حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تست مقاومت آیفون X

بهنام خدابخشی

نوشته

1 سال قبل | 7 دیدگاه | اپل ، اخبار ، تماشا کنید

همانطور که از قبل می‌دانید تست مقاومت گوشی‌های مختلف پس از عرضه‌ی رسمی آن‌ها توسط شخصی به نام جری ریگ (JerryRig) به عنوان یک منبع عالی برای بررسی مقاومت گوشی‌های جدید در مقابل خط و خش و خمیدگی صورت می‌گیرد و این بار هم نوبت به آیفون X رسیده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

آیفون X جدیدترین گوشی هوشمند کوپرتینویی‌ها می‌باشد و همانند آیفون 8 و آیفون 8 پلاس مثل یک ساندویچ شیشه‌ای با قاب فلزی در اطراف طراحی شده است! در بدنه‌ی این گوشی هوشمند فقط از فولاد استفاده شده نه آلومینیوم، بنابراین صدای خراشیده شدن آن با سایر گوشی‌های آیفون متفاوت می‌باشد. صفحه نمایش این گوشی با کلید و یا سکه آسیبی نخواهد دید ولی مراقب شن و سنگ‌های گرانیتی باشید.

یک ورودی پلاستیکی بین شیشه و قاب فولادی این گوشی وجود دارد که به عنوان بوفر (buffer) برای جلوگیری از آسیب رسیدن و ترک خوردن در زمانی که آیفون X شما به زمین می‌افتد، کارایی دارد- یک ویژگی خوب به حساب می‌آید، زیرا درصورت آسیب به پنل پشتی این گوشی هزینه‌ای نزدیک به 550 دلار برای تعمیر آن باید بپردازید.

در این ویدئویی که قرار است با هم بررسی نماییم تست خراش، تست اشتعال و تست خراش با مته صورت می‌گیرد و همانشور که میدانی از مته‌ی Zack استفاده می‌شود. بیاید ویدئو را باهم تماشا کنیم تا ببینیم چه بلایی بر سر آیفون X کوپرتینویی‌ها خواهد آمد؟!

اکنون دیدگاه شما در خصوص پرچمدار اپل چه می‌باشد؟

gsmarena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Peiman
  ترنج لاگژری  2  1

  باز هم در مقابل خم شدن مقاومت خوبی نشون داد. در مقابل خط و خش هم مثل بقیه گوشی ها عمل کرد اما تست ها نشون میدن در مقابل ضربه مقاومت پایینی داره و زود میشکنه مخصوصا پنل جلو

 2. احمد
  احمد
  ترنج لاگژری  0  0

  خوب و راضی کننده بود

 3. Sajad
  ترنجِ خیلی رسیده  5  0

  تقریبا شبیه گوشی های دیگه بود. “این مقاومترین شیشه ایه که تا به حال ساخته شده” ?

 4. Peiman
  ترنج لاگژری  1  0

  مثل اینکه ویدیو ایراد پیدا کرده

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 7,676 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,451 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 5,090 ترنج
 4. 4# Pouya - 4,853 ترنج
 5. 5# Sajad - 4,310 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 3,847 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,679 ترنج
 8. 8# REZA - 2,605 ترنج
 9. 9# BeFair - 2,603 ترنج
 10. 10# Amin - 2,498 ترنج
کانال تلگرام ترنجی