هشت − دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مدیر نظام رده‌بندی سنی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای؛ بازی‌های موبایلی رده‌بندی سنی می‌شوند

صدرا مخملی

نوشته

4 سال قبل | یک دیدگاه | ترنجی

مدیر نظام رده بندی سنی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از رده‌بندی سنی بازی‌های موبایل در اسرع وقت و پیش از انتشار بازی خبر داد. مدیر سازمان با بیان این که اسرا (ESRA) از سال گذشته اقدام به رده‌بندی بازی‌های رایانه‌ای موبایلی کرده است گفت: با توجه به فراگیر بودن این گونه بازی‌‌ها در بین اقشار مختلف جامعه، این سازمان  با فروشگاه‌های مجازی بازی که مخاطبان فراوانی دارند، در ارتباط با رده بندی سنی بازی های موبایلی وارد مذاکره شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، «رضا احمدی» به تعاملات انجام گرفته فی‌مابین بنیاد و فروشگاه‌های بازی‌های موبایلی اشاره کرد و گفت: رده‌بندی سنی بازی‌های موبایلی در سازمان اسرا و نمایش لوگوی رده‌بندی سنی هر یک از بازی‌ها توسط فروشگاه‌های فروش بازی‌های موبایلی به‌زودی اجرایی می‌شود.

وی یادآور شد: تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای ایرانی پیش از ارسال درخواست برای عرضه بازی خود در این فروشگاه‌ها، بایستی جهت دریافت رده‌بندی سنی بازی خود به سازمان اسرا مراجعه کنند.  مدیر نظام رده‌بندی سنی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با تاکید بر اینکه رده‌بندی سنی بازی‌های ایرانی در اولویت کار این سازمان قرار دارد، گفت: بررسی این گونه بازی‌های ایرانی در سریع‌ترین زمان ممکن (حداکثر۲روز) انجام و رده سنی آن‌ها مشخص می‌شود.

احمدی افزود: تولیدکنندگان بازی‌های موبایلی می‌توانند همزمان با درخواست بررسی محتوا و دریافت رده‌بندی سنی بازی، برای دریافت پروانه ساخت بازی از واحد نظارت بنیاد نیز اقدام کنند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. eulernone  0  0

  ای کاش یک نظام سنی هم برای کاربران اینترنتی ایجاد بشه تا یک عده بیسواد که با خوندن چرندیات رائفی پور مزخرف می گن نتوانند وارد اینترنت بشوند اخه ادم حسابی حداقل از نوابغی مثل ابن سینا یا رازی یا خوارزمی حرف بزن رائفی پور اصلا مدرکش چی هست ؟ کامپیوتری که داری استفاده می کنی این چرندیات رو می نویسی طبق فرمولهای همون دانشمندانی که بهشون تاختی داره کار می کنه !

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 12,524 ترنج
 2. 2# Milad7 - 11,894 ترنج
 3. 3# m.b - 8,846 ترنج
 4. 4# Sajad - 8,545 ترنج
 5. 5# Peiman - 8,025 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,937 ترنج
 7. 7# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 6,872 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 6,501 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 6,010 ترنج
کانال تلگرام ترنجی