پنج × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

احتمالا صفحه نمایش گلکسی نوت ۸، ۶٫۳ اینچ خواهد بود

Avatar

نوشته

3 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار ، ترنجی ، سامسونگ

حتما درجریان لو رفتن ویژگی ها و عکس های سامسونگ گلکسی اس ۸ بوده اید! سامسونگ گلکسی اس  ۸  تا به حال لو رفته ترین گوشی در میان سایرین بوده است! خب، به نظر می‌رسد که این روند برای گلکسی نوت ۸ نیز در حال تکرار شدن است! طبق آخرین اطلاعاتی که داریم، آخرین نوت طبق سنت دیرینه سامسونگ پیش خواهد رفت که هر پرچم دار از پرچم دار قبلی بزرگتر باشد، این بار کره ای ها صفحه نمایش ۶٫۳ اینچی برای پرچم دار بعدی در نظر گرفته اند!

 

چند نکته: با تشکر از ترند جدید که سازندگان اسمارتفون ها صفحه نمایش هایی بلند می‌سازند، ابعاد ۶٫۳ اینچی برای اسمارتفون ها دیگر زشت نیست : نسبت ابعدای ۱۸٫۵ به ۹ یعنی صفحه نمایش مقداری کوچکتر از صفحه نمایش معمولی با نسبت ابعادی ۱۶ به ۹ به نظر می‌رسد. از طرفی، همچنین صفحه نمایش به صورت قابل توجهی بلند تر به نظر می‌رسد، که بسیاری از افرادی که دست های کوچک تری دارند و یا افرادی که می‌خواهند با یک دست از آن استفاده کنند، با مشکل مواجه خواهند شد! برای اینکه تصورش راحت تر شود، بدانید که ابعاد صفحه نمایش بزرگترین پرچمدار سامسونگ یعنی گلکسی اس ۸ پلاس، فقط ۶٫۲ اینچ است!

 

به غیر از این اطلاعات، ما همچنین مطمئنیم که نوت ۸ دوربین دوگانه دارد! در حقیقت، طبق اطلاعاتی که داریم، تنها تفاوت اس ۸ و نوت ۸ اندازه صفحه نمایش، دوربین و وجود استایلوس می باشد. این اطلاعات از طرف کاربری در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده که سابقه خوبی در افشای برنامه های سامسونگ دارد، اما با توجه به اینکه این اطلاعات فقط در حد یک پست متنی بوده، می‌توان آن را تا زمان آمدن اطلاعات بیشتر جدی نگرفت.

 

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 17,721 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,843 ترنج
  3. 3# m.b - 12,513 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,653 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,211 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,425 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,833 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
  9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
  10. 10# Dr.Nazer - 8,559 ترنج
کانال تلگرام ترنجی