حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

پیش بینی افت فروش آیفون در هند پس از چهار سال

سینا عطایی

نوشته

4 ماه قبل | 4 دیدگاه | اپل

می دانیم که بازارهای در حال توسعه برای اپل دستاورد بزرگی ندارند. در این بازارها ارزش خرید اولویت اول کاربر برای دست به جیب شدن است و در این زمینه حداقل در نگاهی سطحی و با بررسی مشخصات روی کاغذ، آیفون ها آن چیزی که باید نیستند. به همین دلیل پیش بینی افت فروش آیفون در هند پس از چهار سال وجود دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

پیش بینی فروش برای آیفون های اپل در چارک پایانی سال ۲۰۱۸ در هند چیزی حدود ۰.۷ تا ۰.۸ میلیون دستگاه است که نسبت به فروش ۱ میلیون دستگاهی پارسال، افت محسوسی دارد. اما شاید جالب باشد که بدانید تا به امروز چیزی حدود ۴۵۰ هزار دستگاه آیفون در هند فروخته شده است.

آیفون Xr نمود بارز تلاش اپل برای متقاعد کردن کاربران به یک آیفون ارزان است اما آن ها یا نمی دانند و یا نمی خواهند بدانند که در این بازارها موبایلی با نمایشگر HD، حافظه رم ۳ گیگابایت و دوربین تکی اصلی خریداری ندارد، آن هم با این قیمت. به هر حال دید بازارها هنوز آنقدر باز نشده یا شاید اولویت ها با بازارهای دیگر متفاوت است.

به هر صورت شاید آیفون Xr به فروش بیشتر آیفون ها در بازارهای توسعه یافته تر کمک کند اما بازارهای مثل هند و چین به نظر نمی رسد که خیلی به آیفون Xr روی خوش نشان بدهند. نظر شما چیست؟ فکر می کنید اپل برای محکم کردن جایگاه خود در هند باید چه تصمیمی بگیرد؟ شاید تولید و فروش آیفون های قدیمی مثل آیفون ۷ که آن هم هنوز کاری از پیش نبرده است.

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Qualcomm
  Qualcomm
  ترنجِ رسیده  4  1

  احساس میکنم مردم هند بادیدن پرچمداران اندرویدی با کیفیت نمایشگر اچ دی پلاس بدون حاشیه و گاها شش دوربین به این نتیجه رسیدن که باید قید آیفون رو بزنن

 2. علی شیخ زاده
  علی شیخ زاده
  ترنجِ خیلی رسیده  3  1

  آیفون ۱۰ آر میتونست کمک کنه اما اون چیزی نیست که انتظار میرفت!
  اپل فکر میکنه هرچیزی بسازه برای کاربرا جذابه خبر نداره اندرویدی ها انقدر خوب عمل کردن که تونستن سطح توقعات رو بالاتر از چیزی مثل آیفون ۱۰ آر و در عین حال ارزان تر ببرن

 3. Komeil
  Komeil
  ترنجِ نرسیده  1  0

  اپل روح فناوری کجاست؟؟؟؟؟
  خوابیده بنظرتون؟؟؟؟

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 8,055 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,623 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 5,398 ترنج
 4. 4# Pouya - 5,263 ترنج
 5. 5# Sajad - 4,605 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 3,972 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,694 ترنج
 8. 8# REZA - 2,791 ترنج
 9. 9# Amin - 2,687 ترنج
 10. 10# BeFair - 2,603 ترنج
کانال تلگرام ترنجی