ده − هشت =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اپل ۲.۷ میلیارد دلار در ال‌جی دیسپلی برای تامین پنل‌های OLED برای آیفون‌های جدید سرمایه‌گذاری می‌کند

امیرحسین ایزدی

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | اپل ، ال‌جی

طبق گزارش جدیدی که امروز از کره جنوبی منتشر شده، اپل حدود ۲.۷ میلیارد دلار در ال‌جی دیسپلی سرمایه‌گذاری کرده‌است. این سرمایه‌گذاری، برای این است که اپل در تولید پنل‌های OLED برای آیفون‌های جدید که در سال ۲۰۱۸ و سال‌های بعد آن معرفی می‌شوند، مشکلی نداشته باشد. پیش از این نیز شنیده بودیم که اپل در نظر دارد تا از سال آینده، تنها از پنل‌های OLED برای گوشی‌های خود استفاده کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

این سرمایه‌گذاری، یک پیش‌پرداخت برای پنل‌های OLED برای تولید کردن آنها در آینده محسوب می‌شود. مدت زیادی شایعه شده بود که اپل با سامسونگ برای صفحه‌نمایش OLED آیفون ۸ که سال جاری عرضه می‌شود، همکاری کرده‌است اما اپل دوست ندارد تا تنها به یک شرکت برای تولید یک بخش متکی باشد. اپل باید اطمینان حاصل کند که پنل‌های OLED کافی برای نسل‌های آبعدی آیفون تولید خواهند شد. اپل به صفحه‌نمایش OLED بیشتری از سال ۲۰۱۸، در مقایسه با تعداد صفحه‌نمایشی که برای آیفون ۸ در سال ۲۰۱۷ تولید می‌شود، نیاز خواهد داشت.

منابع بدون نام ادعا می‌کنند که ال‌جی دیسپلی، احتمالا یک خطوط تولید محصول OLED اختصاص یافته به آیفون‌های اپل را می‌سازد. برای این کار، حدود ۳.۵ میلیارد وون نیاز است و اپل با این سرمایه‌گذاری، بیشتر این هزینه را پرداخت می‌کند. در حال حاضر، گوگل نیز در ال‌جی دیسپلی، حدود ۹۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده‌است تا برای تولید پنل‌ها برای سری پیکسل مشکلی وجود نداشته باشد. در حال حاضر، سامسونگ با ۹۵ درصد سهم بازار، بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی صفحه‌نمایش OLED است.

 

GSMARENA

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# ahmad - 10,713 ترنج
  2. 2# Peiman - 8,011 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 7,246 ترنج
  4. 4# Sajad - 6,849 ترنج
  5. 5# Milad7 - 6,715 ترنج
  6. 6# Pouya - 5,882 ترنج
  7. 7# _V_ - 5,562 ترنج
  8. 8# m.b - 4,948 ترنج
  9. 9# Chalton - 4,626 ترنج
  10. 10# Mortazavi - 4,192 ترنج
کانال تلگرام ترنجی