دو × چهار =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

چگونه یک شرکت سئو مناسب پیدا کنیم؟

صدرا مخملی

نوشته

3 سال قبل | بدون دیدگاه | ریپورتاژ و آگهی

اکثر مدیران سایت‌های اینترنتی به خوبی می‌دانند که سئو و بهینه سازی سایت اهمیت بسیار بالایی در موفقیت کسب و کار آنها دارد. به همین علت همواره بر سر دوراهی می‌مانند که بهتر است خودمان تیم سئو تشکیل دهیم یا اینکه این کار را به شرکت‌های دیگر واگذار کنیم؟

سئو علمی است که هر روز دچار تغییر می‌شود و بخصوص در مواردی که رقابت کاری بالا باشد، نیاز دارید که همواره خود را بروز نگهدارید و با سایت‌های دیگر رقابت کنید. به همین جهت اگر رقابت کاری شرکت شما کم باشد، شاید استخدام نیرو جواب کار شما را بدهد اما اگر رقابت سنگینی دارید، ناچار هستید که تیم سئو برای شرکت خود ایجاد کنید که بعضا هزینه زیادی به شما تحمیل خواهد کرد و ممکن است نتیجه خوبی هم در بر نداشته باشد. به همین جهت معمولا پیشنهاد می‌شود که فعالیت در زمینه سئو سایت خود را به شرکت‌هایی که در این زمینه کار می کنند برون‌سپاری کنید.

برای اینکه بتوانید یک شرکت سئو خوب پیدا کنید، بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • آیا این شرکت در کلماتی مانند سئو ، بهینهسازی سایت ، سئو سایت و… رتبهای در گوگل دارد؟ اگر شرکتی نتوانسته باشد برای خودش در این زمینه کاری بکند و در هیچ یک از این کلمات رتبه‌ای در گوگل ندارد، احتمال اینکه بتواند برای شما کاری انجام دهد بسیار کم است.
 • آیا این شرکت مشتریان موفق دارد؟ با بررسی مشتریان شرکت سئو کار و بررسی رتبه مشتریان این شرکت در گوگل می‌توانید کیفیت انجام خدمات شرکت‌های مختلف را محک بزنید.
 • آیا از روشهای سئو سفید برای انجام خدمات سئو استفاده میشود؟ شرکت‌هایی که اصول کاری آنها صرفا بر اساس خرید بک لینک و انجام خدماتی است که مطابق با راهنمای گوگل نیست، معمولا فعالیت سئو را به صورت درازمدت برای شما انجام نمی‌دهند و بر مبنای رتبه گرفتن بر روی کلمه خاصی با شما قرارداد منعقد می‌کنند و پس از انجام کار ضمانتی برای ادامه فعالیت یا بهبود وضعیت سایت قبول نمی‌کنند، بسیاری از روش‌های سئو که به اصطلاح به آنها سئو کلاه سیاه می‌گویند بر اساس مواردی بنا شده که گرچه ممکن است در کوتاه مدت نتیجه بدهند اما در درازمدت باعث اسپم شناخته شدن سایت شما می‌شوند و برای فعالیت سایت شما بسیار مضر هستند.
 • آیا خدمات سئو داخلی نیز بر روی سایت شما انجام میشود؟ خدمات سئو داخلی شامل تحلیل موارد فنی داخل سایت، بهبود محتوا و استراتژی برای تولید محتوای جدید است. شرکت‌هایی که از روش‌های صحیح سئو استفاده می‌کنند بیش از اینکه به سئو خارجی بپردازند بر سئو داخلی تمرکز دارند.

با توجه به موارد فوق و بررسی آنها می‌توانید یک شرکت حرفه‌ای در زمینه سئو را برای فعالیت خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که سئو هزینه نیست و یک نوع سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود و به همین جهت انتخاب شرکت‌های مناسب در این زمینه که سابقه مناسب فعالیت در این زمینه را نیز دارند مانند سئو 24 می‌تواند به شما کمک بزرگی در رشد کسب و کاری که دارید بکند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,791 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,880 ترنج
 3. 3# m.b - 12,550 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,679 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,277 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,444 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,848 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,574 ترنج
کانال تلگرام ترنجی