شانزده + 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اپلیکیشن کورتانا بر روی آیفون، آپدیت بزرگی را دریافت کرد؛ ظاهری جدید با قابلیت‌های تازه

صدرا مخملی

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار ، مایکروسافت

همانطوری که می‌دانید کورتانا به عنوان سومین و یکی از پرقدرت‌ترین دستیار‌های صوتی با سیستم عامل ویندوز عرضه شد اما پس از مدتی پای خودش را به اندروید و ای او اس باز کرد. این دستیار صوتی قابلیت‌های بسیار خوبی دارد و تا کنون به خوبی توانسته است با سیری و گوگل رقابت کند. مایکروسافت تلاش دارد تا اکوسیستم نرم‌افزاری خودش را به دیگر سیستم‌عامل‌ها هم بیاورد به همین دلیل شاهد هستیم که نسخه iOS کورتانا آپدیت بزرگی را دریافت کرده است. در ادامه همراه باشید.

زمانی که شما آپدیت را انجام دهید، نکته اول ظاهر بسیار تازه نفس ان است. ظاهر اپلیکیشن به کلی عوض شده است و حال و هوای بسیار خوبی به خود گرفته این در حالی است که تغیرات در موتور اپلیکیشن را هم به خوبی میتوان درک کرد. به صورت کلی کورتانا کاملا زیر و رو شده است و در نسخه فعلا iOS تغییرات بزرگی را تجربه می‌کند. عملکرد و میزان تشخیص بالاتر رفته و فعالیت های بیشتری می‌تواند داشته باشد حتی قابلیت پاسخ به سوالات بیشتری هم اضافه شده است.

هر چقدر هم که کورتانا خوب و بسیار جامع باشد، نکته اصلی اینجاست که شما نمی‌توانید از هیچ قابلیتی از کورتانا را بیرون از اپلیکیشن داشته باشید! این خاصیت اپل است که اجازه نمی‌دهد از دستیار دیگری به عنوان دستیار اصلی استفاده کنید به همین دلیل مجبور هستید که فعلا با کورتانا در درون اپلیکیشن سازگار شوید. نظر شما در مورد این دستیار صوتی چیست؟

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# ahmad - 9,642 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 6,422 ترنج
  4. 4# Sajad - 5,897 ترنج
  5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 4,144 ترنج
  7. 7# Milad7 - 4,070 ترنج
  8. 8# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
  9. 9# Vaez - 3,456 ترنج
  10. 10# chalton - 3,291 ترنج
کانال تلگرام ترنجی