیت جدید برطرف می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

آپدیت ایسوس زنفون ۶

ایسوس زنفون ۶

ایسوس زنفون ۶

همان طور که می دانید، گوشی هوشمند زنفون ۶ یکی از محصولات ویژه در دنیای تکنولوژی به حساب می آيد، چرا که دوربین این دستگاه قابلیت چرخش و قرارگیری در هر زاویه ای را داراست که به عنوان یک ویژگی اختصاصی به حساب می آید. آپدیت جدیدی که به تازگی عرضه شده، قصد دارد تا ایرادات آن را بر طرف کرده و برخی ویژگی های دیگر را به آن اضافه نماید.

زمانی که به لیست تغییرات یا Changelog آپدیت جدید ( با شماره ساخت 16.1220.1906.167) نگاه می اندازیم، می بینیم که اکثر موارد به دوربین معطوف شده است.

بعد از نصب آپدیت جدید، سرعت چرخش دوربین در هر زاویه ای کاملا یکسان خواهد بود و چرخش 180 درجه نیز به صورت کامل انجام می شود. برخی کاربران سرعت کم یا عدم چرخش 180 درجه را روی دستگاه خود شاهد بودند. دکمه دوربین نیز با نصب آپدیت جدید، در صفحه اول تنظیمات سریع در دسترس خواهد بود.

سنسور لرزشگیر دوربین در هنگام ضبط ویدئو، عملکرد بهتری را داراست و در حالت Super Night نیز سرعت و دقت پردازش اطلاعات بالاتر رفته و به این ترتیب، شاهد تصاویر با کیفیت تری هستیم.

در کنار این تغییرات در زمینه دوربین، شاهد کاهش مصرف باتری و بالا رفتن کیفیت مکالمات هستیم. در نهایت نیز تغییراتی در زمینه بهبود ویژگی های نرم افزاری و سیستم عامل رخ داده که تجربه استفاده از Zenfone 6 را تا حد مطلوبی افزایش می دهد.

آپدیت جدید به صورت OTA به مرور برای دستگاه ها با سریال نامبر مختلف عرضه می شود. نظر شما درباره ایده دوربین چرخان چیست؟ فکر می کنید ادامه دار خواهد بود؟

gsmarena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# ahmad - 11,230 ترنج
  2. 2# Milad7 - 8,183 ترنج
  3. 3# Peiman - 8,023 ترنج
  4. 4# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
  5. 5# Sajad - 7,312 ترنج
  6. 6# _V_ - 6,736 ترنج
  7. 7# Pouya - 5,882 ترنج
  8. 8# m.b - 5,827 ترنج
  9. 9# Chalton - 5,820 ترنج
  10. 10# نیما عرفانی - 4,778 ترنج
کانال تلگرام ترنجی