1 × چهار =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سال ۲۰۱۶به استقبال بازی Battlefield 5 بروید!

صدرا مخملی

نوشته

4 سال قبل | 2 دیدگاه | ترنجی

دن ودرلیند، یکی از کارمندان استودیوی بازی‌سازی DICE  به تازگی در حساب کاربری توییر خود اعلام کرده است که شرکت DICE پس از ساخت بازی Star Wars Battlefront کار ساخت جدیدترین نسخه از مجموعه بازی‌های Battlefield را آغاز کرده است و احتمالاً این شرکت قصد دارد نسخه‌ی بعدی Battlefield را در سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه کند.

استودیوی DICE به عنوان خالق ۳ سری از مجموعه‌ی Battlefield  قصد دارد نسخه پنجم این بازی را نیز با نام خود روانه‌ی بازار کند. این شرکت که در ساخت Battlefield Hardline  حضور نداشت، این بار با حضور قدرتمند خود قصد دارد دوباره عنوان خالق این مجموعه از بازی‌ها را به عهده بگیرد. Battlefield Hardline، جدیدترین نسخه‌ی از بازی Battlefield می باشد که سال قبل توسط استودیوی بازی سازی Visceral Games ساخته شد و به علت کیفیت بالا و محیط گرافیکی زیبا به عاملی بدل گردید تا این استودیو بازی سازی بتواند خودش را به عنوان یک بازی ساز حرفه ای مطرح کند.

از آن جا که معمولاً سری بازی‌های Battlefield هر دو سال یکبار عزضه می‌شوند، این که سال ۲۰۱۶ شاهد نسخه جدید این بازی باشیم کمی عجیب به نظر می‌رسد اما همانطور که ذکر شد استودیو سوئدی DICE درساخت بازی Battlefield Hardline نقشی نداشته است پس بعید نیست که شاهد یک سنت شکنی شویم و در سال ۲۰۱۶  به استقبال بازی Battlefield 5 برویم!

[su_button url=”http://www.pcgamer.com/battlefield-5-is-currently-in-development-says-dice-rep/” target=”blank” background=”#3ea075″ rel=”nofollow”]pcgamer[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. KiarashMansonnone  0  0

  امیدوارم مراحل بازی این دفعه دیگه تو ایران نباشه! چون دوباره ممنوع میشه و خرید و فروشش هم جرم سنگینی داره مثل بتل ۳ و ۴

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 11,547 ترنج
 2. 2# Milad7 - 9,099 ترنج
 3. 3# Peiman - 8,023 ترنج
 4. 4# Sajad - 7,650 ترنج
 5. 5# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,236 ترنج
 7. 7# m.b - 6,527 ترنج
 8. 8# Pouya - 5,882 ترنج
 9. 9# نیما عرفانی - 5,453 ترنج
 10. 10# Amir galaxy - 5,018 ترنج
کانال تلگرام ترنجی