پنج × 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

فیلترینگ فضای مجازی سکان پیشبرد اهداف انقلاب را از جوانان مومن و متعهد می‌گیرد

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 2 دیدگاه | مطالب ترنجی

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با اعتماد به جوانان می‌توان از فضای مجازی به عنوان ابزاری برای رسیدن به اهداف انقلاب بهره برد، گفت: فیلترینگ فضای مجازی سکان پیشبرد اهداف انقلاب را از جوانان مومن و متعهد می‌گیرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تادرباره آن صحبت کنیم.

علی بختیار با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند فضای مجازی می‌تواند ابزاری برای زدن تو دهنی به دشمنان انقلاب باشد، بیان کرد: همان طوری که مقام معظم رهبری اشاره کردند یکی از ابزاری که ما می‌توانیم به وسیله آن با استکبار و زورگویی آمریکا و دشمنان در سطح جهان مقابله کنیم، فضای مجازی و ابزار تکنولوژی است.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز تعداد کاربران ما در فضای مجازی زیاد است و علی رغم اینکه شاید تصور شود که کاربرهای ما از فضای مجازی برای کارهای غیر حرفه‌ای استفاده می کنند، اما در حقیقت این تصور غلط است و جوانان ما در جهت کار آفرینی و ایجاد محتواهایی در راستا روشنگری و توسعه آرمان های انقلاب اسلامی  فعالیت دارند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس تصریح کرد: ما می‌توانیم با اعتماد به جوانان و استفاده از فضای مجازی در جهت اهداف انقلاب گام برداریم. اینکه نگاهی در کشور است که فضای مجازی را تهدیدی برای کشور می‌بینند، غلط است. فیلترینگ فضای مجازی باعث می شود سکان کار از جوانان مومن و متعهد برای کار کردن در جهت پیشبرد اهداف انقلاب گرفته شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: امروز در زمینه استارآپ‌ها و کسب و کارهای نوین یکی از فضاهایی که ایده را به خلاقیت و خلاقیت‌ها تبدیل به نوآوری و نوآوری‌ها تبدیل به کارآفرینی شده، از طریق فناوری اطلاعات است. از نظر من ما به جای اینکه نگاه تهدیدی به فضای مجازی داشته باشیم باید جوانان را به فضای مجازی هدایت کنیم تا بتوانند با بهره‌بردن از فضای مجازی در زمینه مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی گام بردارند و در رسیدن به اهداف انقلاب یاری برسانند.

نظر شما درباره این اظهار نظر چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  αяsαłłααη1992A.A
  ترنجِ نرسیده
  32
  44

  اوه اوه اگ میخوان جوان مومن انقلابی تو فضای مجازی تزریق کنن والا من به فیلتر شدن کامل تلگرام و اینستگرام راضیم چون اصلا خوش ندارم تو گروها یک پروفایل با عکس یقه شیخی و انبوهی پشم تو گروها ببینم هم نباشه بهتره تا این موجودات عرزشی مث سلولهای سرطانی بریزن تو فضای مجازی و اونجارو بگند بکشن
  الان هرجا پای این عرزشی ها و مومن ها باز شده اونجارو به گند کشیدن
  همون فیلتر بشه بهتره تا پای اینا اونجا باز بشه

 2. Avatar
  MohammadFarhaadiMohammadFarhaadi
  ترنجِ خیلی رسیده
  18
  32

  بلکه از طریق این کلک باعث بشن جلوی فیلتر گرفته بشه به هر حال به گفته یکی از مسئولین صدای این اقلین مذهبی خیلی رساتر از بقیه ملته!یادمه برا فیلتر یکی از شبکه های اجتماعی وزیر وقت گفته بود ما بیش از هفتصد درخواست برای فیلتر داشتیم و به همین خاطر فیلتر کردیم جالبه که نگفت که ما چندصد هزار درخواست برا فیلتر نکردن داشتیم و به … چپمون هم نیومد!حالا ما اصلا فرض میگیریم که این هفتصد نفر اصلا در واقع دو سه نفر عرظشی!!! نیستن و واقعا هفتصد نفرن خودتون با توجه با آمار عمق فاجعه مملکت رو درک کنید بقیه جاها هم همینطور اداره میشه.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,172 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,882 ترنج
 3. 3# m.b - 14,078 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,095 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,511 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,956 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,926 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,774 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی