حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سرویس پشتیبانی آنلاین تلگرام به زبان فارسی هم اکنون در دسترس است

عارف کمانی

نوشته

1 سال قبل | 4 دیدگاه | اخبار ، اخبار رسمی ، اختصاصی ترنجی

بعد از مدت‌ها انتظار ، سرانجام امروز متوجه شدیم که تلگرام سرویس پشتیبانی خود به زبان فارسی را به صورت کامل راه اندازی کرده است و کاربران تلگرام امکان استفاده از آن را دارند.

در ادامه با ترنجی همراه باشید…

بیشترین درصد آمار کاربران تلگرام ، مربوط به مشترکین فارسی زبان است و تقریبا اکثریت کاربران این مسنجر / شبکه اجتماعی را ایرانیان و فارسی زبانان تشکیل می‌دهند. آن‌طور که باید و شاید زبان فارسی متوجه تلگرام قرار نگرفته است و در توییتر نیز مدت‌ها شاهد توییت کاربران ایرانی به پاول دوروف (سازنده و رییس تلگرام) برای اضافه کردن زبان فارسی بودیم. حالا ظاهرا سازندگان تلگرام قدم‌های مثبتی در این راستا برداشته‌اند.

شما با اضافه کردن این شماره ، می‌توانید با پشتیبانی تلگرام صحبت کنید:

+424980

لازم به ذکر است که این سیستم از مدت‌ها قبل توسط تلگرام راه اندازی شده بود ، اما طبق آخرین اخبار ، هم اکنون یک ایرانی نیز به جمع پاسخگویان این سیستم اضافه شده است و امکان پرسیدن سوالات متعدد از اپراتور این سیستم فراهم است. وجود تیک آبی در کنار اسم تلگرام ، بر صحت وجود چنین سیستمی تاکید می‌کند.

توجه داشته باشید که قبل از پرسیدن هر سوالی ، قسمت سوالات متداول تلگرام (که به تازگی چندین سوال و پاسخ جدید هم به آن اضافه شده است) را مطالعه کنید. این پرسش و پاسخ به زبان فارسی است.

  ما در ترنجی حدس می‌زنیم که تا مدتی دیگر ، زبان فارسی به صورت رسمی به مجموعه‌ی زبان‌های رسمی پشتیبانی شده توسط تلگرام ، افزوده شود.

نظر شما در این رابطه چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. احمد
  احمد
  ترنج لاگژری  3  0

  خیلی وقت پیش باید این کارو میکرد

 2. احمد
  احمد
  ترنج لاگژری  0  0

  عارف جان پست قبلی هم گفتم ولی نظرم تایید نشده . لطفا آواتار و عکس پروفایلمونو نشون بدید نمیدونم چیکار کردین دیگه نشون نمیده

کانال تلگرام ترنجی