یک × 5 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سنسور اثرانگشت جدید احتمالی گلکسی S8 توسط شرکت Synaptic رونمایی شد

مدت‌هاست شایعات فراوانی در مورد بدون حاشیه بودن نمایشگر سامسونگ گلکسی S8 منتشر شده است، این شایعه‌ها همچنین از به حداقل رسیدن حاشیه پایین نمایشگر خبر داده‌اند که در این صورت سنسور اثرانگشت نیز از این بخش حذف شده و به ریز شیشه‌ی نمایشگر منتقل خواهد شد زیرا دیگر دکمه‌ی Home فیزیکی برای تلفیق این سنسور در آن وجود نخواهند داشت.

در ادامه با ترنجی همراه باشید…

امروز شرکت Synaptic که یکی از تولیدکنندگان سنسورهای اثرانگشت برای سامسونگ است، مدل جدیدی از محصولات خود را معرفی کرده که به‌احتمال فراوان برای اولین بار به‌صورت تجاری در سامسونگ گلکسی S8 استفاده خواهد شد. سنسور اپتیکال اثرانگشت جدید برای قرارگیری در زیر شیشه‌ی نمایشگر طراحی شده و می‌تواند در شیشه‌ی ۲٫۵D پنل جلویی که حاشیه پایین نمایشگر را می‌پوشاند نیز بکار گرفته شود. این توضیحات شرکت Synaptic بسیار نزدیک به شایعاتی بوده که تا کنون به گوش ما رسیده است.

سنسور اثرانگشت جدید این شرکت همچنین مشکلی در تشخیص انگشتان خیس شما نخواهد داشت و شما میتوانید از آن زیر دوش آب نیز بهره ببرید، مگر آن‌که گوشی هوشمند شما ضدآب نباشد؛ اما این سؤال باقی است که آیا می‌توانید قفل گوشی خود را با بیش از یک اثرانگشت نیز باز کنید؟ به‌علاوه چون سنسور جدید درون شیشه‌ی روی نمایشگر ادغام می‌شود بنابراین باید از مقاومت بیشتری نیز برخوردار باشد و باید منتظر ماند و دید آیا این در صورت خط و خش برداشتن شیشه عملکرد سنسور دچار نقص خواهد شد یا خیر.

اگر دیگر شایعات نیز حقیقت داشته باشند نیازی نیست زمان زیادی تا رونمایی پرچم‌دار جدید سامسونگ صبر کنیم، زیرا این محصول احتمالاً بهار ۲۰۱۷ معرفی خواهد شد.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.phonearena.com/news/Synaptics-announces-what-could-the-the-Samsung-Galaxy-S8-fingerprint-scanner_id88973″]phonearena[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# ahmad - 10,512 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,996 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 7,043 ترنج
  4. 4# Sajad - 6,622 ترنج
  5. 5# Milad7 - 6,131 ترنج
  6. 6# Pouya - 5,881 ترنج
  7. 7# _V_ - 5,151 ترنج
  8. 8# m.b - 4,788 ترنج
  9. 9# chalton - 4,195 ترنج
  10. 10# Mortazavi - 4,192 ترنج
کانال تلگرام ترنجی