1 × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تریلر فیلم مارول Avengers: Endgame را ببینید

سینا عطایی

نوشته

7 ماه قبل | 2 دیدگاه | تماشا کنید ، فیلم

ساعاتی قبل دومین تریلر از فیلم مورد انتظار Avengers: Endgame منتشر شد. این فیلم چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های انتقام‌جویان است که ابتدای اردیبهشت اکران می‌شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تریلر فیلم مارول Avengers: Endgame را ببینید.

بالاخره دومین تریلر از فیلم مورد انتظار Avengers: Endgame منتشر شد. کمی بیشتر از یک ماه تا اکران جدیدترین قسمت از سری انتقام‌جویان باقی مانده و حالا دومین تریلر این فیلم چند روز پس از شروع اکران فیلم Captain Marvel منتشر شده است. این تریلر هم مثل تریلر نخست بسیار مبهم است و چیز زیادی درباره محتوای خود فیلم افشا نمی‌کند. البته منطقی است که با توجه به هزینه و زمینه‌سازی زیادی که برای این فیلم شده، کارگردانان و استودیوی مارول نخواهند چیزی را لو بدهند. با این حال هنوز می‌توانیم صحنه‌های جالب و جذابی را از این کلیپ دو دقیقه و نیمی مشاهده کنیم.

فیلم مارول Avengers: Endgame تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ بر روی پرده‌های نقره‌ای سینما قرار می‌گیرد.

نکته جالب توجه این است که در این تریلر صحنه‌هایی از فیلم‌های قبلی دنیای سینمایی مارول مثل Iron Man, Captain America: Civil War, Thor و Avengers: Infinity War را می‌بینیم که شخصیت‌های مختلف روی آن دیالوگ می‌گویند. شاید بتوان از این صحنه‌ها چنین برداشت کرد که اگرچه سختی‌ها و مصیبت‌های زیادی پشت سر گذاشته شده، اما انتقام‌جویان قصد تسلیم شدند ندارند و به هر قیمتی می‌خواهند مبارزه کنند.

شاید جذاب‌ترین صحنه این تریلر جایی باشد که بالاخره از لباس جدید تیم انتقام‌جویان رونمایی می‌شود؛ لباسی که البته از چند ماه پیش آن را در گوشه و کناره‌های اینترنت به صورت غیررسمی دیده بودیم.

منتظر Avengers: Endgame هستید؟

bgr

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Peiman
  ترنج لاگژری  14  6

  من اینفینیتی وار رو با کیفیت پرده دیدم خیلی هم بد نبود ، دیشب اومدم کاپیتان مارول ببینم واقعا افتضاح بود هیچیش معلوم نبود باید دو ماه دیگه وایسیم😑😑

 2. milad7ir
  milad7ir
  ترنجِ خیلی رسیده  3  8

  به ابر قهرمان زن علاقه ای ندارم…

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 10,271 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,996 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,875 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,434 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 5,466 ترنج
 7. 7# _V_ - 4,668 ترنج
 8. 8# m.b - 4,405 ترنج
 9. 9# Mortazavi - 4,192 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 3,960 ترنج
کانال تلگرام ترنجی