چهار + 8 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

فروش فوری ایران خودرو تاریخ های ۱۲ و ۱۳ خرداد انجام نمی شود و همه ظرفیت شنبه ۱۸ خرداد ارایه می شود

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار داخلی ، حتما بخوانید ، خودرو

حتما می دانید که ایران خودرو تقریبا هفته ای ۴ روز فروش فوری انجام می دهد. هفته ای که در پیش داریم از دوشنبه (امروز) به بعد تعطیل است و به همین دلیل شاید کاربران درباره شرایط فروش فوری ایران خودرو در این روزها سردرگم شوند. امروز خبر می رسد که فروش فوری ایران خودرو تاریخ های ۱۲ و ۱۳ خرداد انجام نمی شود و همه ظرفیت شنبه ۱۸ خرداد ارایه می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

فروش فوری ایران خودرو تاریخ های ۱۲ و ۱۳ خرداد

فروش فوری ایران خودرو آذر ۹۷

گروه صنعتی ایران‌خودرو روز گذشته با انتشار اطلاعیه‌ای از عدم فروش فوری محصولات خود برای روزهای اولیه هفته جاری خبر داد. بر این اساس متن اطلاعیه به شرح زیر است:

«به اطلاع متقاضیان و نمایندگی‌های ایران‌خودرو می‌رساند، سقف ثبت‌نام روز شنبه مورخ 11/03/98 در بخشنامه حاشیه بازار برای هر نمایندگی حداکثر ۴ دستگاه بوده. با وجه به محدودیت تعداد ثبت‌نام خودروهای قابل‌عرضه، مجدد تاکید می‌شود این تعداد سقف حداکثر قابل‌استفاده بوده و این بدان معنا نیست که به ازای هر نمایندگی حتما ۴ فقره ثبت‌نام ازسوی مشتریان صورت خواهد پذیرفت. مطابق روال قبلی انتخاب نمایندگی از سوی مشتریان انجام خواهد شد. اما در این بخشنامه مشتری آزادی عمل درخصوص انتخاب کد نمایندگی بیش‌از سقف تعریف‌شده را نیز نخواهد داشت و باتوجه به محدودیت ذکرشده، محدودیت آدرس از ثبت‌نام‌ها حذف شده است. ضمنا بخشنامه فروش فوری حاشیه بازار در هفته جاری فقط روز شنبه بوده است و سایر روزها، ثبت‌نام نخواهیم داشت، ظرفیت اختصاص داده‌شده به بقیه روزهای هفته به‌صورت متمرکز روز شنبه انجام شده است

به این ترتیب انتظار می رود که فروش فوری ایران خودرو روز شنبه ۱۸ خرداد ۹۸ بتواند کمی پربارتر باشد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 15,671 ترنج
  2. 2# ahmad - 13,955 ترنج
  3. 3# m.b - 11,119 ترنج
  4. 4# Sajad - 9,844 ترنج
  5. 5# _V_ - 8,517 ترنج
  6. 6# Amir galaxy - 8,495 ترنج
  7. 7# Mahdi - 8,319 ترنج
  8. 8# The Destroyer - 8,159 ترنج
  9. 9# نیما عرفانی - 8,150 ترنج
  10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی