چهار + یازده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

DSL-AC88U ایسوس، مودم روتر سریع و سازگار

صدرا مخملی

نوشته

3 سال قبل | یک دیدگاه | ایسوس

ایسوس از سریعترین مودم روتر دوباند خود که از پرسرعت ترین پروتکل DSL به نام G.Fast رو نمایی کرد. این مودم روتر قدرتمند که از استاندارد بیسیم AC3100 بهره می برد با نام DSL-AC88U عرضه می شود. این مودم روتر از تمامی استاندارد های موجود VDS/ADSL نیز پشتیبانی می کند.

پیشنهادی برای حرفه ای ها

ایسوس این بار محصولی متمایز از دیگر مودم های خود طراحی و تولید کرده است. فناوری Broadcom® NitroQAM™ در محیط Wi-Fi سرعتی ۱٫۵ برابری نسبت به گیرنده های رایج ۴x4 مهیا می کند که به کاربر امکان دستیابی به سرعت ۲۱۶۷ مگابیت بر ثانیه در باند ۵ گیگاهرتز و ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه در باند ۲٫۴ گیگاهرتز به ارمغان می آورد که ترکیب این دو باند از شبکه پهنای باند شگفت انگیز ۳۱۶۷ مگابیت بر ثانیه خواهد بود. فناوری Broadcom® NitroQAM™ در واقع با بهبود بخشیدن ۲۵ درصدی گیرنده Wi-Fi، شبکه ای ایده آل برای بازی بدون وقفه و پخش محتوای ۴K مهیا می سازد.

DSL-AC88U-Wi-Fi-Modem-Router-Side

سریعترین و سازگارترین، با G.fast از نهایت قابلیت DSL استفاده کنید

DSL-AC88U ایسوس از آخرین پروتکل مبتنی بر DSL یعنی G.fast بهره می برد. این پروتکل ۱۸ برابر نسبت به VDSL2 و ۴٫۵ برابر نسبت به Vplus سریع تر است. اگرچه این سازگاری صرفاً محدود به G.fast نمی شود و با پروتکل های موجود نظیر ADSL ، ADSL2/2+ و VDSL2 نیز سازگار است. همچنین DSL-AC88U با ارتباطات بر پایه اترنت (WAN) نیز سازگار است و شما می توانید با ارتقا سرویس ISP از این مودم روتر کماکان استفاده کنید.

دوستدار خانواده، پنل کامل و ساده مدیریتی برای والدین

برای محافظت از اعضای جوان خانواده، برای اعمال محدودیت های خاص دسترسی به وبسایت ها، نرم افزارها و ارتباطات خاص، DSL-AC88U ایسوس دارای یک پنل کامل و ساده مدیریتی برای والدین است و شما می توانید به سادگی تمامی دسترسی ها و حتی میزان زمان استفاده از اینترنت و شبکه را با محدودیت های دلخواه در شبکه داخلی اعمال کنید. همچنین دسترسی های مورد نیاز به اینترنت میهمان و راهکار امنیتی AiProtection ایسوس در DSL-AC88U مانند دیگر روتر های حرفه ای ایسوس وجود دارد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. mega08mega08
  ترنجِ رسیده  0  0

  این کجاش مودم روتره اشتباه نوشتین . این سفینس .خیلی خوبو فضایی

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 12,824 ترنج
 2. 2# Milad7 - 12,796 ترنج
 3. 3# m.b - 9,447 ترنج
 4. 4# Sajad - 8,840 ترنج
 5. 5# Peiman - 8,025 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,970 ترنج
 7. 7# علی شیخ زاده - 7,498 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 7,246 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 6,922 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 6,330 ترنج
کانال تلگرام ترنجی