17 + شش =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

هم اکنون می‌توانید یک نسخه تقبلی از گلکسی اس ۸ را قبل از معرفی رسمی بخرید!

صدرا مخملی

نوشته

3 سال قبل | 2 دیدگاه | اخبار ، سامسونگ

در این جا دو مطلب وجود دارد. یک، صدای رد پای نزدیک شدن گلکسی اس ۸ به مراسم رونمایی اختصاصی خودش است که با یک انرژی چند برابر قصد به آتش کشیدن صحنه را دارد. مورد دوم، فعالیت برادران کشور دوست و همسایه، یعنی چین است که حتی قبل از معرفی رسمی و نهایی شدن طراحی یم محصول دست به کار شده و نسخه‌ای تقلبی را تا حد فروش در بازار آماده کرده‌اند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

یکی از بهترین و یا هیجان‌انگیز ترین اتفاقای که برای سامسونگ در این نسل از گلکسی اس ۸ افتاده است، حذف دکمه فیزیکی هوم است که باعث شده درصد صفحه‌نمایش به بدنه دستگاه به صورت خاصی افزایش پیدا کند البته نباید فراموش کنیم که نسبت صفحه‌نمایش هم تبدیل به ۲ به ۱ شده است که خود نشان دهنده تغییرات زیادی خواهد بود. البته منظور از تغییرات نه تنها در ظاهر دستگاه بلکه نرم‌افزاری هم خواهد بود.

این تصویر در سایت Weibo با تگ Huaqiangbei is being abusive منتشر شده است. منظور از Huaqiangbei برای دوستان چینی، همین کالا های تقلبی است که به وفور پیدا خواهد بود.البته اگر این تصاویر را در کنار تصاویر لو رفته قرار دهیم، تفاوت‌های زیادی را شاهد خواهیم بود اما به هرحال شباهت زیادی به نسخه اصلی دارد. بد نیست تصاویر را ببینیم:

نظر شما چیست؟

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  mega08mega08
  ترنجِ رسیده

  😀 دهنشون سرویس.

 2. Avatar
  MohamadMohamad
  ترنجِ نرسیده

  واقعا حیرت اوره دمشون گرم با چه سرعت عملی کار میکنن اینو به کی بگی گوشی هنوز کامل ساخته نشده ومعرفی نشده دیگه تقلبیش اومده یا خدا بابا این چینی ها فک نکنم چیزی نباشه که تقلبیشو نساخته باشن

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,801 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,000 ترنج
 3. 3# m.b - 11,176 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,875 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,540 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,519 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,445 ترنج
 8. 8# نیما عرفانی - 8,212 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,195 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی