هفده − 5 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

[الکامپ۹۶] صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در الکامپ اعلام کرد: ارایه ضمانت‌نامه اعتباری به صنایع کوچک آنلاین شد

علیرضا قنبری

نوشته

3 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار ، اخبار رسمی شرکت‌ها

ارایه ضمانت‌نامه اعتباری برای صنایع کوچکی که نیازمند وام بانکی هستند از طریق صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و به صورت آنلاین ممکن شد.

ستاد خبری الکامپ- صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک این امکان را برای صنایع کوچک دارای کمتر از ۵۰ نفر نیروی کار که یازمند دریافت وام بانکی هستند اما با کسری وثیقه روبرو هستند، فراهم کرده که از طریق صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، ضمانت‌نامه اعتبار یدریافت کنند. این امکان از ابتدای امسال به صورت آنلاین ممکن شده است و متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک وابسته به وزارت صنعت معدن و تجارت درخواست خود را ثبت کنند. هم‌اکنون این سرویس در سالن دولت الکترونیک نمایشکاه الکامپ عرضه شده است و این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده تا بتوانند از ویژگی‌های ضمانت نامه صندوق که هفتاد درصد اصل سود تا ۸۵ درصد اصل سود در مناطق کمتر برخوردار را شامل می‌شود مطلع شوند.

نحوه ارایه ضمانت‌نامه اعتباری از طریق اعتبارسنجی صنایع کوچک و نیز دریافت رتبه لازم متقاضضیان است. به این ترتیب که متقاضیان با ثبت نام و تشکیل پرونده در جهت توانایی و سوابق مالی، میزان اشتغال، و توجیه پذیری طرح مورد بررسی قرار می‌گیرند و در نهایت صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک به آنها ضمانت نامه اعتباری ارایه می‌دهد.

گفته می‌شود در صورتی که امکان تشخیص هویت دیجیتال و امضای الکترونیکی فراهم شود، این امکان وجود دارد که حتی تاییدیه‌های نهایی این سرویس نیز به صورت آنلاین و بر بستر خدمات دولت الکترونیکی عرضه شود.

Iran-Elecomp

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 18,582 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,214 ترنج
  3. 3# m.b - 13,065 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,973 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,867 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,853 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,982 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,794 ترنج
  9. 9# Dr.Nazer - 8,671 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,608 ترنج
قاصدک 24
علیرضا قنبری
علیرضا قنبری
Telegram: Ali_rezaGhanbari Instagram: Alireza.Ghanbari1 Gmail: AlirezaGhanbari.Toranji
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی