دوازده − 8 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آیا پیکسل ۳ ایکس ال لایت چهارمین موبایل گوگل در سال ۲۰۱۸ خواهد بود؟

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | شایعات ، گوگل

مدتی هست که درباره پیکسل ۳ لایت (Pixel 3 Lite) شایعاتی می شنویم و این یعنی گوگل می خواهد یک میان رده هم در بازار داشته باشد تا بتواند فروش بهتری را تجربه کند. البته به نظر ما اگر گوگل می خواهد فروش بهتری را تجربه کند ابتدا باید نیت فروش داشته باشد نه اینکه به این صورت عمل کند! به هر حال، امروز شایعه ای عجیب درباره نسخه بزرگتر پیکسل ۳ لایت به گوش می رسد که این سوال را در ذهن ما به وجود می آورد: آیا پیکسل ۳ ایکس ال لایت چهارمین موبایل گوگل در سال ۲۰۱۸ خواهد بود؟ در ادام با ترنجی همراه باشید.

پیکسل ۳ لایت (Pixel 3 Lite)

پیکسل ۳ لایت (Pixel 3 Lite)

این پیکسل ۳ لایت است که درباره آن به شما گفتیم اما اینکه پیکسل ۳ ایکس ال لایت هم شبیه به همین دستگاه باشد یا نه هنوز مشخص نیست. در حقیقت هنوز حتی نامی برای آن گزارش نشده است و به آن “نسخه بزرگ پیکسل ۳ لایت” گفته می شود. البته ما برای راحتی کار فعلا همین پیکسل ۳ ایکس ال لایت صدایش می کنیم.

گفته می شود پیکسل ۳ ایکس ال لایت در حد و اندازه های پیکسل ۳ ایکس ال خواهد بود. درباره بریدگی نمایشگر صحبتی نشده است اما اگر می خواهد با پیکسل  لایت متفاوت باشد باید آن را داشته باشد. درباره زمان حدودی معرفی آن نیز هیچ اطلاعاتی در دست نیست.

البته این احتمال را هم در نظر داشته باشید که این اطلاعات شاید مربوط به نمونه پیش تولیدی باشد که هرگز تولید نخواهد شد. به هر صورت! نظر شما چیست؟ فکر می کنید پیکسل ۳ ایکس ال لایت می تواند دستگاه جذابی باشد؟!

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 16,596 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,336 ترنج
  3. 3# m.b - 11,666 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,190 ترنج
  5. 5# Mahdi - 9,319 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 8,757 ترنج
  7. 7# Amir galaxy - 8,706 ترنج
  8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
  9. 9# The Destroyer - 8,504 ترنج
  10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی