10 + 18 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

احتمالا برخی از قابلیت‌های مهم در نسخه اولیه آیفون ۸ حضور نخواهد داشت

علیرضا قنبری

نوشته

3 سال قبل | بدون دیدگاه | اپل ، شایعات

شرکت اپل هر سال در تاریخ خاصی تلفن همراه جدیدی را وارد بازار برای رقابت با دیگر گوشی‌های می‌کند. اما امسال ممکن است داستان برای شرکت اپل کمی فرق کند و تاریخ رونمایی از آیفون جدید با تاخیر روبرو شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

با نزدیک شدن به زمان عرضه آیفون۸ ، مهندسان این شرکت سعی بر رفع مشکلات احتمالی دارند. به نظر می‌رسد که مشکلاتی در قسمت نرم افزاری آیفون۸ وجود دارد که شاید باعث شود تا آیفون۸ در زمان عرضه برخی از ویژگی‌های کلیدی خود را نداشته باشد.

یکی از قابلیت‌های کلیدی که ممکن است با باعث تاخیر رونمایی از این تلفن همراه شود شارژ بی‌سیم است که با توجه به شایعات ممکن است به صورت جداگانه فروخته شود.

البته قبل از این گزارش نیز شایعات حاکی از این بود که عرضه این تلفن همراه ممکن است با تاخیر همراه باشد اما دلیل آن مشخص نبود . در گزارش جدیدی که درحال مشاهده آن هستید دلیل این تاخیر را مشکل نرم افزاری می‌دانند.

به غیر از مشکل شارژ بی‌سیم ، یک مشکل دیگر نیز ممکن است عرضه این محصول را با تاخیر همراه کند. سنسور سه بعدی دوربین که وظیفه تشخیص چهره را در آیفون۸ به عهده دارد به دلیل برخی مسائل نرم افزاری ، با مشکل مواجه شده است.

البته اپل می‌تواند این ستسور را در گوشی جدید خود قرار داده و پس از عرضه با ارائه یک بروزرسانی این ویژگی را در تلفن همراه خود فعال کند.

با توجه به شایعاتی که در مورد این محصول بر سر زبان‌ها است نمی‌توان تصمیم  درمورد اینکه کدام یکی از این شایعات حقیقت دارند حرفی زد و باید تا زمان عرضه این محصول صبر کنیم.

نظر شما درمورد آیفون۸ چیست؟ آیا این شرکت با ارائه این گوشی رکوردی دوباره در حوضه موبایل خواهد زد؟

Fastcompany.com

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 17,791 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,880 ترنج
  3. 3# m.b - 12,550 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,679 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,277 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,444 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,848 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
  9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
  10. 10# Dr.Nazer - 8,574 ترنج
کانال تلگرام ترنجی