7 − 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

نمایش نتایج جستجو گوگل تغییر کرد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | گوگل

احتمالا در روزهای اخیر متوجه شده اید که نمایش نتایج سرچ گوگل متفاوت تر از قبل شده است. البته بازه ای بود که پیش از این نیز همین تغییر به صورت محدود اعمال شده بود اما حالا به نظر می رسد که برای همه کاربران ارایه می شود. نمایش نتایج جستجو گوگل تغییر کرده و در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

جستجو در گوگل با هدف افزایش توجه کاربران به منابع خبری نسبت به نسخه‌های قبلی تغییر پیدا کرد. در نسخه جدید در کنار نام سایت‌‌ها آیکون‌ آن‌ها نیز درج خواهد شد. برای مثال در تصویر بالا، سمت چپ تصویر کلی نمایش نتایج سنتی و سمت راست تصمیم جدید گوگل را می بینید.

بر اساس اعلام رسمی شرکت گوگل جستجو در این موتور جستجوگر نسبت به گذشته تغییرات زیادی را تجربه خواهد کرد. در نسخه‌های قبلی لینک منبع با رنگ آبی و اسم سایت نیز با فونت کوچک‌تر و با رنگ سبز نمایش داده می‌شد. شرکت گوگل که از این تغییرات برای جستجو در نسخه اپلیکیشن خبر داده از اهداف اصلی این تغییرات به افزایش توجه کاربران به منابع خبری اشاره کرده است تا گام بزرگی برای حذف اخبار جعلی و دروغ باشد.

تغییرات شکل نمایش نتایج سرچ گوگل

تغییرات شکل نمایش نتایج سرچ گوگل

تغییرات شکل نمایش نتایج سرچ گوگل

بر اساس تغییرات جدیدی که شرکت گوگل انجام داده است، کاربران قادر خواهند بود نام و آیکون منبع خبر را به خوبی مشاهده کرده و سپس بر روی آن کلیک کنند. در نسخه‌های فعلی کلمه Ad (تبلیغات) در یک باکس سبز رنگ کوچک به کاربران نشان داده می‌شود، اما در نسخه جدید برای آن یک آیکون مشکی در نظر گرفته شده است. به‌زودی این تغییرات در اپلیکیشن جستجوی گوگل اعمال می‌شود و پس از آن طراحی جدیدی برای نسخه دسکتاپ نیز عرضه خواهد شد.

نظر شما درباره این تغییرات نمایش نتایج جستجو گوگل چیست؟

techcrunch

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Vaezi
  VaeziVaez
  ترنج لاگژری
  1
  2

  تغییرات اعمال خواهد شد؟!شده که

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,766 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,863 ترنج
 3. 3# m.b - 12,537 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,659 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,258 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,439 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,844 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,567 ترنج
کانال تلگرام ترنجی