هجده + 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تاریخ انتشار Star Wars: Episode IX به تعویق افتاد

Avatar

نوشته

3 سال قبل | 2 دیدگاه | اخبار، سینما، مطالب ترنجی

طبق گزارشات اخیر تاریخ انتشار دهمین قسمت از سری فیلم‌های سریالی جنگ ستارگان به تعویق افتاده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طبق اطلاعات قبلی دهمین قسمت فیلم جنگ ستارگان با عنوان Episode IX قرار بود در ماه می سال 2019 منتشر شود. حالا اخباری مبنی بر به تعویق افتادن انتشار این فیلم به گوش می‌رسد که ظاهرا اکران این فیلم با چند ماهی تاخیر انجام خواهد شد. چندی قبل جی جی آبرامز رسماً به عنوان نویسنده و کارگردان جدید این قسمت از جنگ ستارگان معرفی شد. پیش‌تر کارگردانی این فیلم به عهده‌ی کالین ترورو بوده که مدتی قبل اخباری مبنی بر قطع همکاری آن به‌گوش رسید. جی جی آبرامز پیش‌تر کارگردانی “جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد” را به عهده داشته است و فیلم‌نامه‌ی این فیلم را با همکاری لارنس کاسدان نوشته بود. حالا کریس تریو قصد دارد به آبرامز در نوشتن فیلم‌نامه Star Wars: Episode IX کمک کند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده، اکران این قسمت از جنگ ستارگان به روز بیستم ماه دسامبر سال 2019 موکول شده است که شباهتی با قسمت “نیرو بر می‌خیزد” از همین سری فیلم که در آخرهفته قبل از کریسمس به نمایش در آمد، دارد. اپیزود نیرو بر می‌خیزد نیز در ابتدا قرار بود در فصل تابستان منتشر شود اما تاریخ اکران آن به دسامبر انتقال یافت. همچنین فیلم “جنگ ستارگان: آخرین جدای” که فیلم بعدی جنگ ستارگان خواهد بود در 15 دسامبر امسال اکران می‌شود.

نظر شما چیست؟

 

ubergizmo

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. REZA
  REZAREZA
  ترنجِ خیلی رسیده
  1
  1

  دیگه خیلی داره طولانی میشه!
  بنظرم اونقدرام قشنگ نیست که اینقدر طولش دادن.

 2. Avatar
  MorimfMorimf
  ترنجِ نرسیده

  من خیلی اهل فیلم دیدن هستم و بیشتر فیلمهای معروف و کالکشنیه دنیا رو دیدم ولی نمیدونم چرا هیچوقت به سری فیلمهای جنگ ستارگان علاقه نداشتم.هیچوقت کالکشن جنگ ستارگان باب میل من نبوده و نیست

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,862 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,751 ترنج
 3. 3# m.b - 13,949 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,898 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,426 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,118 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,893 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,890 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,766 ترنج
قاصدک 24
تترایران
Avatar
مهران ذوالقدر
بازنده ها کسایی هستند که از باختن خیلی می ترسن، اونقدر که حتی امتحانم نمی کنن...
کانال تلگرام ترنجی