حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

حقه های شعبده بازی در مقابل اکسپریا ایکس زد پریمیوم و فیلم برداری حرکت آهسته 960 فریم بر ثانیه

سینا عطایی

نوشته

10 ماه قبل | 13 دیدگاه | تماشا کنید ، سونی

شعبده بازی! همه ما می دانیم که شعبده به آن معنای فراواقعی بودن وجود ندارد بلکه در حقیقت هنر شخص اجرا کننده است در برهم زدن تمرکز ما از اصل آن حقه ای که قرار است ما را به اشتباه بیاندازد. شما هم در دوران نوجوانی حتما در مدرسه خود از این دسته تردستی ها دیده اید و یا شاید انجام داده باشید، تنها راه برای متوجه شدن تردستی شعبده باز تمرکز روی حرکات آن است، باید با دقت به آن نگاه کنید. شاید بگویید چشم ما نمی تواند اتفاقات خیلی سریع را دقیقا بررسی کند و نیاز به ویدیوچک (!) داریم. بسیار خوب، مواد لازم برای برملا‌شدن حقه های شعبده بازی عبارت است از یک شعبده باز داوطلب و یک اکسپریا ایکس زد پریمیوم! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا با توانایی فیلم برداری 960 فریم بر ثانیه اکسپریا ایکس زد پریمیوم حقه های شعبده بازی را بیاموزیم.

همانطور که دیدید فیلم برداری فوق آهسته اکسپریا ایکس زد پریمیوم که در حال حاضر 4 برابر آهسته تر از بهترین موبایل های بازار و 8 برابر بهتر از نسل قبلی پرچمدار این شرکت ژاپنی انجام می شود به ما این امکان را داد تا سر از حقه های شعبده بازی دربیاوریم.

قبلا نیز در ترنجی برای شما نوشتیم، فیلم برداری فوق آهسته اکسپریا ایکس زد پریمیوم هر چند به نرخ 960 فریم بر ثانیه بازاریابی می شود اما این تنها برای یک پنجم ثانیه است و آن هم هنگامی که شما روی دکمه تعبیه شده تپ کنید، در غیر این صورت تمام ویدیو با نرخ تنها 120 فریم بر ثانیه ذخیره می شود. در هر صورت این یک توانایی است که سونی در پرچمدار خود تعبیه کرده و دیگر پرچمدارهای مطرح مثل آیفون 7 و گلکسی اس 8 می توانند به صورت ممتد با نرخ 240 فریم بر ثانیه فیلم برداری کنند.

نظر شما درباره اکسپریا ایکس زد پریمویم چیست؟ فیلم برداری حرکت آهسته انجام می دهید؟ چقدر این قابلیت را کاربردی می دانید؟

سونی

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Peiman z3
  ترنجِ خیلی رسیده  5  0

  اقای عطایی دلمون برات تنگ شده بود،
  امیدوارم بعد از این بیشتر ببینمتون

 2. Peiman z3
  ترنجِ خیلی رسیده  3  2

  وای عجب تبلیغ هوشمندانه ای بود. سونی باید همچین چیزیو زودتر منتشر میکرد. منتهی بدیش این بود ک برای بعضی حقه ها کم میاورد و آخرش نمیفهمیدیم چی میشد.

 3. NashenasI
  NashenasI
  ترنجِ نرسیده  3  1

  واقعاً سونی توی ساخت تبلیغات استاده! (سونی پیکچرز)

 4. Mohammadsoly
  ترنجِ نرسیده  1  1

  قابلیت خوبیه ولی برای من کیفیت دوربین و فیلمبرداری اهمیت بیشتری داره.واینکه میتونست با ۲۴۰ فریم فول اچ دی باشه بهتر بود.

 5. Quality
  ترنجِ نرسیده  2  0

  واقعا عالیه 👌

 6. Mortazavi
  ترنجِ خیلی رسیده  3  2

  هیچ ادعاییم نیست😏😏
  چقدر خندیدم به اونایی که میگن سونی نوآوری نداره

 7. Mortazavi
  ترنجِ خیلی رسیده  3  2

  در مورد حاشیه هم بهتر بدونید ژاپنی ها به مشتریاشون احترام میزارن و پولشون رو حدر نمیدن واسه همین با کم کردن حاشیه امنیت گوشی رو کم نکرده

کانال تلگرام ترنجی