شش + دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تماشا کنید: پنل پشتی براق ال‌جی G6 چقدر راحت خراشیده می‌شود؟

ال‌جی G6 از بسیاری جهات شروعی دوباره برای ال‌جی به‌حساب می‌آید؛ این گوشی دیگر ماژولار نیست، پشت آن از چرم ساخته نشده و در عوض به مسیر رایج در بازار بازگشته است. پنل پشتی این دستگاه از شیشه و فلز ساخته شده و با اینکه کاملاً شبیه به طراحی محصولات این روزهای سامسونگ و برخی دیگر از تولیدکنندگان نیست اما همچنان زیبا به نظر می‌رسد؛ به هر ترتیب وقتی صحبت از شیشه‌ می‌شود این سؤال بدون شک به ذهن شما خطور می‌کند که این پنل شیشه‌ای تا چه اندازه راحت خراشیده می‌شود؟ در ادامه برای پاسخ به این سؤال درباره ال‌جی G6 با ترنجی همراه باشید.

شاید کمتر کسی پیدا شود که به‌راحتی با چاقو به جان یک گوشی هوشمند کاملاً جدید افتاده و آن را تست کند، اما در ویدئویی که تماشا خواهید کرد یک آزمایش‌کننده‌ی ماجراجو با همین روش خیال شما را یک بار برای همیشه راحت می‌کند و دیگر نیازی نیست شما هم به همین شکل کنجکاوی خود را برطرف کنید.

با توجه به این ویدئو جواب سؤالی که مطرح شد درباره ال‌جی G6 منفی است، پنل پشتی این گوشی هوشمند حتی با یک چاقوی بسیار برنده نیز به‌راحتی خراشیده نمی‌شود. فراموش نکنید که مورد بحث در اینجا پنل شیشه‌ای پشتی دستگاه است که با گوریلا گلس ۵ محافظت می‌شود، در حالی که گفته شده دوربین این محصول با گوریلا گلس ۴ پوشیده شده و نمایشگر دستگاه نیز، همان‌طور که ادعا شده به‌منظور هرچه باریک‌تر کردن این گوشی، با گوریلا گلس ۳ محافظت می‌شود. اکنون این شما و این آزمون خراشیده شدن پنل پشتی ال‌جی G6.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.phonearena.com/news/LG-G6-has-a-shiny-glass-back-but-does-it-scratch-easily_id91597″]phonearena[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. zanyar
  ترنجِ نرسیده  0  0

  گوریلا گلس ۳ خیلی ضخیمتر از نسخه ۴ و پنجه الجی باید علت اصلیشو بگه !

 2. REZA
  REZA
  ترنجِ خیلی رسیده  0  0

  این جی ۶خیلی طراحی خوبی داره

 3. MOAZEZ
  ترنجِ نرسیده  0  0

  مقاوم ترین شیشه الان گوریلا گلس۵ هست. از گوریلا گلس۴ روی xزیاد راضی نیستم و اصلا درحد دراگون تریل روی z5مقاوم در برابر خش نبود. ولی گوریلا گلس۵ از دراگون تریل هم یه کوچولو مقاومتش بیشتره

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,637 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,415 ترنج
 4. 4# Sajad - 5,888 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 4,142 ترنج
 7. 7# Milad7 - 4,041 ترنج
 8. 8# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
 9. 9# Vaez - 3,425 ترنج
 10. 10# chalton - 3,275 ترنج
کانال تلگرام ترنجی