حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

این طرح مفهومی از سرفیس فون منعطف را ببینید

سینا عطایی

نوشته

6 ماه قبل | 8 دیدگاه | تماشا کنید ، کانسپت ، مایکروسافت

بیش از پنج ماه پیش بود که پتنت مایکروسافت برای تبلت تاشو سرفیس منتشر شد اما کمی بعدتر خواندیم که تبلت تاشو سرفیس ممکن است همان سرفیس فون باشد. اینکه این دستگاه منعطف را تبلت بخوانیم یا موبایل مهم نیست، مهم این است که دستگاه منعطفی توسط مایکروسافت در دست توسعه است و اگر بتواند همانند ارایه ویندوز برای دسکتاپ، این محصول را هم به خوبی عرضه کند، می تواند انقلابی در زمینه دستگاه های ویندوزی داشته باشد و کمی جای پای خود را در دسته بندی موبایل هم باز کند! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا یک طرح مفهومی حذاب از سرفیس فون منعطف را ببینید.

متاسفانه این ویدیو موضوع زیادی را به ما نشان نمی دهد و گالری تصویری که در ادامه خواهید دید می تواند بهترین دید را به شما بدهد اما به صورت کلی این دستگاهی است که با نسخه ویژه ای از ویندوز به نام Androimeda OS ارایه خواهد شد و این قرار است دستگاهی باشد بین موبایل و کامپیوتر و حتی تبلت! این ویدیو و طرح مفهومی که توسط Harry Dohyun Kim طراحی شده است، به ما دستگاهی با نمایشگر منعطف را نشان می دهد و می توان آن را تا 360 درجه چرخاند! در حقیقت وقتی باز می شود می توانید یک نمایشگر بزرگ داشته باشید و وقتی بسته می شود در شکل یک موبایل ظاهر می شود.

جالب است که در این طرح مفهومی سرفیس فون منعطف با قلم تصور شده است. اینکه نمایشگر منعطف بتواند دیجیتایزر مخصوص قلم را داشته باشد خود پرسشی است که برای پاسخش باید صبر کنیم! درباره لولا که تخصص مایکروسافت است و دستگاه هایی مانند سرفیس، سرفیس بوک، سرفیس هاب و سرفیس استودیو با لولاهای بی نظیر تولید کرده است باید گفت احتمالا شاهد حالتی خواهیم بود لولا قفل کند و سرفیس فون منعطف شبیه به یک لپتاپ قرار بگیرد، بدون نیاز به پایه یا کیس خاص!

نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید اگر سرفیس فون منعطف این دستگاهی باشد که دیدیم، شما آن را بپسندید؟

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. رسول آریان
  رسول آریان
  ترنجِ خیلی رسیده  2  2

  یعنی دو طرف مانیتور داره؟ هم داخل هم بیرون؟

  چون لولا رو به داخل خم میشه، اما مانیتور دیگه پشته.

  قلمش هم ضخیمه. بیشتر شبیه ماژیکه تا قلم.

  ضخامت دستگاه هم قابل توجه هست وقتی که روی هم جمع میشه.

  بعد این طرح مفهومی آقای کیم که احتمالا کره ای هست، مورد تایید مایکروسافت هم هست یا همینجوری برای دل خودش طرح مفهومی ساخته؟

 2. Naranj
  Naranj
  ترنجِ رسیده  1  1

  اگر این باشه خیلی کاربردی هست.فقط وزنش نباید زیاد باشه و باتری خوبی داشته باشه.ضخامتش هم در حد این طرح نیست مطمئنا
  در ضمن اگر اجازه بده که خودت انتخاب کنی یک طرف روشن باشه یا هر دو طرف عالی هست.در کل انقلابی ایجاد میشه و گوشیهای الان رنگ قدیمی و عقب افتاده پیدا میکنند!

 3. Peiman
  ترنج لاگژری  4  0

  خیلی مشتاقم که سریعتر این دستگاه های منعطف و تاشو به بازار عرضه بشن . خیلی هیجان انگیز به نظر میان

 4. Amir Hossein
  ترنجِ نرسیده  2  0

  پس کی قراره این معرفی بشه؟!
  مدت هاست فقط شایعات و طرح های مفهومیشو میبینیم

 5. علی شیخ زاده
  علی شیخ زاده
  ترنجِ خیلی رسیده  2  0

  یه دستگاه شگفت انگیز و بسیار گران خواهد بود که هرکسی توانایی خریدشو نخواهد داشت