حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

فیلم برداری ۹۶۰ فریم بر ثانیه اکسپریا ایکس زد اس (Xperia XZs)

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | تماشا کنید ، حتما بخوانید ، سونی

فیلم برداری حرکت آهسته یکی از موارد جذاب است که مدت زیادی نیست در تلفن های همراه هوشمند به معنی واقعی ارایه شده است. فیلم برداری HD به نرخ ۱۲۰ فریم ثانیه اولین بار در آیفون ۵ اس و گلکسی نوت ۳ ارایه شد. پس از آن در آیفون ۶ اس شاهد ارتقا این کیفیت به نرخ ۲۴۰ فریم بر ثانیه بودیم که پس از آن به دیگر دستگاه ها هم اضافه شد. حال شاهد یک ارتقا انقلابی در این زمینه هستیم. سونی با ارایه اکسپریا ایکس زد اس و اکسپریا ایکس زد پریمیوم این استاندارد را کاملا متحول کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نمونه هایی از توانایی فیلم برداری ۹۶۰ فریم بر ثانیه این پرچمدارهای ۲۰۱۷ سونی را ببینیم.

موضوعی که باید بدانید، تمام این تصاویر و صحنه هایی که دیدی با اکسپریا ایکس زد اس و اکسپریا ایکس زد پریمیوم ثبت شده است. در حقیقت ۹۶۰ فریم بر ثانیه ۴ برابر بهترین کیفیت فیلم برداری حرکت آهسته موبایل است. نمونه هایی از حرکت آهسته را می توان با پرچمدارهای ۲۰۱۷ سونی ثبت کرد که درکش برای ما با توجه به استاندارهای فعلی، سخت است.

از آنجا که این قابلیت قبل از رونمایی لو نرفته بود باید گفت تاثیرگذاری آن هنگام معرفی چند برابر بود. نظر شما چیست؟ فیلم برداری حرکت آهسته انجام می دهید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Saeed Mohammadipouya
  Saeed Mohammadipouya
  ترنجِ نرسیده  0  0

  سونی همیشه اولین همیشه بهترین بترکه چشم حسود

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 7,750 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,496 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 5,182 ترنج
 4. 4# Pouya - 4,954 ترنج
 5. 5# Sajad - 4,355 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 3,871 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,679 ترنج
 8. 8# REZA - 2,636 ترنج
 9. 9# BeFair - 2,603 ترنج
 10. 10# Amin - 2,520 ترنج
کانال تلگرام ترنجی