بیست + 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ترنج‌اَپ: برترین بازی‌ های این هفته ؛ خال خالی

سروش نصرپور

نوشته

4 سال قبل | یک دیدگاه | مطالب ترنجی

زمانی زیادی تا بازگشایی دوباره مدارس نمانده است و همه در تکاپوی انجام بهترین و جذاب‌ترین سرگرمی‌ها هستند. اگر تفریح خاصی در نظر ندارید و می‌خواهید وقت خود را صرف انجام بازی‌های موبایلی کنید در ادامه با ترنجی همراه باشید تا با تعدادی از برترین بازی‌ ها با سبک نقطه‌ای آشنا شوید…

KING OF DOTS

یک بازی چالش برانگیز فکری که در آن باید مهارت و سرعت عمل بالایی داشته باشید،اگر میخواهید خیلی بزرگ نشوید نقطه های نارنجی را جمع کنید. فکر میکنید بتوانید بیشتر از ۳۰ ثانیه در برابر نقطه های گردان دوام بیاورید و به آنها برخورد نکنید؟ روش انجام این بازی به این شکل است.برای حرکت نقطه تان به هر جهتی که میخواهید میتوانید انگشت تان را روی صفحه نمایشگر به همان جهت حرکت دهید.نقطه در همان جهتی که شما انگشت تان را حرکت داده اید حرکت خواهد کرد. نقطه های نارنجی رنگ را بردارید و سعی کنید تا آنجا که میتوانید به نقطه های که به سمت تان می آیند برخورد نکنید.


LOGIC DOTS

یکی از بهترین بازی های فکری در گوگل پلی با تقریبا یک میلیون دانلود! اگر عاشق حل کردن پازل های مشکل هستید این بازی را حتما انجام دهید. انجام این بازی نیز بسیار ساده است. کافی است فقط یک سری نقطه را در صفحه شطرنجی بازی بگذارید همین! هر چند این کار به ظاهر ساده است ولی معماهایی را پیش روی شما خواهد گذاشت که حل آنها بسیار مشکل است. این بازی را میتوان ترکیبی از بازی سودوکو و بازی کشتیران دانست. هر صفحه شطرنجی در این بازی دارای یک سری عدد در اطراف خود است. شما باید نقطه های مخفی شده روی صفحه شطرنجی را پیدا کنید و اینکه در هر ردیف یا ستون چه تعداد نقطه قرار دارد. این بازی هیچ محدودیتی از لحاظ زمانی یا تعداد حرکت ها ندارد و در برخی از پازل های آن به شما راهنمایی نیز داده میشود که حل آنها برای شما آسان تر شود. هر چقدر در بازی پیش بروید پازل های آن نیز مشکل تر میشوند به طوری که که فقط کسانی که استاد این گونه بازی ها هستند میتوانند تا آخرین پازل را حل کنند.


FREE DOTS

بازی که فقط با یک انگشت انجام میشود! در این بازی شما باید نقطه های سفید کوچک را به سمت نقطه های بزرگتر شلیک کنید. البته باید مواظب باشید هر نقطه ای که شلیک میکنید به نقطه های کوچک دیگر که حول نقطه های بزرگ میگردند برخورد نکند وگرنه بازی را خواهید باخت.در این بازی هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد پس هر چقدر میخواهید بازی کنید! این بازی به قدری لذت بخش است که وقتی آن را شروع کنید دیگر نمیتوانید آن را کنار بگذارید!


BRAIN DOTS

برنامه ای برای پرورش قوای ذهنی، بیایید خط بکشیم و به توپ ها ضربه بزنیم.تنها کاری که شما باید انجام دهید آن است که کاری کنید که دو توپ آبی و قرمز به هم بخورند. فکر میکنید بتوانید از مراحل مشکل بازی که فقط ظاهری ساده دارند عبور کنید؟ این بازی بازی برای پرورش قوای ذهنی است و برای تمامی گروه های سنی از بچه ها تا بزرگسالان مناسب است. قوانین بازی بسیار ساده هستند. تنها کاری که برای عبور از مراحل باید انجام دهید زدن دو توپ آبی و قرمز به یکدیگر است. برای حرکت توپ ها میتوانید خطوط و اشکال مختلفی را به دلخواه خود بکشید. کلید موفقیت در این بازی داشتن انعطاف کافی در فکر کردن است. شما بازی را با یک مداد معمولی شروع خواهید کرد و بعدا میتوانید از مدادهای رنگی، مداد شمعی و نظایر آن استفاده کنید. در این بازی ۲۵ نوع مداد مختلف با اندازه ها و رنگ های مختلف در نظر گرفته شده است. شما میتوانید در مراحل مختلف بازی به مدادهای مختلفی دست پیدا کنید. شما میتوانید از لحظه بردن خود عکس بگیرید یا فیملبرداری کنید و بعد آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا مهارت هایتان را در این بازی به رخ دوستان تان بکشید.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Arvinnone

  این بازی های مخصوص بچه های کودکستانی چیه معرفی کردید ۹۰% مخاطباتون بالای ۲۰ سال عمرشونه لطفا در حد ماها بازی معرفی کنید شاید اینا توی اپ ستور و گوگل پلی دانلودشون زیاد بوده باشه ولی دلیل نمیشه ک اسمشون گذاشت بهترین بازی های هفته

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,671 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,951 ترنج
 3. 3# m.b - 11,112 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,844 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,514 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,495 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,300 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 8,157 ترنج
 9. 9# نیما عرفانی - 8,150 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی